Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (32) összesen

Téma: Ft Versa

Senior Member
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.477
    Milyen motort szánsz rá, hogy ilyen drága!?
    CW motort válassz, ha quadkopter motort szánsz rá és önzáró, normál, jobbos anyával rakd fel a propot, akkor mindegy lesz, hogy merre forog.
    Egyébként nálam CCW motor és CW légcsavar van az egyik csupán és ilyenkor ráfelé húzza a balmenetes kúpot forgás közben.

Member
    Hozzászólás
    95
    http://flitetest.com/articles/ft-mig...ni-arrow-build

Erről a kicsiről lenne szó, és át néztem rengeteg magyar webshop ot. Mindent egyszerre kéne megvennem egy helyről, de valami mindegyikbe hiányzik. Nincs készleten, vagy amúgy sincs. Ezért marad a banggood. És ott van is full ilyen motor amit ajánlanak hozzá. Ez lenne a tanulás, aztán ha megy minden, csinálnék majd valami nagyobbat.

Member
    Hozzászólás
    95
    Sziasztok

Flitetest en mi ez az anyag amit használnak? Mi a magyar neve? Lehet ilyet kapni valahol?

Senior Member
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.477
    Kerestem anno, de nem találtam. Papírral kasírozott depron. Helyettesíteni padlóalátéttel, depronnal lehet.
    Én a padlóalátétet választottam. Nem annyira strapabíró a végeredmény, cserébe olcsó anyag.
    Meg lehet vele tanulni a gyors munkát. Sok leamortizált gép után a végén már félóra alatt össze tudtam rakni egy FT Versa-t.

Member
    Hozzászólás
    95
    Látom csíkozott az egyik lapja, mikor hogy ragasszátok le cerluxal? Illetve ennek mindkét felén van papir réteg?

Senior Member
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.477
    Egyik felén sincsen papír. A csíkozott oldalát általában lehet oda fordítani, ahol nem zavar nagyon. Cellux-szal borítva ellenállóbb, de valamennyivel nehezebb lesz.

Member
    Hozzászólás
    95
    Mivel vágjátok ezt? Obis tapéta vágó gyűri eléggé szépen

Amúgy láttam 7 mm vastag ugyanilyen anyagot az obi ba, és az egyik felén van valami papír szerű anyag

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.238
    A sniccer-rel nagyon jól lehet vágni a Diegós habot! Új penge kell és kicsit hosszabban kitolni. Egyáltalán nem gyűrődik ha megfelelő szögben tartod!

Member
    Hozzászólás
    95
    Hát lehet felesleges az egész?
    Most olvasom az új törvényt, és nem is értek semmit belőle. Hogy működik most gyakorlatban egy reptetés? Mik kellenek hozzá hogy szabályos legyen minden? Tud valaki valamit?

Senior Member
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.477
    Van több topikja a témának, ott se tud senki semmit.
    Itt talán csak annyit érdemes megemlíteni, hogy ezek a csupák igen közel állnak a papírrepülő kategóriához...

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve