Oldal: 99 / 99 ElsőElső ... 49899596979899
Eredmény: 981 - 985 (985) összesen

Téma: 3D Nyomtatás, nyomtatók

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.384
    Minimum értéket is átírhatod, akár minuszra is. Már ha a kapcsoló ezt engedi.
    De tényleg nem értem a problémát.
    A home kapcsolót az alsó részre, az asztal érintésre tettétek?
    Annak meg mi értelme? Ilyen problémákat tud okozni.

Ha nem akartok Z MAX-ra homolni, akkor meg BL TOUCH felület tapintót kell használni, és akkor nincs gond az asztal beállítással.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot 450Pro FBL/Quad: ZMR250-RCX2205/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    westel/649huszonhét67
    Hozzászólás
    2.435
    Idézet keril eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minimum értéket is átírhatod, akár minuszra is. Már ha a kapcsoló ezt engedi.
    De tényleg nem értem a problémát.
    A home kapcsolót az alsó részre, az asztal érintésre tettétek?
    Annak meg mi értelme? Ilyen problémákat tud okozni.

Ha nem akartok Z MAX-ra homolni, akkor meg BL TOUCH felület tapintót kell használni, és akkor nincs gond az asztal beállítással.
    Nekem gyárilag az anet a6-nál a z-home kapcsoló úgy volt kialakítva, hogy nem a fejre volt szerelve, hanem a vázra és kb köze nem volt ahoz, hogy az asztal milyen magasan van.
    Ennél a nyomtatónál az asztal elvileg fix, és a fej mozog fel-le.
    Ha üveglapot tesz az ember akkor 3-4mmrel lejjebb kell hozni az asztalt, hogy a fej ne akarjon lukat furni az üvegbe. Vagy a kapcsolót kell arrébb tenni, hogy a rugók amik az asztalt tartják ne legyenek teljesen összehuzatva. Ugye ennél az esetnél sajnos nem lehet szoftveresen korigálni az asztal helyzetét.
    A legjobb megoldás szerintem is egy bltouch szenzor, nekem hónapok óta tökéletesen működik.
    9. éve kezdő modellező

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.384
    Idézet v_zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem gyárilag az anet a6-nál a z-home kapcsoló úgy volt kialakítva, hogy nem a fejre volt szerelve, hanem a vázra és kb köze nem volt ahoz, hogy az asztal milyen magasan van.
    Ennél a nyomtatónál az asztal elvileg fix, és a fej mozog fel-le.
    Ha üveglapot tesz az ember akkor 3-4mmrel lejjebb kell hozni az asztalt, hogy a fej ne akarjon lukat furni az üvegbe. Vagy a kapcsolót kell arrébb tenni, hogy a rugók amik az asztalt tartják ne legyenek teljesen összehuzatva. Ugye ennél az esetnél sajnos nem lehet szoftveresen korigálni az asztal helyzetét.
    A legjobb megoldás szerintem is egy bltouch szenzor, nekem hónapok óta tökéletesen működik.
    Ezért mondom hogy az asztal szintjére tenni a végállás kapcsolót sok problémával jár.
    Fel kell tenni a végállás kapcsolót a felső álláshoz. homoljon csak oda, úgy is ott parkoltatja az ember, legalább is én nyomtatás után elküldöm mindig a Z legmagasabb pontjára, és akkor nincs ilyen gond hogy egy vastagabb üvegtől át kell szerelni a végállás kapcsolót, csak simán átírni az új távolságra. Azt is csak nagyjából, mert a finom állításra én is az asztal csavarjait használom.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot 450Pro FBL/Quad: ZMR250-RCX2205/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    westel/649huszonhét67
    Hozzászólás
    2.435
    Amióta van bltouch azóta nincs z kapcsolóm. A nyomtatás végén kitolja az ágyat előre azt kész.
    9. éve kezdő modellező

Member
    Hozzászólás
    71
    Sziasztok, tudnátok nekem segíteni?
    Bérnyomtatásra keresnék valakit, aki kinyomtatna nekem egy uszonyt. Már sajnos nem tudom ki nyomtatott nekem anno gimbalt és a postot sem találom.
    Segítségeteket előre is köszönöm!

Oldal: 99 / 99 ElsőElső ... 49899596979899

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve