Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (35) összesen

Téma: Extreme Flight Yak 54-EXP "60"

Senior Member TotoFLY logója
    Hely
    Messze van a köves úttól O6-3O9-627-11O
    Hozzászólás
    4.367
    Szia Vitya
    Én "talpas" gömbfejeket vettem, nem tudom hogy Neked az van e?
    Nem írom le a kisérletek sorát, de volt cumi rendessen. A lényeg, a gömbfej egy rugó ellenében kipattintható a helyéről a talpa irányában. Ezután a talp részt be lehet fogni egy akus furóba és pörgetés! 2 perc 100as papir aztán amíg tükrös nem lesz 1000es el polirozás. Végül egy lemosás féktisztitóval, egy kis kenő anyag (vd40), és összepattintás. Teljessen kottyogás mentes és szép.

A félre értések elkerülése végett, én nem mondtam hogy ez a repülő rosszul repül! Sőtt! És azt is tudom hogy nem scale repülő, de azt sem gondolnám hogy scale elvárás lenne az hogy ha a fóliát kivágják az pontos legyen. Vagy a szárnyvéget lehessen felrakni rendessen.(most épül nálunk egy Mxs annak a szárnyvége még durvább mint ez volt)
    És azt sem hinném hogy az ocska rétegelt lemez, a papirzsanér, a micro szivacskerék stb.... a "3d repülésre" van kitalálva.
    A pontatlan fóliázás festés..... az meg hát az én bajom, nem volt szerencsém.
    If flying were the language of man, soaring would be its poetry

Senior Member
    Hely
    8521, Nagyacsád Zrínyi u. 11.(0630/843-1308)
    Hozzászólás
    535
    Valószínű voltál olyan balszerencsés, hogy kifogtál vagy egy hétfői vagy egy pénteki gépet és ezért lett silány a minősége!Csak abból gondolom mert Att fórumtárs keze között megfordult pár EF gép és ő nem panaszkodott minőségi hibára..se fólia se ragasztás meg ilyenek.Nekem is lett egy EF gépem egy 78" extra 300-as (majd a topikjában megnézheted ha már videóm is lesz róla) és azon sem volt kivetni való...a szárnyvégek is passzoltak frankón.Nem vagyok márkabuznyák szal nem védeni akarom ne érts félre...szerintem egyszerűen belenyúltál.Mindenesetre jó repüléseket vele és ahogy írtam adhatod az erőt a mocinak 6 celláról nyugodtan;-)!

Üdv!
    Hitec Aurora 9
    ExtremeFlight Extra 300 78" 6s

Hely
    Hozzászólás
    4.367
    A mi repterünkön is van egy pár E.F. és mindenki odáig van értük. Nagy Extra kis Extra 5 MXS, 2 Edge. Yak 54 még nem volt nálunk, és nekem az első EF. De a képeken látszik a "minőség"....
    Utoljára módosítva: TotoFLY által : 2015-07-12 23:11

Senior Member
    Hely
    8521, Nagyacsád Zrínyi u. 11.(0630/843-1308)
    Hozzászólás
    535
    Hát ha ennyi EF gép van körülötted és pont a tiéd sikerült "gyengébbre" akkor így már teljesen érthető a szomorúság.Sajnálom, hogy így belenyúltál.
    Hitec Aurora 9
    ExtremeFlight Extra 300 78" 6s

Hely
    Hozzászólás
    4.367
    Nagyon jól repül és nagyon "megbocsátó". Áteséskor kezelhető. Csak a kivitelezésével van bajom. De kezdem elhinni a többiektől kapot "tulzóak az elvárásaim" kritikát. A repülő tényleg jó és abban a magasságban ahol közlekedek vele semmi sem látszik az alább felsorolt dolgokból.

Van aki nálam jobban megfogalmazta. Erre a Yakra is igaz minden szava.
    http://forum.rcmodell.hu/showthread....=1#post1275967
    Utoljára módosítva: TotoFLY által : 2015-07-12 22:45

Senior Member rcgabor logója
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    1.320
    Sziasztok!

Teljesen mindegy, hogy a gépet melyik nap rakják össze. 2 db EF extrát (48") raktam össze, mindkettőben volt hiba rendesen. A fóliázás oké. De a törzsön a szárny és vezérsík átlózása egy művészet volt. Az burkolat festése ugyan olyan silány mint a Bruckmann-on. Egyszer picit megütöd fólia szerűen válik el az alapozótól. Viszont a 2,2-esem még jól bírja a nyüstölést .

Összességében jól repülnek de ezek is Kínában készülnek. Arról nem is beszélve, hogy hangyányi különbség van a más gyártók gépei és az EF között az ára meg annyi, amennyi. A gép meg a pilótától repül jól nem magától
    Hangárban:06-30-737-50-37<br /><br />Soroljam én is a gépeket?

Köszönöm a felvilágosítást, értem, nem ördöngősség, persze így, hogy már te kijártad az utat!!!!! )) Használd és örömmel repkedj, ha már meg van és ennyit bajlódtál vele, azt szerintem nem szabad felvenni, ha maximalistának hívnak, inkább mint minden másnap leesni valami nemtörődömség miatt!! Én is túl precíz vagyok valaki szerint, sőtt, olykor-olykor állítólag már kukacos, de én úgy vagyok vele, az én gépem, az én pénztárcám, ne essen le ha nem muszáj !!!! További kellemes repkedést !!!!!

Hely
    Hozzászólás
    4.367
    13 start, 13. leszállás. Erős szélben elpattant félfutóra érkezett. De meg se nyekkent.
    Egy kis aku pumpálás
    IMG_20150714_6491.jpg

...akkor mégsem annyira szar.
    Az én EF 60" Extrám túl van a 100 starton, mégsem kellett sehol sem megerősíteni. Pillekönnyű, 2450g felszállósúly, ennek tükrében piszok jól repül! Míg a "jól megépített" 3000-3500g felszállósúlyú 1,5 méteres gépeknek egy gyatrább leszállásnál rommá törik a futójuk, ez pont az ügyesen kispórolt építésből adódóan bírja. Szerintem nem gond, hogy könnyű, valamit mégis jól csiálnak ezek az EF-es fiúk! :-P
    Szerintem a Tied is kedvenc lesz Toto!
    No risk, no fun!

Hely
    Hozzászólás
    4.367
    Beraktam a MUI szenzort. Most már csak az orrkúp hiányzik.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve