Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (98) összesen

Téma: TBS CROSSFIRE - LRS irányítási rendszer

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.097
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Izgalmas.
    engem az érdekelne hogy müködik a lost plane finder bacon rajta. Mükődő vevő rssi jelerőssége alapján mutatja merre haladj. Esetleg erről egy videó?
    ja és hogy kapcsolod JR modulos rádióhoz, adtak minden adaptert hozzá?
    Szia Tomi,

Elvileg egy gombnyomásra aktiválható a beacon mód. Az utolsó GPS koordinátákat is mutatja,illetve jelerősség alapján való keresés is van.

A JR modul benne van a dobozban,nekem is egy taranis plus-ba lett bepattintva.

JR modul : Leírás 5-ös- 6-os oldal

A Find mode pedig a 14-es oldalon van..

http://www.team-blacksheep.com/tbs-crossfire-manual.pdf

Inactive (Press Enter) / Active​- Enable/disable the Find-mode, shows on-board LiPo voltage
    Do NOT enable during flight!
    Signal ​- Receiver signal strength, makes it possible to triangulate the location [0 to 100%]
    ● Alt ​- Altitude above Sea Level, GPS required [0 to 5000m]
    ● Lat ​- Latitude, GPS required
    ● Lat ​- Longitude, GPS required

Direction finder
    Using the transmitter antenna together with a parabolic reflector, you can estimate the heading of the
    receiver by looking at the signal strength indicator. Print out the DIY reflector template included on the last
    pages of this manual with no scaling on thick paper, place a of aluminium foil on top of the main reflector
    sheet and cut out the shapes with an exacto knife. Place the reflector in the middle of the antenna.
    Utoljára módosítva: ITEM által : 2015-10-12 13:22
    HD FPV / DJI OcuSync AIR - DJI Goggles RE - Mavic 2 Zoom - Futaba 16SZ - TBS Crossfire - TBS Oblivion - Fürkész -
    HD Ground Station -

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.097
    Frissítés,Párosítás,Beállítás...

HD FPV / DJI OcuSync AIR - DJI Goggles RE - Mavic 2 Zoom - Futaba 16SZ - TBS Crossfire - TBS Oblivion - Fürkész -
    HD Ground Station -

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.097
    Range teszt..

HD Ground Station -

Támogató asellyei logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    1.478
    Szia,

Én is szemezek ezzel a cuccal. Mi a terv, mikor fogod kipróbálni rendes környezetben, gépen, rendes zavarforrásokkal?

Köszi, Asellyei

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.097
    Idézet asellyei eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

Én is szemezek ezzel a cuccal. Mi a terv, mikor fogod kipróbálni rendes környezetben, gépen, rendes zavarforrásokkal?

Köszi, Asellyei
    Szia,

Amint megfelelő lesz az időjárás,illetve minden megjön a gépemhez. Jelenleg van egy 2.4Ghz-es DJI data link a gépen, + 1 600mW-os immersion rc 5.8Ghz-es videóadó. Egy gopro kamera és pár kisebb elektronika még a vezérlőn kívül. Ennél több eszközt nem tervezek ráépíteni a gépre.
    Vannak fent a neten olyan videók,többek között amit fentebb is linkeltem,ahol elég jól tesztelik különböző helyzetekben.

Van egy srác az RC groupson a tbs crossfire topikban, Ő dél Koreában él és olyan helyen,ahol nagyon nagy az RF zaj (antennák minden fele,stb)
    Azt írta,hogy nem hitt a szemének,hogy minden gond nélkül volt folyamatos és stabil kapcsolat.
    HD Ground Station -

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    ennek max a mobius zavarna be....azt láttam egyszer kirakva spektrumra rendesen tolja tele a 800-900 -as frekit persze ahhoz jó közel kell lenni a vevőhöz
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.097
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennek max a mobius zavarna be....azt láttam egyszer kirakva spektrumra rendesen tolja tele a 800-900 -as frekit persze ahhoz jó közel kell lenni a vevőhöz
    Na ja a jó öreg mobius Azt olvastam több helyen is,hogy maguk a TBS-ék is rendesen megizzasztották a rendszert. Jól telepakolták zajforrásokkal a vevőt és úgy is tesztelgettek sokat.
    Gondolom ezek után írják magabiztosan,hogy "immune to on-board noise".. Nyilván mindent meg lehet zavarni,de ezek szerint ezt elég nehéz,így jó munkát végeztek a srácok.
    Utoljára módosítva: ITEM által : 2015-10-13 13:43
    HD Ground Station -

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.097
    Na,gépre építve és beállítva.

Semmi extra,pont úgy működik,ahogy azt a TBS reklámozza. A bindelés kb 1 másodperc volt,
    a failsafe beállítás két kattintás és kész.

A GPS koordinátákat már szépen küldi is a kis oled kijelzőre.
    A következő teszt a BT párosítás lesz egy androidos telefonnal és a Tower nevű
    alkalmazással a telemetrikus adatok továbbításának vizsgálatára.

Képek hamarosan...
    Utoljára módosítva: ITEM által : 2015-10-17 18:01
    HD Ground Station -

Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.097
    RF Spektrum teszt - TBS Crossfire 868Mhz

HD Ground Station -

Támogató asellyei logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    1.478
    Mit latunk most itt?
    Meg tudnad merni, h hany db ha:
    - csak a vevo,
    + rc,
    + ccd camera,
    + cmos camera
    Be vannak kapcsolva. Ugy hogy az ado kikapcsolt?
    Koszi
    Asellyei

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve