Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: Régi privát üzenetek

Senior Member styler logója
    Hozzászólás
    521

Régi privát üzenetek

Sziasztok!

Az új fórummotorra való migrálásnál nem importáltátok át a régi privát üzeneteket.
    Ez azért gond, mert biztos van pár ember, mint például én, aki fontos információkat tárolt a privát üzenetek postaládájában (sok sok segítség, amit kaptam más modellezőktől).
    Nem tudnátok valahogy kiexportálni nekem valamilyen formában, vagy áttölteni a régi adatbázisból az újba? Tudom, az áttöltés nem egyszerű, de nekem egy egyszerű export is megteszi privátban mondjuk egy sql fájlban.
    Utoljára módosítva: styler által : 2015-04-23 14:48
    SAB Goblin 380, BeastX AR7200BX, Spektrum Dx7s, Blade MCPX BL

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    A migrálás előtt az oldal tetején olvasható volt, hogy akinek fontosak a privátjai az mentse őket. A kéréseddel fordulj Dudkinhoz bár meg merném jósolni az eredményt...

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.718
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A migrálás előtt az oldal tetején olvasható volt, hogy akinek fontosak a privátjai az mentse őket. A kéréseddel fordulj Dudkinhoz bár meg merném jósolni az eredményt...
    Minek forduljon úgyse válaszol neki......

styler támogasd egy 500$ ossal a fórumot biztos megoldja utánna D
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.379
    Sziasztok.
    Sajnos nekem a fórumnak ez az új oldala egyáltalán nem jön be. Számomra eléggé átláthatatlan, és sok minden nem úgy működik, ahogy szeretném.
    Pl: privát üzenetet küldök valaki(k)nek, és némelyiket vissza tudom olvasni, némelyiket meg nem...... Itt később rájöttem, hogy ha egyszer beállítom hogy mentse azt a bizonyos üzenetet, akkor csak azt menti, a későbbi üzenetekre mindig újra be kell ezt állítani. Ez egyébként nem nagy probléma.

Még valami, nem kötekedséképpen, csak észrevétel: a régi formátumot nagyon-nagyon szerettem, mert színes volt, ezért átláthatóbb. jobban elkülönültek a témák, és lehetőségek, "fülek".

A kolléga (Styler) hozzászólása, miszerint a régi üzenetek hasznosak, teljes mértékben egyetértek vele.

Üdv. Kordaz
    Utoljára módosítva: kordaz által : 2015-05-04 22:24
    70/381-0875<br /><br />A modellezéshez érett társak kellenek......

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200
    Te miert jarsz ide meg mindig?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •