Oldal: 89 / 89 ElsőElső ... 39798586878889
Eredmény: 881 - 882 (882) összesen

Téma: 3D Nyomtatás, nyomtatók

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.361
    Idézet v_zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na pont ezt tapasztaltam. A direkt hajtásnál az end gcode nekem visszahúzott 100mm-t, hogy kiessen a szál, és ne kelljen a következő nyomtatáskor a fejet melengetnem mielőtt szálat cserélnék (ha akarok) na ennél a V6 fejnél, ha 100at visszahúztam, utána tuti húzhatom ki a szálat, mert nem megy vissza a fejbe.
    Tényleg lehet, hogy a fej hűtésével van gond, mert a fejhűtő venti túloldalára tettem az autolevel szenzort, és csak két 30x5ös lukat hagytam a meleg levegő elvezetésére, ezért lehet, hogy nem tud távozni a meleg levegő eléggé.
    Én csak 30mm-ert húzok vissza nyomtatás után, akkor cserélni is egyszerű hidegen, és vissza is megy automatikusan a fejbe, nem akad el.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot 450Pro FBL/Quad: ZMR250-RCX2205/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    westel/649huszonhét67
    Hozzászólás
    2.396
    Idézet keril eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak 30mm-ert húzok vissza nyomtatás után, akkor cserélni is egyszerű hidegen, és vissza is megy automatikusan a fejbe, nem akad el.
    Rájöttem a hiba okára, gyenge volt az extruder hűtése. az induktív szenzort a venti túloldarára tettem, és nem hagytam neki elegendő helyet a meleg levegő távozásához. Most elkészült a "frankenstein" fej, azóta nem képződik akkora bumszli a szál végére.
    9. éve kezdő modellező

Oldal: 89 / 89 ElsőElső ... 39798586878889

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve