Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1234567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (68) összesen

Téma: Új fórum megjelenés

Senior Member TotoFLY logója
    Hely
    Messze van a köves úttól O6-3O9-627-11O
    Hozzászólás
    4.591
    Igen. Annyira eltér a többitől hogy azt hittem hiba. :-)
    Galambpostával küldve az én
    Nokia 2110 készülékemről

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.107
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi, kicsit sok volt a reggeli üzenet áradat és korán volt én meg leszokóban vagyok..... szóval bocs amúgy én a Fórum támogatást javaslom. A hírdetésre vonatkozó rész viszont továbbra is áll
    Köszönöm a válaszod.

Egy kérdésem még lenne: A hozzászólásokban megszokott jelenni a facebook ablak. Ez teljes hosszúságban elfoglalja a többi szöveg elől a helyet,azokat összenyomva,ezen kívül a beágyazott videó ablaka sem látszódik teljesen. (levág ebből is) Ezen lehet állítani,vagy ez már ilyen lesz ezentúl? Ez nem egy hirdetési banner,mert akkor még megérteném,hogy ott van. Ez általában az oldalak alján szokott megjelenni.

Köszi a választ.
    Utoljára módosítva: ITEM által : 2015-03-04 16:00
    HD FPV \\ DJI OcuSync AIR - DJI Goggles RE / DJI Digital FPV System (AIR unit + camera+ Digital Goggles + Remote)
    Futaba 16SZ - TBS Crossfire - TBS Oblivion - Fürkész -
    HD Ground Station -

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    A videók megoldhatók illetve azok jelenleg is átméreteződnek de az alap template minimális szélessége 610px amiből elég sokat el visz a userinfo rész bal oldalon emiatt lóg ki egy bizonyos képernyőszélesség. A FB likebox áthelyezhető engem pl nem zavar.

Ha jól sejtem mobilról használod a desktop nézetet emiatt gázos a likebox ami viszont nem jelenik meg a mobilos felületen és a hírdetések sem. Egy alapvetően desktop megjelenítésre kitalált felületet nem fogok átalakítani egy teljes értékű reszponzív mobil felületté.

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.107
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A videók megoldhatók a FB likebox áthelyezhető engem pl nem zavar. Ha jól sejtem mobilról használod a desktop nézetet emiatt gázos a likebox ami viszont nem jelenik meg a mobilos felületen. Egy alapvetően desktop megjelenítésre kitalált felületet nem fogok átalakítani egy teljes értékű reszponzív mobil felületté.
    Az esetek 90%-ban normál desktop gépen/böngészőben (Chrome) használom a fórumot,de ott se jó teljesen a megjelenítés,mert az FB likebox teljes sávban foglalja a helyet,ezért írtam,hogy ha reklám lenne még megérteném,hogy ott van. A mobilos felületen nem jelenik meg ezt tudom,de a korábban beágyazott youtube videó egy része ugyancsak nincs meg. (Ezt nem skálázza át a forummotor a mérete marad az eredeti) Van lehetőség méretezést megadni a videó beágyazása során ? Engem pl zavar az a likebox ott oldalt,lehet nem vagyok egyedül vele,esetleg lehetne egy szavazást indítani erről. (Ez csak egy saját vélemény)
    HD FPV \\ DJI OcuSync AIR - DJI Goggles RE / DJI Digital FPV System (AIR unit + camera+ Digital Goggles + Remote)
    Futaba 16SZ - TBS Crossfire - TBS Oblivion - Fürkész -
    HD Ground Station -

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet ITEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az esetek 90%-ban normál desktop gépen/böngészőben (Chrome) használom a fórumot,de ott se jó teljesen a megjelenítés,mert az FB likebox teljes sávban foglalja a helyet,ezért írtam,hogy ha reklám lenne még megérteném,hogy ott van. A mobilos felületen nem jelenik meg ezt tudom,de a korábban beágyazott youtube videó egy része ugyancsak nincs meg. (Ezt nem skálázza át a forummotor a mérete marad az eredeti) Van lehetőség méretezést megadni a videó beágyazása során ? Engem pl zavar az a likebox ott oldalt,lehet nem vagyok egyedül vele,esetleg lehetne egy szavazást indítani erről. (Ez csak egy saját vélemény)
    Os, böngésző verzió és screenshot jól jönne. Én elhiszem de nem látom. 610px alatt valóban kilógnak a videók erre megoldás lehet, hogy nem a default 560pixelest dobjátok be de ez természetesen nem elvárható. Nézzük a dolog jó oldalát legalább van videóbeágyazás. Igyekszem megoldást találni de egy ésszerű ráfordítás felett nem szeretnék vele bajlódni.

Chrome Windowson

Chrome Androidon

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Szerintem sokkal egyszerűbb lenne a felső menüsorba kirakni egy gombot, hogy "Facebook oldalunk". A hozzászólás mellől meg kivenni ezt a boxot. Többet árt, mint használ.
    Amúgy én most megint visszatértem az eredeti stílusra. Próbálgattam az újat, de valahogy nem jön be, remélem nem szűnik meg az eredeti sem.
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Ezzel nem tudok vitatkozni.Mondjuk nem is akarok

Támogató ZolKa logója
    Hely
    8692
    Hozzászólás
    866
    Sziasztok!
    Nem akartok kiírni egy pályázatot az Fórum logójának megtervezéséhez?
    Tudom, apróság, de azért ez mégis csak a Fórumunk egyik arca.
    Az ember sokszor más, mint aminek látszik. De ritkán jobb

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Nem rossz ötlet nekem a legutóbbi pl tetszik de hajrá már posztolhatod is a sajátod . A header részen még van mit alakítani de ha lassan belaktuk akkor még lehet ezen agyalni.

Senior Member TotoFLY logója
    Hely
    Messze van a köves úttól O6-3O9-627-11O
    Hozzászólás
    4.591
    Sziasztok
    Az avatarok eltüntek nálam, egyforma egysèges kép lett mindenkinél. Ennek mi az oka?
    Köszi
    Toto
    Galambpostával küldve az én
    Nokia 2110 készülékemről

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1234567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve