Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (129) összesen

Téma: BeastX Plus Pro Flybarless System (Governor,Attitude control)

Senior Member
    Hely
    Győr, és Budapest
    Hozzászólás
    257
    a spirit ugyanazt a self levele technológiát licenceli amit bavarian demon

van benne nagyon jó gov, self level, rescue, vibráció analízis.

amit szeretek benne még az a flight style csúszka. alacsony értékeken olyan mint a BD, kicsit magasabbon teljesen beastx érzés, 6-7 körül teljesen brain érzés. nagyon jól paraméterezhető, legjobb döntés volt h bepróbálmoztam vele!

ami még pozitivum, h 3,5-15V ig működik!

Győri vagyok, hétvégénként néha pásztoriban repülünk, ha valakit érdekel a spirit, szívesen megmutatom
    Utoljára módosítva: Gicz által : 2015-06-09 16:45

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Amúgy a minap gondoltam rá, hogy indítani kéne egy "Milyen Flybarless vezérlőt?" című topikot, ahol ki lehetne dumálni a különböző FBL rendszereket.
    Mert mindig elmászik OFF topikba egy-egy téma. Csak félek elég halott lenne, mert nincs mire reagálni.
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member
    Hely
    Győr, és Budapest
    Hozzászólás
    257
    Igazad van, sikerült ide offolnom, elnézést érte!

De egyébként szerintem amit ajánlottam az a sima beastx-nél jobb teljesítménnyel bír, az újat még nem próbáltam, és 5 csillag a supportja, és van tényleg frankó self level, meg rescue, jó áron.

A spirit készítője folyamatosan a fórumon van, bármi kérdésed van, válaszol rá max 1 nap alatt, de este jellemzőbb a 20-30 perces válaszidő

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.391
    Ha már off... úgyis majd mindenkinek más fog bejönni vagy ezért vagy azért, legjobb az lenne megvenni az összes jobb fbl-t kipróbálni amelyik bejön marad kész.
    Spiritet nézegetem nem tűnik rossznak, mondjuk self levelt soha nem fogom megérteni minek,vagy helit vezetek vagy nem, de kár koaxot csinálni egy gépből. Egy dolog hiányzik ami nincs benne ha jól látom, nézem, távról kapcsolató rep módok, nekem ez egy elég fontos szempont jelenleg.
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    Szerintem erdemes lenne egy fbl vezerlok osszehasonlitasa temat nyitni, mert ha valaki akar venni valamit de meg nem biztos a dontesben, itt feltehetne a kerdeset es a fanboyok meg jobban elbizonytalanithatnak
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member jedy logója
    Hely
    Szentendre
    Telefon
    20-9861-434
    Hozzászólás
    4.623
    Idézet super456 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem erdemes lenne egy fbl vezerlok osszehasonlitasa temat nyitni, mert ha valaki akar venni valamit de meg nem biztos a dontesben, itt feltehetne a kerdeset es a fanboyok meg jobban elbizonytalanithatnak

Tamogatom az otletett !
    Futaba T10 / Jak54 55cc 2,2m / Sbach 342 2,2m / T-Rex 500 6s / T-rex 600N / Hyrobo 600N / Es sok mas / "Elektromossal a gyerekek játszanak"

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Készítettem, valamint csináltam mellé szavazást is.
    Remélem mindenki okosodik kicsit
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member
    Hely
    Győr, és Budapest
    Hozzászólás
    257
    Mi értelme a self levelnek?? Mondjuk, hogy egy figurát gyakorolsz, elcseszed, és ahelyett h az utolsó méteren a mentéssel próbálkoznál adrenalinnal tele, csak megnyomod a gombot és a helid talpra áll Nekem ez már megérte...

Azon kívül tudsz módokat váltani távról, 3 "Bank"-od van, mindegyiket tetszés szerint szétparaméterezheted.

Lehet olyat is, hogy az egyik Bank-ban rescue-van, a másikban self level pl. Mondjuk a self level meg a rescue között csak annyi a különbség, hogy a rescue tőled függetlenül kollktívot is ráadja, hogy mentse a gépet, nem csak vízszintbe hozza.

Értem én, hogy az "igazi" pilóta az vezeti a helit és nem kellenek neki ilyen szarságok, de azért megnyugtat a tudat, h ha valami van, belenézek a napba, fejbecsíp egy darázs vagy akármi, ott a rescue.

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.391
    Ezért mondom, hogy nem vagyunk egyformák, ennyi erővel szimulátorozom gombot nyomok meg van mentve a gép.... nincs benne a kakifaktor meg adrenalin. Motor le zsigerből azt lesz valami....tudom mondták már hogy beteg vagyok, de én igen jókat röhögök egy törésen.
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Senior Member
    Hely
    Győr, és Budapest
    Hozzászólás
    257
    A törésen én is röhögök, de azért inkább mégegy startnyi akkut veszek a 700-ba, mint hogy új főtengely, főfogas, szervófogas, rotorlapát kombóra költsem ugyan azt a pénzt

Azért nem ugyan az mint a szimulátor. mert itt fizikailag repülsz, van tétje a dolognak, de a saját hibádból, vagy pl elment a farokszervó és pörög a gép, ezektől a törésektől megment. Rossz döntéssel igy is össze tudod törni mint én az 550-et, közel a földhöz gyors repüléssel rossz fele kompenzáltam szembe repülve. ettől nem ment meg ez sem

Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva