Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen

Téma: cap 232 3.1m

Junior Member
    Hozzászólás
    21

cap 232 3.1m

Üdv mindenkinek. Egy kis segítséget szeretnék kérni a fent említett géppel kapcsolatban. A gép lógatása közben leállt a motor és orra esett e következtében beharmonikázott az eleje. Ehez szeretnék rajzokat és képeket kérni mert nincs tűzfal kisebb merevítők törtek és nincs kabintető. Minden más sértetlen és gyönyörű jó lenne újjáépíteni de rajzok nélkül nem igen tudom. Segítségeteket előre is köszönöm.

Junior Member
    Hozzászólás
    21
    Üdv mindekinek. Ezuton szeretnék elnézést kérni mindenkitöl mert látom hogy ezt a kérést már egyszer feltettem csak elfelejtettem. A képeket a sérülésről délután felrakom.

Junior Member
    Hozzászólás
    21
    Üdv mindenkinek megvannak a képek csak nem tudom feltölteni,tudnátok segíteni? Telefonnal csináltam és átküldtem gmail ra de onnan hogy fogalmam sincs. Ha le tudnátok írni részletesen megköszönném mert nem vagyok egy számítógép zseni bekapcsol kikapcsol ennyi megy köszönöm előre is.

Senior Member embertars logója
    Hely
    Budapest, Mátyásföld
    Telefon
    7o/36o7334
    Hozzászólás
    923
    Szia!
    Menj fel mondjuk a kephost.com-ra, töltsd fel a képeket, a beillesztő kódok legördülő menüből, válaszd ki mondjuk BBCode közepes linket, másold ki és, a hozzászólásodba illeszd be őket.
    Üdv: Z.
    szómát mindenkinek!

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.403
    Kép kellene bizony!
    Kövi

Senior Member Kovács Attila logója
    Hozzászólás
    819
    Remélem lesz még!!!
    Csatolt k Csatolt k
    06 30 842 97 99

Senior Member Kovács Attila logója
    Hozzászólás
    819
    Idézet Kovács Attila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem lesz még!!!
    http://www.model-power.cz/cap232-32.html
    06 30 842 97 99

ha tényleg Petr Zak gyártmány a masina akkor ehhez inkább kell egy kevés adag cián, azzal összelegózod az elejét, ha megvannak a darabjai.
    Utána kicsiszol tisztára belül, majd adni kell neki pár réteg üveget + karbon szövetet a sarkokban, vagy akár lehet körbe is a szenet.
    A repedéseket feltöltöd mikroballonos sűrítménnyel és kívülről lezárod egy réteg vékony üveggel.

Profilfésűvel leveszed kívülről az ívet ahova tervezel bele újból bordát tenni leszámolod a sárkány favastagságát és kivágod amiből szeretnéd (méhsejtpanel, vagy rétegelt lemez), borda bepozicionál pár csepp ciánnal, majd körbehúzod mikroballonos sűrítménnyel.

Már csak keresni kell egy fényezőt aki újrafújja a gépet vagy csinálhatod te is, ha van hol festened.
    -------------------------------------------------<br />Tel.:06/70/279-2804

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve