Oldal: 2 / 7 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (68) összesen

Téma: Új fórum megjelenés

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néz meg most. Egy kicsit finomítottam mert nekem ez sok. Amúgy most mobilon vagy desktopon nézed? Mert ahhoz nem sok affinításom van, hogy mobilról legyen jól áttekinthető. Ha minden igaz akkor lesz tapatalk... akkor meg minek.
    Ja most sokkal jobb. Még meg kéne próbálni, hogy felcseréled a két színt. Alja szürkébb, teteje fehér.
    Úgy hogy fest?
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.107
    Üdv,

A multirotor adok veszek részben nem tudom szerkeszteni a saját hozzászólásomat. Csak új válaszokat lehet hozzáadni.
    Ez így nem a leghatékonyabb megoldás. A sima multis topikban,ha létrehozok egy új topikot akkor azt utólag is szerkeszthetem,hogy új dolgokat frissítéseket adjak hozzá a témához. Ez lenne a legjobb,ha az adok veszek részben is működnek.

Köszi!

Üdv,
    Szabi..
    HD FPV \\ DJI OcuSync AIR - DJI Goggles RE / DJI Digital FPV System (AIR unit + camera+ Digital Goggles + Remote)
    Futaba 16SZ - TBS Crossfire - TBS Oblivion - Fürkész -
    HD Ground Station -

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Idézet ITEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,

A multirotor adok veszek részben nem tudom szerkeszteni a saját hozzászólásomat. Csak új válaszokat lehet hozzáadni.
    Ez így nem a leghatékonyabb megoldás. A sima multis topikban,ha létrehozok egy új topikot akkor azt utólag is szerkeszthetem,hogy új dolgokat frissítéseket adjak hozzá a témához. Ez lenne a legjobb,ha az adok veszek részben is működnek.

Köszi!

Üdv,
    Szabi..
    Ezt régen se lehetett. Gondolom nem véletlen. Mivel könnyen félre lehetne vezetni a vásárlót. Például átírja az eladó az árat, vagy kivesz egy két dolgot a listából és eladáskor már azt mondja, hát ez nem járt hozzá, nézd meg az eladás leírását.
    Jól van ez így, ahogy van.
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.107
    Idézet headhunter86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt régen se lehetett. Gondolom nem véletlen. Mivel könnyen félre lehetne vezetni a vásárlót. Például átírja az eladó az árat, vagy kivesz egy két dolgot a listából és eladáskor már azt mondja, hát ez nem járt hozzá, nézd meg az eladás leírását.
    Jól van ez így, ahogy van.
    Már hogyne lehetett volna. Egyébként megértem az aggodalmad,de eddig nem volt ebből probléma,szerintem ezután sem lesz. Amúgy meg látszik,hogy ki is mikor módosította a tartalmat. Erre van az a funkció. Véletlenül elírsz valamit,akkor szépen jöhet a következő hozzászólás egy elütés miatt. Aztán szép lassan 500 oldalas lesz egy hirdetés,mert mindig hozzátesz valamit a tulaj,nem éppen okos megoldás.
    Utoljára módosítva: ITEM által : 2015-03-03 16:02
    HD FPV \\ DJI OcuSync AIR - DJI Goggles RE / DJI Digital FPV System (AIR unit + camera+ Digital Goggles + Remote)
    HD Ground Station -

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Már hogyne lehetett volna. Egyébként megértem az aggodalmad,de eddig nem volt ebből probléma,szerintem ezután sem lesz. Amúgy meg látszik,hogy ki is mikor módosította a tartalmat. Erre van az a funkció. Véletlenül elírsz valamit,akkor szépen jöhet a következő hozzászólás egy elütés miatt. Aztán szép lassan 500 oldalas lesz egy hirdetés,mert mindig hozzátesz valamit a tulaj,nem éppen okos megoldás.
    Nem adtam fel hirdetést a multirotoros szekcióban de az összes többiben igen ahol szintén nem szerkeszthető a hozzászólás. Done.
    Azt csak zárójelben kérdezem, hogy ez milyen összefüggésben van a fórum megjelenésével?

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.107
    Nem adtam fel hirdetést a multirotoros szekcióban de az összes többiben igen ahol szintén nem szerkeszthető a hozzászólás. Done.
    Azt csak zárójelben kérdezem, hogy ez milyen összefüggésben van a fórum megjelenésével?
    Igazából mindegy is. Valószínűsítem,hogy nem jártál azokban a topikokban a régi rendszerben mert akkor az egy "hiba" volt a beállításokban.
    Azt azért megkérdezném,hogy akkor a " Fórummal kapcsolatos kérdések, válaszok" részen belül hol lehet az ehhez hasonló funkcionális dolgokat megkérdezni ? Ígérem többet nem fogok kérdezni a fórum megjelenéses topikban.
    HD Ground Station -

Senior Member TotoFLY logója
    Hely
    Messze van a köves úttól O6-3O9-627-11O
    Hozzászólás
    4.591
    Aztán rájöttem.Ehhez az adatbázisban kellene turkálnom amihez nincsen jogom. A beágyazott videók ki fognak lógni főleg ha az FB likebox is mellettük van mert a stílus szerint fix a méretük.
    Köszönöm!
    Üdv
    Toto
    Galambpostával küldve az én
    Nokia 2110 készülékemről

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Igazából mindegy is. Valószínűsítem,hogy nem jártál azokban a topikokban a régi rendszerben mert akkor az egy "hiba" volt a beállításokban.
    Azt azért megkérdezném,hogy akkor a " Fórummal kapcsolatos kérdések, válaszok" részen belül hol lehet az ehhez hasonló funkcionális dolgokat megkérdezni ? Ígérem többet nem fogok kérdezni a fórum megjelenéses topikban.
    Semmi, kicsit sok volt a reggeli üzenet áradat és korán volt én meg leszokóban vagyok..... szóval bocs amúgy én a Fórum támogatást javaslom. A hírdetésre vonatkozó rész viszont továbbra is áll

Senior Member TotoFLY logója
    Hely
    Messze van a köves úttól O6-3O9-627-11O
    Hozzászólás
    4.591
    Köszi srácok, egy kicsit kába lehetek. Csináljuk, hogy minden probléma egy scrnshot vagy rajzoljatok oda és ha kérhetem mindezt az új téma topikban tegyük.
    Screenshots_2015-03-04-12-18-57.png
    Ezt akartam mutatni tegnap, ez véletlen ilyen? :-)
    Galambpostával küldve az én
    Nokia 2110 készülékemről

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    A fórum fejlécére gondolsz? Az igen akkor éppen jobb ötletem nem volt

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz