Oldal: 1 / 7 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (68) összesen

Téma: Új fórum megjelenés

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818

Új fórum megjelenés

Elkezdtem egy új templatet csinálni a fórumhoz. Részben próbálok támaszkodni a régire de nem az az elsődleges cél, hogy lemásoljam. A készülő megjelenés általatok is kiválasztható vagy a Kezelőpultban vagy még egyszerűbben a fórum láblécében található legördülő menüben.

Javaslatokat, ötleteket szívesen fogadok - SŐT! - ezeket elsősorban privátban várom a tárgyban tűnetessétek fel a TEMPLATE vagy SABLON szót ezzel sokat segítenétek. Minden ami tágy nélkül jön megy a levesbe. Mivel a sztori teljesen szubjektív ezért a korlátot elsősorban Dudkin utána én meg én jelentem ami nem egyenlő azzal, hogy tojok bárki véleményére is de a végső szó Dudkiné bár nem hinném, hogy néhány pár bájtos fájl nagyon zavarná.

A szar, nem tetszik és hasonlók természetesen vélemények de az aktuális állapottól kevéssé visznek tovább tehát az ilyen észrevételeket inkább ne küldjétek el, ellenben konkrét javaslatokat örömmel várom.

Mivel a sablont "élesben" csinálom előfordul, hogy valamit nem láttok vagy irgalmatlan gáz színe van. Ennek oka egyszerűen annyi, hogy nem ismerem a vbulletin összes változóját ezért amit elsőre, másodikra nem találok azt ordenáré színekkel jelölöm.

Hiba esetén kérek egy képernyőképet és egy url-t, hogy hol találtad. Előre is köszönöm azoknak akik veszik a fáradtságot.

Addig nézzetek beteg klippeket

18+

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Kergetnék fotókat a fejlécekhez. Örülnékneki ha fórumtagok fotóit tudnám mert, csak egyébként ezekkel én el vagyok.

Senior Member bvhr logója
    Hely
    Bp. 04.
    Hozzászólás
    336
    Szia Aenima,

a skin tetszetős lesz, habár nekem a fontméret túl nagy, de ez egyéni ízlés kérdése. Annyi viszont látszik, hogy a négyzet alakú avataromat "körösítette", amitől az olyan lett mintha egy 4 mm-es halszemobival néztem volna

Kitartást, sok sikert

üdvök
    ;bvihari
    Futaba T14SG - Stork II F3J - Respect M carb - eladó --> Turbo DLG

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet bvhr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Aenima,

a skin tetszetős lesz, habár nekem a fontméret túl nagy, de ez egyéni ízlés kérdése. Annyi viszont látszik, hogy a négyzet alakú avataromat "körösítette", amitől az olyan lett mintha egy 4 mm-es halszemobival néztem volna

Kitartást, sok sikert

üdvök
    ;bvihari
    Lehet "mutációkat" csinálni és a négyszög körösítését én követtem el A fontok mérete érdekes lesz, mert az is kérésre készült. Ha Dudkin elviseli azt a pár kilobyte-ot pluszban akkor megoldható a betűméret módosítása altemplate formályában.

Azt azért megírhatnád, hogy melyik területeken nagyok a fontok. Előre is köszönöm.

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    @Headhunter ilyesmire gondoltál?

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet TotoFLY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Álló
    Csatolás 2154
    Fekvő
    Csatolás 2155
    És mégegy érdekesség
    Csatolás 2157

Aztán rájöttem.Ehhez az adatbázisban kellene turkálnom amihez nincsen jogom. A beágyazott videók ki fognak lógni főleg ha az FB likebox is mellettük van mert a stílus szerint fix a méretük.

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Headhunter ilyesmire gondoltál?
    Nem tudom mire gondoltál pontosan, de amit én keresek ott nem látok különbséget.
    Én itt gondolok a keretekre, hogy kicsit olyan árnyékolt a régi. Illetve jobban össze van nyomva.
    Valamint oldalszámozás kerete is jobb ha van.
    Nekem az új túl szellős.

Persze ez csak az én véleményem

Új:

Régi:
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Éppen a szellősség volt a cél

A visszajelzés kevés így eléggé egyoldalú lesz a dolog persze mindenkinek nem lehet és nem is akarok megfelelni ezeken túl még mindig Dudkin a főnök.

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éppen a szellősség volt a cél

A visszajelzés kevés így eléggé egyoldalú lesz a dolog persze mindenkinek nem lehet és nem is akarok megfelelni ezeken túl még mindig Dudkin a főnök.
    Ja persze értem én
    Amúgy csak egy kis árnyalatra gondoltam épp, mint ahogy régen is. De te most belül elég erős kontrasztot csináltál
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Néz meg most. Egy kicsit finomítottam mert nekem ez sok. Amúgy most mobilon vagy desktopon nézed? Mert ahhoz nem sok affinításom van, hogy mobilról legyen jól áttekinthető. Ha minden igaz akkor lesz tapatalk... akkor meg minek.

Oldal: 1 / 7 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva