Oldal: 3 / 46 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (458) összesen

Téma: AcroMaster (by Multiplex)

Senior Member
    Hozzászólás
    1.831

AcroMaster (by Multiplex)

Idézet kekbon eredeti hozzászólása
    Nekem 1800-as, 12C-s akksiaim vannak. Szerintetek labdába rúgok azokkal egy ilyen gépben?
    Igen, labdába rúghatsz, de azt focizásnak hívják. Tehát ha focizol, akkor megmaradnak az akkuid, amik szvsz tutti kicsik ebbe.

:wink:
    Szupermodell feleség full tuning<br />Perzsamacska full alu elox<br />Porckorongsérv V2.0 full CFK

Senior Member tujunga logója
    Hozzászólás
    951

Re: AcroMaster (by Multiplex)

Idézet tujunga eredeti hozzászólása
    Az E G Elekt. olasz fórumán láttam a melegen ragasztás képét: a kabintető fémkarmantyúját tette a helyére.
    Az hol található?

dzsoltike!Ahányszor neteztem, idáig minden alkalommal kerestem a forrasztás képét, de nem találom - elnézést, nem felejtettem.
    t :?
    Szél fújja hajatok, szellő a gépeitek!

Senior Member kekbon logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06309940773
    Hozzászólás
    3.006

Idézet dannyboy eredeti hozzászólása
    Idézet kekbon eredeti hozzászólása
    Nekem 1800-as, 12C-s akksiaim vannak. Szerintetek labdába rúgok azokkal egy ilyen gépben?
    Igen, labdába rúghatsz, de azt focizásnak hívják. Tehát ha focizol, akkor megmaradnak az akkuid, amik szvsz tutti kicsik ebbe.

:wink:
    Ahogy néztem, kb 920g-ra adjám meg a gép tömegét. Azt pedig rötyögve elviszi egy MDLD 215-ös. Azt meg simán viszi az 1800/12C-s akksi. AKkor mi a gond, miért is nem jó ez ehhez?
    Műszaki infók, képek és videók:<br />http://www.peschka.hu/?/rc_modellezes/

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06309940773
    Hozzászólás
    3.006

:lol:

Senior Member tujunga logója
    Hozzászólás
    951

Re: AcroMaster (by Multiplex)

dzsoltike!Ahányszor neteztem, idáig minden alkalommal kerestem a forrasztás képét, de nem találom - elnézést, nem felejtettem.
    t :?[/quote]

[img][/img]
    Megtaláltam a képet
    Ide egyszerűen hogyan tegyem?
    A gyik-ban fel kell t-ni képtárolóba- nekem még hosszú.
    Elküldöm, teddfel a többieknek.
    t :roll:[/quote]
    Szél fújja hajatok, szellő a gépeitek!

Member
    Hozzászólás
    62

Sziasztok én most építek egyet ebből a masinából
    a tökéletes ragasztó anyag pillanat ragi kontra aktivátor

motor : AXI 2820/12
    akku : 3300mAh r/c system by origó
    szabáyzó : jeti advance
    szervók : 2db
    légcsavar : graupner cam slim prop 10*6

berepülése várhatóan vasárnap

Senior Member
    Hozzászólás
    818

kiváncsian várom a fejleményeket !!! Nekem is nagyon tetszik ez a gép

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06309940773
    Hozzászólás
    3.006

Idézet tokizoli eredeti hozzászólása
    Sziasztok én most építek egyet ebből a masinából
    a tökéletes ragasztó anyag pillanat ragi kontra aktivátor

motor : AXI 2820/12
    akku : 3300mAh r/c system by origó
    szabáyzó : jeti advance
    szervók : 2db
    légcsavar : graupner cam slim prop 10*6

berepülése várhatóan vasárnap
    NAgyon kíváncsi vagyok. Mérted már a motorod max áramfelvételét? Nagyon érdekel, nomeg a repidő, amit tudsz vele futni egy töltéssel.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.510

Sziasztok,

Tegnap megtörtént a gép berepülése. Az építés meglepően gyors, köszönhetően a Multiplex jól átgondolt összeszerelési tervezésének. Tetszett az egyedi összekötés a két magassági kormány között és két félből álló méhsejt szerkezetű szárny.

A gépben jelenleg az alábbi konfig található:
    HiModel 1700 mAh 11,1 V 20/28 C akksi, 40 Amperes szabályzó, Hacker A30-10 L motor.
    Az igazán megfelelő akksi a 3300 mAh 4 cella lenne hivatalosan, ezért gondoltam, hogy a géppel egyelőre csak "elrepkedni" lehet, de meglepett a 2 méter felszállóút után az emelkedés. Nem mértem még felszállótömeget, de a gép ezzel a konfiggal is harmad gázon repült és teljes gázon emelkedett az égig (az akksi nem melegedett). Igaz, hogy ezzel az akksival egyelőre 4 perc repülési idő biztosított.
    A gépben több ponton áramlik be és ki a levegő, így nagyon jó hűtést eredményez az elektronikának.
    Na és a repülés. A gyári adatokhoz képest kicsit hátrébb kellett tenni a súlypontot az első repülés után. De utána nagyon jól repült, a robbanómotoros repülést idézte hangtalanul és koszmentesen
    A törzs magas kialakítása miatt késben kevés oldalkormánnyal is könnyedén elrepül. Egyelőre néhány figurát sikerült kipróbálni vele, amit a súlyának köszönhetően széltől függetlenül zavartalanul megrepül. Ilyen irányú véleményt még nem tudnék alkotni, mert még állítgatni is kell a gépen és jópárat repülni, hogy látható legyen mit repül szépen és mit nem.
    A leszállást egyből ívelőkkel próbáltam. A gép kis sebességen is nagyon stabil és csak siklik, csak siklik és lágyan leszáll. Amit gyengének találtam az a futószár. 4 leszállás után kissé hátrahajlott, vagyis nem túlzottan edzett acél, de ez majd ki lesz cserélve idővel.
    3D képességekről még nem tudok beszámolni. Brutál kitérései vannak a gépnek, de harmad kitérésen is kellően nagyok a kitérések. Mit csinálhat a gép teljes kitérésekkel :?: :!:
    Összeségében szerelem első látásra a gép, már csak méretes akksi kell hozzá a repidőhöz.
    Hamarosan fotók is lesznek és talán egy video is.
    Üdvözlettel:
    Daubner Csaba
    www.dronesys.hu

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06309940773
    Hozzászólás
    3.006

Idézet dau eredeti hozzászólása
    Sziasztok,

Tegnap megtörtént a gép berepülése. Az építés meglepően gyors, köszönhetően a Multiplex jól átgondolt összeszerelési tervezésének. Tetszett az egyedi összekötés a két magassági kormány között és két félből álló méhsejt szerkezetű szárny.

A gépben jelenleg az alábbi konfig található:
    HiModel 1700 mAh 11,1 V 20/28 C akksi, 40 Amperes szabályzó, Hacker A30-10 L motor.
    Az igazán megfelelő akksi a 3300 mAh 4 cella lenne hivatalosan, ezért gondoltam, hogy a géppel egyelőre csak "elrepkedni" lehet, de meglepett a 2 méter felszállóút után az emelkedés. Nem mértem még felszállótömeget, de a gép ezzel a konfiggal is harmad gázon repült és teljes gázon emelkedett az égig (az akksi nem melegedett). Igaz, hogy ezzel az akksival egyelőre 4 perc repülési idő biztosított.
    A gépben több ponton áramlik be és ki a levegő, így nagyon jó hűtést eredményez az elektronikának.
    Na és a repülés. A gyári adatokhoz képest kicsit hátrébb kellett tenni a súlypontot az első repülés után. De utána nagyon jól repült, a robbanómotoros repülést idézte hangtalanul és koszmentesen
    A törzs magas kialakítása miatt késben kevés oldalkormánnyal is könnyedén elrepül. Egyelőre néhány figurát sikerült kipróbálni vele, amit a súlyának köszönhetően széltől függetlenül zavartalanul megrepül. Ilyen irányú véleményt még nem tudnék alkotni, mert még állítgatni is kell a gépen és jópárat repülni, hogy látható legyen mit repül szépen és mit nem.
    A leszállást egyből ívelőkkel próbáltam. A gép kis sebességen is nagyon stabil és csak siklik, csak siklik és lágyan leszáll. Amit gyengének találtam az a futószár. 4 leszállás után kissé hátrahajlott, vagyis nem túlzottan edzett acél, de ez majd ki lesz cserélve idővel.
    3D képességekről még nem tudok beszámolni. Brutál kitérései vannak a gépnek, de harmad kitérésen is kellően nagyok a kitérések. Mit csinálhat a gép teljes kitérésekkel :?: :!:
    Összeségében szerelem első látásra a gép, már csak méretes akksi kell hozzá a repidőhöz.
    Hamarosan fotók is lesznek és talán egy video is.
    Remek, köszi.

Mekkora propeller van rajta?

Oldal: 3 / 46 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve