Oldal: 1 / 13 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (129) összesen

Téma: BeastX Plus Pro Flybarless System (Governor,Attitude control)

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717

BeastX Plus Pro Flybarless System (Governor,Attitude control)

Nyitok eme szerkezetnek is egy topikot, 99€ a frissítés Governor+Attitude controlra,vagy 22€ csak a Governor.

https://www.youtube.com/watch?v=YfWEYehZEXg
    Csatolt k Csatolt k
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member jedy logója
    Hely
    Szentendre
    Telefon
    20-9861-434
    Hozzászólás
    4.623
    Jó ötlett figyelni fogom
    Futaba T10 / Jak54 55cc 2,2m / Sbach 342 2,2m / T-Rex 500 6s / T-rex 600N / Hyrobo 600N / Es sok mas / "Elektromossal a gyerekek játszanak"

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member mikagy logója
    Hely
    Gyömrő/Hungary
    Telefon
    0630-60-52-189
    Hozzászólás
    3.450
    Idézet headhunter86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, de ott ahogyan nézem még mindenki csak az alap készüléket elemezgeti.
    Én pl. azoknak a véleményére lennnék kíváncsi, akik felfrissítették rá a 99€-ért az "Attitude control"-t.
    Eléggé érdekes dolgoka produkál 32,000 Ft-ért.
    .

Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717
    http://wiki.beastx.com/index.php/Hel...tudeControl/en

Itt leírja a megdőlést amit rezgésre fog... nyalják ki ennyiért sztem...
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Idézet Poli27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://wiki.beastx.com/index.php/Hel...tudeControl/en

Itt leírja a megdőlést amit rezgésre fog... nyalják ki ennyiért sztem...
    Utolsó bekezdésben hivatkozik a nagy melegre vagy a nagy hidegre is. Szóval az is lehet.

Amúgy aki eddig kipróbálta a self levelt (nem csak beastX-en), eddig nem hallottam olyanról aki nem törte volna miatta a beállítások játszadozása közben.
    Szóval szerintem néha több kárt csinál, mint hasznot

Amúgy most akarok én is egy Micrbeast Plus-ot venni, de csak GOV-val. Bár erősen gondolkodom más rendszereken is. De árban ez a legjobb, nagyon sokan használják, és azért elég jó dolgokat olvasni róla.
    Most a self levelt ne nézzük, az más tészta.
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member 1stvan logója
    Hely
    Fót
    Hozzászólás
    2.357
    Sajnos ez a mentés funkció egy elég érzékeny dolog. A Brain/Ikon volt az első a Self Level névre hallgató verziójával. Az első szoftverekkel ugyanilyen gondok voltak. Elrántotta a gépet oldalra, előre stb.
    Én soha nem használtam, nem éreztem szükségét és nagyon értelmét sem. Jó tudom megmenthet egy töréstől...szerintem ez kb 25%, hogy időben sikerül-e átkapcsolni stb. Amennyit kérnek érte, annyit nem ér ez biztos. A Brain-ben legalább alapból benne van.

Működése: egy gyorsulásmérő van beépítve a 3 tengelyes giro mellé, És összedolgoznak. Ha egy kis rezgés, gerjedés ezt megzavarja, akkor jönnek a furcsaságok. Az is fontos, hogy bootoláskor a gép stabli pozícióban álljon. Ha a szél megfújja kicsit a lapátokat, már nem pontos a giro boot folyamata. Ez igaz a sima FBL rendszerekre is, de az ilyen kombináltra fokozottan.
    Nem mindig jó az a giro szivacs, amit hozzáadnak. Pl beastx-nél én soha nem használtam a gyárit, mert túl rugalmas és puha. Ugyanúgy hajlamos lesz gerjedni(túlkompenzálni a rendszer). Néha egy alátét lap és egy keményebb szivacs több rezgés nyel el, vagy nem gerjeszt újakat. A lényeg, hogy ha van is rezonancia a gépben, ne vezetődjön át, vagy ne legyen erősítő tényező. Kicsit olyan mint a hullám terjedése és visszaverődése. Ki kell játszani, hogy jó legyen.

A legfrissebb ilyen rendszer a Mikado Neo, amiben szintén benne van a gov-on túl a mentési funkció. Megfordítja és emeli a gépet. A Neo nagy előnye, hogy a Mikado rendszerekben van Vibration analizis "rázkódás mérés" Vagyis tesztelni lehet, hogy a gép normális tartományon belül van, vagy túl sok a vibráció.

Visszatérve. A Beastx az ár-érték aránya miatt mindig is a legelterjedtebb jó minőségű rendszer volt. Nekik is fejlődniük kell, a többi rendszer régóta használ belső Gov-ot és a mentési "bűvészkedés" és kezd divatos lenni. De mindegyik gyártónak kell egy periodus, mire letisztítják a saját megoldásaikban jelentkező problémákat. Hiába tesztelnek, annyi féle heli és tulaj van, hogy csak hozzávetőlegesen lehet elsőre belőni egy ilyen komplex rendszert. Majd jönnek a frissítések...
    Blade 180 CFX - MSH mini PRÔTOS mini V-bar - Assault 100 (Hisky HCP100S) - Eflite Extra 300 32e - Easy Star - DX9, DX6 V2 - DJI Mavic Pro - Tamiya TT01E Civic92'

Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717
    Idézet headhunter86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utolsó bekezdésben hivatkozik a nagy melegre vagy a nagy hidegre is. Szóval az is lehet.

Amúgy aki eddig kipróbálta a self levelt (nem csak beastX-en), eddig nem hallottam olyanról aki nem törte volna miatta a beállítások játszadozása közben.
    Szóval szerintem néha több kárt csinál, mint hasznot

Amúgy most akarok én is egy Micrbeast Plus-ot venni, de csak GOV-val. Bár erősen gondolkodom más rendszereken is. De árban ez a legjobb, nagyon sokan használják, és azért elég jó dolgokat olvasni róla.
    Most a self levelt ne nézzük, az más tészta.
    Akkor kell hozza egy ar9020 vevo is ami 40k ugyanus a spektrumnak ez az egy single line vevoje van. Azert kivancsi lennek miert....

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Idézet Poli27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor kell hozza egy ar9020 vevo is ami 40k ugyanus a spektrumnak ez az egy single line vevoje van. Azert kivancsi lennek miert....
    GOV-hoz is? Nem csak Self Levelhez kell single line vevő?
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member jedy logója
    Hely
    Szentendre
    Telefon
    20-9861-434
    Hozzászólás
    4.623
    Csak egy erdekesseg.

az 500- asomon Plus van minden extra nelkul. Kitettem a napra ma ! majd ramertem homerovel hihetettlen de 43 fokos volt a kis fekete doboz

majd aramala tettem es csak rangattam ossze vissza a talajon, hat sac a 10 mp- ben a szervok onalo eletre keltek... Meg jo, hogy nem repultem !

majd betettem arnyekba...ramertem ujra, most 28 dok volt a dobozka

es ujra aramala tettem, es lon csoda mind en ok.

tehat kurvara vigyazni azzal a meleggel !

Csak azert is mert tegnap majdnem ropira tortem a 600 asom a sima beastx el ami szinten sutkerezet elotte a napon.
    Ezert ,a homersegleti tesztett csinaltam, es ezt tapasztaltam

De azert ez kurvara nem jo igy, hogy "hogutat kap " !

udv

Jedy
    Futaba T10 / Jak54 55cc 2,2m / Sbach 342 2,2m / T-Rex 500 6s / T-rex 600N / Hyrobo 600N / Es sok mas / "Elektromossal a gyerekek játszanak"

Oldal: 1 / 13 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva