Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 56789101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (114) összesen

Téma: Magyar Királyi Posta

Senior Member
    Hozzászólás
    2.235

Re: Magyar Királyi Posta

Újabb jó pont a postának: 11 dolláros postaköltség kínából.Múlt hét csütörtökön adták fel, ma jött meg.Ehhez képest vicc ami itthon folyik néha még a csomagküldő szolgálatoknál is.
    "Az idő, amit a rózsádra vesztegettél: az teszi fontossá a rózsádat"

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.801

akkor ujabb rossz pont a postanak....
    levelkent feladott 2 db kicsi csomagert - egyik sem erte el az fel kilogrammot -, 2500 Ft-ot kert el a nene....
    ennyi
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage, SPEEDWAY
    Bővebb információkért keresd fel a KCSD Discord csatornáját,
    ahol mindent megtalász ami KCSD - és meg többet is!
    Kattints az alábbi linkre:
    https://discord.gg/FvvzV4Y

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    1.585

USPS - amcsi posta - 7 USD - 6 nap. Nem rossz szerintem. Egymás után háromszor, stabil eredmény.
    Bár a mi postánk is néha egész jó, néha meg mégsem... :-[

Senior Member Tomadevil logója
    Telefon
    +447850449218
    Hozzászólás
    638

Ismét egy rossz pont:

A fórumon eladtam egy adómodult és egy 8csatis vevőt, ezt Győri modellező kolega lefoglalta, átutalta a pénzt és mondta h ajánlottként adjam fel. Június 18.-án feladtam ajánlva elsőbbségivel, és még ma sem érkezett meg, nem tudják hol van. Egyszerűen: E L C S E S Z T É K

A postán azt mondták hogy menjek be csütörtökön és ha akkor sem lesz meg akkor írnak egy bizonylatot és kapok valami kártérítést ami meg se közelíti a csomag értékét >
    20/265-1773<br />Skype: tomadevil

Senior Member
    Hozzászólás
    1.279

Bizony, sima ajánlottként csak a feladás díját térítik meg ha jól tudom : (
    Elnézést, ezt korrigálnom kell.
    Sajnos nekem is utána kellett járnom a kártérítés témának egy elveszett ajánlott levél okán.
    Tehát ha jól értem a szabályzatot, a feladási díj 14-szeresét térítik meg, + a feladási díjat, abban az esetben ha a feladó nem nyilatkozott a küldemény értékéről.
    Ha nyilatkozott (tehát értékbiztosított a küldemény) akkor az ott megadott értéket + a feladási díjat térítik vissza.
    Részleges elvesztés/sérülés esetén mindez értékarányosan értendő.
    cnv.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    1.873

na ezért nem vagyok hajlandó semmit sem postán keresztül eladni. (és ezért nem fogok a jövőben sok mindent eladni a forumon keresztül.)

Mire kiszámoltam, hogy tértivevényes, ajánlott, biztosított, utánvét....
    az okos hülyéskedhet, de a hülye ne okoskodjon...

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941
    Tamiya fan

Senior Member
    Hozzászólás
    2.152

Kedves kollegák!

Nagyon sok bosszúság után tegnap kellemesen csalódtam egyszem postánkban. Múlt szerdán du. ötkor fizettem ki egy angol eladónak az árút (adó-vevő-pár kristály), csütörtök reggel adta fel. Péntek este 10-kor vette át a magyar posta ferihegyen, és lássatok csodát hétfőn reggel 9-kor már a kezemben is volt sértetlenül.
    Ne adjátok fel, úgy néz ki javul a helyzet!

V.L.

Senior Member
    Hozzászólás
    229

Nah akkor nem kelett vele 10 apot várnod! Nagyon jó én is most egy távra várok remélem nekem is hamar ideér! HK-ból jött a cucc?

Senior Member
    Hozzászólás
    2.152

Idézet kistrojak eredeti hozzászólása
    Nah akkor nem kelett vele 10 apot várnod! Nagyon jó én is most egy távra várok remélem nekem is hamar ideér! HK-ból jött a cucc?
    Szia!
    Az angol ebay-en rendeltem, lincolnshire nevű helyről küldték angliából. A szállítás ára 12 angol font volt. Küldött az eladó sok betű-szám-ból álló azonosítót, ezzel lehetett nyomon követni a csomag útját. Mint írtam szerdán délután utaltam a pénzt, péntek este néztem utánna merre jár, ekkor már a ferihegyi raktárban volt. Tartottam tőle, főként az ediggi rossz tapasztalatok és az itt leírtak miatt, hogy a posta ráül, de szerencsére hétfőn délelőtt megjött.
    A HK-i rendeléssel az a baj, hogy a vámosok szinte mindent "megnéznek". Indok van rogyásig: terrorizmus elleni küzdelem, kábítószer gyanú... A helyzet ennél sokkal egyszerűbb, a vám bevétel ugyan brüsszelé (kellett nekünk EU), az áfa, ami nagyobb tétel, viszont a magyar költségvetést illeti ami sajnos nagyon-nagyon sz*rul áll. Tapasztalatom szerint a kicsi és-vagy könnyű csomagok megúszhatják.

Üdv.: V.L.

Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 56789101112 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve