Oldal: 2 / 18 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (178) összesen

Téma: Wilga PZL 35 /Airworld/

Senior Member
    Hozzászólás
    268

Wilga PZL 35 /Airworld/

Sziasztok !

A wilga olyan csúnya , hogy az már szép.
    Én egy kicsit wilga mániás lettem , még 1997-98 környékén láttam mátyásföldön lassan alacsonyan (ahogy a nagymamák-k javasolják ) repülni.
    Nem kellett sok idő és nekem is lett egy 30ccm-es budaörsi moki van benne és alap szervók.
    A repüléséről. Amig jár a motor olyan mint egy tréner (van aki ilyennel oktatott benzinessel ) ,
    ha leáll a motor kell neki sebességet hagyni amíg földet ér de nem veszélyes az oldalkormányra érzékeny az ényém.
    Jó ha a farok kerék kormányzott a földi gurulásokhoz hiszen ezzel már illik (szerintem )kigurulni pálya végére a felszállás előtt ,
    habár kis szembeszélben lehajtott ívelőkkel pár méter után a levegőbe emelkedik
    Orsó , bukfenc , kubai nyolcas , csúsztatott fordúló nem probléma .Nekem a legyezőfordúló tetszik vele a legjobban
    Amíg nincs kellő tapasztalat vele vagy még inkább nem repült még ilyen nehezebb súlyú géppel javasolom a futószárak összekötését
    a lengő karok szintjén ezzel meg lehet védeni az odatotyanásnál a futószárat a kimozdulástól.
    A korlátozott műrepülésre , transzparens vontatásra, célszallag és utána ejtőernyős majd cukorka dobásra használtam eddig .
    Sok örömet Nektek is hozzá .
    Üdv. Gábor
    "nem az a kérdés , hogy összetörik-e csak az , hogy mikor"
    <br />06-30-9331-495

Senior Member
    Hozzászólás
    184

Wilga

Heil George!

Eladtam az extrádat tegnap, mert nem jött be. Nemsokára találkozom Mrsad barátoddal, mert megvettem tőle a magnézium mocit.
    A PZL-ben most robbanós van, de szerintem ha hazajöttem megy bele egy 30-as benzines budaörsi.
    Dobom a robbanós gépparkot!!!!!

Az Mvvs pedig egy tűzpiros Pitts-be kerül, ami 163cm-es.
    HA-SFX
    <br />
    <br />------------------------------------------------------
    <br />
    <br />Skoda 110 Coupe

Senior Member
    Hozzászólás
    5.124

Wilga PZL 35 /Airworld/

Hali Messer,

Gratula a gépparkodhoz,az Mvvs durva nagyon.Eladtad az Extrát, meguntad a tréneres repülést?Az alkoholos üzemet el kell felejteni akinek ilyen gépei vannak mint neked.
    Ciao, George
    Acta est fabula...........

Senior Member
    Hozzászólás
    184

Eladva

Köszi George, de szerintem tanuló vagyok én még a nagyok közzött.
    HA-SFX
    <br />
    <br />------------------------------------------------------
    <br />
    <br />Skoda 110 Coupe

Senior Member force logója
    Hely
    Győr, SRCM Airfield
    Hozzászólás
    1.693

Wilga PZL 35 /Airworld/

Hi!

Yumi! Grat!

Légifotózás?

force
    SRCM Airfield, Győr
    www.srcm.hu

Junior Member
    Hozzászólás
    2

Wilga PZL 35 /Airworld/

Sziasztok!

Érdekelne hogy ezen a wilgán meg van-e csinálva az orrsegédszárny és aki wilgát épített hogyan csinálta ezt?

Senior Member
    Hozzászólás
    1.061

Wilga PZL 35 /Airworld/

Szia

Ezen nincs ops:

üdv
    Yumi
    Ha repülni nem fog, majd úszik...

Senior Member
    Hozzászólás
    1.042

Wilga PZL 35 /Airworld/

Sziasztok! Nekem volt szerencsém egy ilyen géppel 6 percet a levegőben tölteni, asszem Budaörsi volt a Wilga, nagyon kis helyen szálltunk fel és le...kb250-300m-nek néztem :shock: :shock: a felszállópálya végén fűzfák voltak elötte semmi melette telefonvezeték és bálák :shock: .

Felszállás után meghült bennem a vér :twisted: nagyon állat volt hogy minden lemez zizgett benne, és dübörögtek a lóerők 8) a hat perc hamar elröppent, leszálásnál kb 40m-t pattantunk és a leszállópálya végén éppen megáltunk :shock:

Szerintem Jó kis gép lesz a modelled Yumi gratula hozzá!

Üdv,
    mail:borny007@freemail.hu<br />06309973496<br />Ultimate 33% ZDZ 100 Diablotin XL ZDZ 80 Extra 35%

Senior Member
    Hozzászólás
    5.124

Wilga PZL 35 /Airworld/

Szia Ólommadár,

Ha nem tévedek B.akarattyán az út mellé települt Wilgával repültél.Ha igen, akkor f.sza gyerek vagy ,hogy beleültél.Azonkívül,hogy a légcsavarjából hiányzik egy jókora darab van ott még egy-két érdekes részlet.Na mindegy bátraké a cseresznye.

George
    Acta est fabula...........

Senior Member Flymen logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    1.648

Wilga

Sziasztok!

Üdvözlök minden Wilga imádót és utálót!
    Jómagam az AIRWOLD gyártmányúból többel is repültem, és dizájnoltam. A gép jóságos, ha az ajánlott súly alatt maradunk. Leszálláskor a féklapot mindenképp érdemes használni, mert különben a világba siklik. Ha úgy mint Yumi, ablak nélküli verzióban építjük meg, akkor igen masszív a darab. De ha ablakos verziót készítünk, akkor bármnnyire is megerősítjuk a plexik közti részt, a modellnek ez lesz a leggyengébb pontja. Érdemes még a sárnehéz vízszintes vezérsik és oldalkormány helyett balzából utánépíteni, mert így esetlegesen az orrból megspórólhatunk 15-20 deka ólmot. Az enyém tuning verzió volt, ablakokkal, műszerfallal, pilótával, Semmi kábel nem lógott benne, ha belenéztél, olyan volt, mint egy igazi.

Flymen - A szél nem az ellenségünk, hanem a barátunk.

Oldal: 2 / 18 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva