Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen

Téma: www.rgepforg.hu - Egyedi modell alkatrészek

Junior Member
    Hozzászólás
    8
    Írtam privát üzenetet Norbi.

Senior Member
    Hozzászólás
    509
    Kedves József
    Engem az érdekelne, hogy fogaskereket tudtok e készíteni, és van e lehetőség szakszerű hőkezelésre?
    Egyenes fogazás 1,5 Modul ról van szó, 18 fog.

Junior Member
    Hozzászólás
    8
    Szia.Nekem nincs meg hozzá a technikai hátterem, de kapcsolatban állok egy gyártóval, akinél minden feltétel adott, kivéve a hőkezelést.Azt ő is csak másnál tudja megcsináltatni.Amennyiben továbbra is érdekel a dolog, légy szíves küld el a fogaskerék méreteit a rgepforg@gmail.com címre. Köszönöm! Üdv.: Józsi

Senior Member
    Hozzászólás
    125
    Sziasztok!

Szépen, igényesen megmunkált alkatrészeket kaptam! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

üdv Tuttyer

Member
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    85
    Sziasztok!

Én is rendeltem Baja 6-szögeket, amik sajnos nem lettek jók elsőre, ugyanakkor számomra nem csak a magyar de sok külföldi kereskedőt megszégyenítő korrektséggel kezelte Józsi a helyzetet! Miután felvettem a kapcsolatot és jeleztem a problémát, egyből felajánlotta, hogy küld egy másik szettet és ha az sem jó (figyelembe véve, hogy lehet akár gyári szórásból adódó eltérés) visszafizeti a hatszögek árát. Visszapostáztam az eredeti hatszögeket és gyakorlatilag postafordultával meg is jöttek az újabb darabok. Ezek már gyönyörűen illeszkedtek, minden gond nélkül, így én is az elégedett vevők táborát népesítem!
    Csak ajánlani tudom, maximálisan korrekt és gyors!

Üdv
    Baja; E-Revo BL; Sprint 2

Senior Member sültkrumpli87 logója
    Hozzászólás
    191
    Én is meg vagyok elégedve az alkatrészekkel, biztos, hogy még fogok 1-2 dolgot venni! Köszönöm!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva