Oldal: 2 / 12 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (114) összesen

Téma: Magyar Királyi Posta

Senior Member
    Hozzászólás
    5.124

Magyar Királyi Posta

Sziasztok,

Magyar POsta?Ne már!

Amerikából a Fuji motorom 2kg+ csomagolás légipostával 21 Usd-ért jött meg.
    2 nap alatt Bp.-n van onnét 5 nap az út Szombathelyre. Ha nem lenne eszem akkor + 2 hét! a vámon.
    Ez nem szolgáltatás hanem egy nagy sz.r.Csodálom,hogy még egyáltalán léteznek.

George
    Acta est fabula...........

Member
    Hozzászólás
    85

Magyar Királyi Posta

Hát sajnos léteznek és nem azért léteznek mert olyan jók, hanem mert nincs alternatíva.
    ---------------------------------- HHH 35Mhz 79CH / 27Mhz 5CH ---------------------------------

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Magyar Királyi Posta

A Lindi-ék teljesen korrektül járnak el A levelemre azt a választ kaptam, hogy küldjem el a postai felasás számláját és akkor térítik nekem a költségeket. Ez így korrekt!
    Kíváncsi lennék ha egy magyar "teleshop"-os cégtől rendeltem volna valamit, akkor azok is így jártak volna el. Nem hiszem.
    A postáról ne is beszéljünk ...
    "Nem számít, majd kitrimmeljük..."

Junior Member
    Hozzászólás
    15

Magyar Királyi Posta

Sziasztok.

A MAGYAR Postával nekem is csak gondom volt.
    Jó lenne ha a boltok leszerződnének különböző futár cégekkel.
    ők sokkal megbizhatóbbak és gyorsabbak.

HA neten rendelek valamit max.2napon belül itt van.(persze futárral),
    Ha a POSTÁN min. egy hét.

NO COMMENT

Senior Member
    Hozzászólás
    2.235

Magyar Királyi Posta

És ha a futár többe kerül mint amit rendelsz? :lol:
    "Az idő, amit a rózsádra vesztegettél: az teszi fontossá a rózsádat"

Magyar Királyi Posta

Idézet DiamantTomi eredeti hozzászólása
    És ha a futár többe kerül mint amit rendelsz? :lol:
    ... de lagalább megjön... Lehet "postásadónak" felfogni.. Elvégre ez itt Abszurdisztán, itt minden megtörténhet.

Senior Member
    Hozzászólás
    644

Magyar Királyi Posta

Hali.

Én nem védeni akarom a postát, de nekem nem ilyen rosszak a tapasztalataim. A pénzen tényleg szeretnek "ülni", de mostanában bármita feladok itthon, akkor az két nap múlva landol egy másik városban, teljesen mindegy, hogy Debrecen az vagy Szombathely.
    Korábban ez még 4-5 nap volt, szóval ennyit javult, de óvatosnak kell lenni, mert azért ez még mindig nem az EU...

Üdv, Tegzi
    Üdv, Tegzi<br />FF01; TA03R-TRF; TA03RS-TRF; DF-02; Volvo Penta<br />3PK PCM 41.180;<br /><br />Tel: 0630-828-3324

Magyar Királyi Posta

Nekem 3 csomagom "tünt" el a postánál, egy komplett Tamiya F1-es autó az Ebayról, egy töltő+akksi+helialkatrészek Ausztráliából (nem Ausztria) ahol az eset hallatán újból feladták a pakkot, ami 6 (! hat ) nap alatt ideért, és a postaköltség átszámítva 1610 (!!!!!) Ft volt, és a harmadik áldozat szintén Ebayos autóalkatrész volt... De tudnék az Orczy téri vámhivatal hozzáállásárol is mesélni, ott kéne atomot robbantani... És egy jótanács: MINDIG bontsd fel a csomagot még a postás előtt!!! Utálni fog érte, meg "én erre nem érek rá, mennem kell/nagy a sor", de légy hajthatatlan! Késöbb esélyed sincs reklamálni, de ugy esetleg ha jegyzőkönyvet veszel fel a kibontott csomag sérüléseiről, talán van esélyed...
    Kalap

Senior Member kovacszs logója
    Hely
    Vasvár
    Hozzászólás
    985

Magyar Királyi Posta

Na témánál vagyunk, ugye !

Nem akarom védeni a Magyar Királyi Postát...
    De ha vitatkozunk akkor csak tényekkel, szóval : ha valamit feladok ma az MÁSNAP az orzság legtávolabbi zugába is odaér de legkésőbb +1 nap ha már a csomagos kocsi elment, vagy a mobilpostás kiutazott. Szóval a cucc a környéken van de nincs ki kivigye.
    Ezt mint tapasztalt csomagküldő állítom, ja és persze SMS jön ha a dolgozó átvette a csomagot. :lol: :wink:
    Kalap Kolléga !
    Veled egyszer majdnem boltoltunk ha jól emlékszem egy kis vitorlázót csak a postára adott csomag valahogy nem érkezett meg Vasvárra. Emlékszel úgye ? :roll:
    Mielőtt ideírnál és feleslegesen magyarázkodnál a feleségem a Vasvári postán dologzik. ergo minden csomagom szem előtt van. :lol:
    Tehát nem a címzett ismeretlensége miatt "ment vissza a csomag" csak nem adtad fel, emlékszel remélem. :evil:
    Persze az mellékes hogy várta a Fiam dehát a postára fogni volt kényelmes.
    Egyébként pedig, mint aktív csomagküldő és fogadó jelentem, jelenleg már olyan Európa közeli a csomagszolgáltatás. Nem mondom hogy nincs hiba de a belföldi csomagküldés már olyan futárszerű tempóval megy.
    Egyébként pedig lehet nyomozni a csomag után hogy éppen hol jár a feladási vonalkóddal. :wink:
    Szóval nem olyan rossz a helyzet mint volt pár éve...
    Ja, és még valami mindenhol emberek dolgoznak.
    Tisztelettel : kovacszs
    Trex 250
    Trex 450L Dominator

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Magyar Királyi Posta

Kedves egybegyűltek!

Én nem a posta szolgáltatásának minőségéről beszéltem! Nekem még eddig semmilyen csomagom/levelem nem veszett el (kopp-kopp). Egyszerűen csak az háborított fel, hogy ilyen pofátlan nagy profittal dolgoznak. Meg kell azonban jegyezni, hogy a nyereség nagy része nem a postai dolgozóknak jut, ők nem nagyon tesznek zsebre semmit a küldemény díjából :lol: . (Nem úgy mint néhány Volánbusz sofőr /tisztelet a kivételnek/, aki saját zsebre dolgozik a jegyek árával, majd ezután elkezdenek hőböröngi, hogy jujj de kevés a fizetésünk).
    "Nem számít, majd kitrimmeljük..."

Oldal: 2 / 12 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve