Oldal: 3 / 12 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (114) összesen

Téma: Magyar Királyi Posta

Senior Member kovacszs logója
    Hely
    Vasvár
    Hozzászólás
    985

Magyar Királyi Posta

Szia !

Hát a Postai díjszabással nem tudunk mit kezedni. :lol:
    De azt leirhatod hogy kértél -e biztosítást , és hogy miért 3 kg egy töltő+csomag stb. Így lenne kerek, nem ?
    Amúgy pedig azt hiszem Te irtad hogy mégis csak a Posta adta a legjobb ajánlatot, vagy tévedek ?
    Szóval akkor előre vagy hátra ?
    Tisztelettel : kovacszs
    Trex 250
    Trex 450L Dominator

Senior Member
    Hozzászólás
    1.065

Magyar Királyi Posta

Régebben a postai küldemények, legyen az levél, vagy csomag nem feltétlen a helyi postahivatalokból tünhettek el, hanem az OLK-ból főképpen.

Gondolom sokan emlékezünk arra az évre, amikor az átvett számla, lehet h már 10 nappal túl lépte a befizetési határidőt, ekkor költözött ki az Országos Logisztikai Központ /OLK/ Budaörs szélére egy hatalmas, épületbe. Ez az épület modern szortirozó gépekkel van felszerelve, de ezeket a gépeket nem használják rendeltetésüknek megfelelően. /Van, hogy órákat kell javitani a gépeket/

Lényeg az hogy amióta kiköltözött oda az OLK, azóta a levelek és csomagok kéretlen kibontása is alábbhagyott. Minden területét figyelik az épületnek kamerákkal, sasszemü biztonsági őröket állitanak a képernyők figyelésére... Egyik barátom zenét hallgatott meló közben, és kiszurták a headsetet a fülében. Tehát itt már odafigyelnek a biztonságra.

Ezt egy OLK-ban dolgozó ürge mondta el, továbbá én is láttam mi van ott, hiszen több hetet dolgoztam náluk mint diákmunkaerő

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Magyar Királyi Posta

Szia!

Akkor a kért infok :
    - Nem kértem biztosítást (mint említettem nekem nem volt bajom eddig a szolgáltatással)
    - Erről a töltőről van szó : Robbe Profi Home Charger, amiből ugye nem spórolták ki az anyagot, így a töltő nettó tömege is több mint 2,5kg

Nem tudom hol olvastad, hogy azt írtam volna, hogy a Posta adta a legjobb ajánlatot :!: :?:
    "Nem számít, majd kitrimmeljük..."

Magyar Királyi Posta

Hát nem tudom, legyen igy ahogy Ti mondjátok, és javuljon a szolgáltatás! Ami irtam, megtörtént, de remélem, többször nem fog!
    Kovacszs, a csomagokat feladtam, hogy hol és mi nem ugy ment ahogy kellett volna, nem tudom. Az eset csak arra volt jó, hogy ne adjak fel többet semmit postán. Kéretik PÜ-ben a többit!
    Kalap

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    30/3062368
    Hozzászólás
    360

Magyar Királyi Posta

nekem csak egy winchester elektronikam tunt el, egy feladott lemaratott nyaklemez tort kette, es egy szimulator kabel csomagolasat teptek annyira szet, hogy mindenhol logott ki a tyukbel.. remelem a par honapja feladott "A" es "B" felveteli lapjaim odaertek

Senior Member kovacszs logója
    Hely
    Vasvár
    Hozzászólás
    985

Magyar Királyi Posta

Szia Hangya kolléga !

Ezt jól benéztem. ops:
    Az EMS szolgáltatást egy másik cégnek néztem....
    Bocsika. ops: ops: ops:
    Tisztelettel : kovacszs
    Trex 250
    Trex 450L Dominator

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Magyar Királyi Posta

Idézet dj_us eredeti hozzászólása
    nekem csak egy winchester elektronikam tunt el, egy feladott lemaratott nyaklemez tort kette, es egy szimulator kabel csomagolasat teptek annyira szet, hogy mindenhol logott ki a tyukbel.. remelem a par honapja feladott "A" es "B" felveteli lapjaim odaertek
    nem egy ismerősömet ezért nem vették fel
    nevetséges
    Tamiya fan

Moderátor
    Hozzászólás
    1.969

Magyar Királyi Posta

Én -miután már igen sok bosszúságott okozott a fent nevezett intézmény- úgy oldottam meg a kérdést, hogy nem veszem igénybe!

Most rendeltem egy nem túl olcsó "bigyót" Németországból. Külön kikötésem volt, hogy NE postával! Válaszolták is, hogy természetesen DHL!

Ha mégis posta, akkor csakis biztosítással!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Magyar Királyi Posta

Idézet fuhur eredeti hozzászólása
    Én -miután már igen sok bosszúságott okozott a fent nevezett intézmény- úgy oldottam meg a kérdést, hogy nem veszem igénybe!

Most rendeltem egy nem túl olcsó "bigyót" Németországból. Külön kikötésem volt, hogy NE postával! Válaszolták is, hogy természetesen DHL!

Ha mégis posta, akkor csakis biztosítással!
    igaz, csak pl. DHL-nél magánszemélynek nicsnen utánvét.
    Tamiya fan

Senior Member
    Hozzászólás
    1.510

Magyar Királyi Posta

Sziasztok,
    Egy érdekesség:
    A németországi DHL szállításnak érdemes utánanézni, mert ott az sokszor egyet jelent a postával (mármint a németeknek). Vagyis a DHL felveszi a csomagot, de utána már a postán keresztül jön, és végül a Magyar Posta postásbácsija hozza házhoz. Ha nem tudnak adni fuvarlevélszámot, akkor a DHL-ből postacsomag lett.
    Üdvözlettel:
    Daubner Csaba
    www.dronesys.hu

Oldal: 3 / 12 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve