Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: Jeti Advance 18 plus

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    30/3062368
    Hozzászólás
    360

Jeti Advance 18 plus

Sziasztok!

Akinek van ilyen szabalyzoja, vagy jol ismeri ezt a tipust, kerem segitsen rajtam Kaptam egy ilyen szabit leegetve, es most eppen javitas alatt van, azaz el is keszult elviekben Tehat a kerdesem az lenne, hogy hogyan tudom kiprobalni? (sose volt meg 3 fazisu cuccom) Mivel motorom sincs, mmormota leirasa alapjan gyorsan osszedobtam egyet amivel majd tudok tesztelni. Hallottam olyat, hogy nem bootol be akkor sem, ha a vevo nem kap jelet, stb. Radugtam a vevore, tettem ra motort, de semmi, nem is bootol. Jah es van rajt egy ket eres vezetek ami meg szinten nem tudom mire valo. Ugytudom automata cellafelismerese van, tehat ketlem, hogy arra kell a jumper. Tehat a kerdes lenyegeben, hoygan tudom elinditani? :lol:

Senior Member
    Hely
    XI. kerület, Budaörs
    Hozzászólás
    892

Jeti Advance 18 plus

Szia!

Egy 12 -es és egy 30 -as Advance szabályzóm van. A bekapcsolás a következőképpen megy, Adót bekapcsolom, gáz alaphelyzetbe, motorra és a vevő gáz csatornájára csatlakozik a szabályzó. Összekapcsolom az akkuval. A 30 -as szabályzón még van egy kapcsoló is amivel lehet élesíteni a szabályzót. Ha jól tudom ez a vevőnek a tápját kapcsolja. Ha minden jó, akkor, a szabályzó szépen elcsipogja a beállításokat. A 12 -es szabályzón nincs külön kapcsoló ha rákötöm az akkut akkor egyből éles.

Gondolom ilyen a tied is:

Az a kéteres vezeték az ahhoz a kapcsolóhoz megy amivel a szabályzót be lehet kapcsolni. Lehetséges, hogy itt a baj, mert ezzel kellene bekapcsolni a szabályzót. A szabályzó valóban automatikusan felismeri a cellák számát.

Amennyiben tévedtem valamiben kérlek javítsatok.

Üdv:

Oleg

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    30/3062368
    Hozzászólás
    360

Jeti Advance 18 plus

Koszonom, probaltam rovidrezart allapotban is, ugy sem indult. Bar a vevore csak talalomra radugtam, ado meg a kozelben sem volt

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    30/3062368
    Hozzászólás
    360

Jeti Advance 18 plus

A szabalyzoban kicsereltem a tonkrement alkatreszeket, osszeraktam. Mivel nem volt tuti jo motorom, elvittem haverhoz. Axival szepen bebootol, es gyonyoruen megy Tettem ra csatlakozokat, rovidre zartam a kapcsolo helyet es kesz is Ezuton koszonom megegyszer annak a rendes modellezonek, aki ily modon jarult hozza, hogy elkezdhessem vegre a repulos modellezest :wink:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva