Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen

Téma: lrp z15 moci segítség

Senior Member
    Hozzászólás
    153

lrp z15 moci segítség

van egy ilyen motorom és azt szeretném megkérdezni hogy hány gumi tömítés van az alcsonyfordulati csavarnálmert az enyémben csak egy van de mintha ott lenne a másiknak is a helye
    akinek ilyen motorja van az segítsen nekem és tudtok akkor küldjetek nekem egy robbantott rajzot is
    a segítséget elöre is köszönöm.
    rc offroad a mult, az rc heli a jővő...

Senior Member
    Hozzászólás
    153

lrp z15 moci segítség

még mindig várom a segítséget!!!

Junior Member
    Hozzászólás
    21

lrp z15 moci segítség

Senior Member
    Hozzászólás
    451

Re: lrp z15 moci segítség

Idézet apatisrac eredeti hozzászólása
    van egy ilyen motorom és azt szeretném megkérdezni hogy hány gumi tömítés van az alcsonyfordulati csavarnálmert az enyémben csak egy van de mintha ott lenne a másiknak is a helye
    akinek ilyen motorja van az segítsen nekem és tudtok akkor küldjetek nekem egy robbantott rajzot is
    a segítséget elöre is köszönöm.
    Azokat a tömitéseket nem kell gyárival potolnod, teljesen helyettesithető, a 123-3344-4432- es bosch adagoló tömítéseivel :!:
    Nagyobb lakótelepek parkolóiban ingyen beszerezhető :!: :idea:

Senior Member
    Hozzászólás
    437

berántó

Sziasztok,

Kiszakadt a fenti motorhoz tartozó berántó kábele.
    A kérdésem tapasztalt Z15s tulajdonosokhoz: érdemes szétszedni ezt, javítható, vagy vennem kell egy új berántó egységet?

Köszi
    Konvi

Senior Member
    Hozzászólás
    134

Re: berántó

Idézet konvi eredeti hozzászólása
    Sziasztok,

Kiszakadt a fenti motorhoz tartozó berántó kábele.
    A kérdésem tapasztalt Z15s tulajdonosokhoz: érdemes szétszedni ezt, javítható, vagy vennem kell egy új berántó egységet?

Köszi
    Konvi
    Szerintem ha veszel egy újat sem történik semmi, legfeljebb lesz egy tartalék.

Senior Member
    Hozzászólás
    437

Re: berántó

Idézet _Tamas2 eredeti hozzászólása

Szerintem ha veszel egy újat sem történik semmi, legfeljebb lesz egy tartalék.
    hali,

nos sikerült megcsinálni mintegy 2 órás küszködés, rugórepkedés, hangos ráolvasás és nyakig összeolajozás után.
    A szakadás nem az egyetlen hiba volt, a rugó szépen meg volt törve, és egy nagy masniként volt a helyén szétszedésnél. jó tanulság volt.
    A gép kb fél évet állt, nekünk pont éjszaka kellett nekiállni megcsinálni, elmenni a parkolóba és: nem tudni beindítani....
    némi elektronika probléma is adódott ugyanis. asszem teljes nagygenerál vár szegényre...
    DE: a berántó működik, és most már én is azt javasolnám: ha valaki türelmetlen, akkor vegyen egyet :?

Senior Member
    Hozzászólás
    437

motor

Sziasztok,

Tapasztalt robbanós tulajdonosok segítségét keresi kétségbeesett kezdő társaság: Továbbra sem tudjuk beindítani ezt a szerkezetet.
    A mociban 3-as gyertya 16-os üzemanyag áll rendelkezésre. Az izzítás működik, kipróbáltuk kivéve a gyertyát. Sajnos hiába próbáltuk kis; közepes vagy nagy gázállással, motort előmelegítve, és nem bántva, légbeömlőt befogva, egy napi gyertyátlanul elpárologtatva az üzemanyagot beindítani a motort, de még csak egyet sem robbant
    Akinek van tapasztalata nem induló motorral, illetve tud további trükköket eme szerkezet jobb belátásra bírásához, ossza meg velünk a tudását.

Válaszokat ide 'ne szerencsétlenkedjetek' jeligére a fórumba várom!

Köszi
    Konvi

Senior Member
    Hozzászólás
    153

tömítés

tudsz nekem küldeni olyan tömítést mert én nem találtam vagy milyen boltban lehet szerinted venni????

Member mango logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    55

lrp z15 moci segítség

Szeva!Motor beindításában nem tudok sajna segíteni, viszont a berántóhoz a következőket javaslom!(ha szakad a zsinór,a mai sátraknak a feszítő zsinórjából csinálj újat,az nehezen szálazódik ki és nem nyúlik,továbbá többnyire átmérőben is egyezik a gyári zsinórral!A rugót gondolom te is hevítve hajlítottad,mert így nem reped meg hajlításkor.A rugót berakni viszont nagy szivás,én azt egyik haverral raktam be ÉRFOGÓVAL meg még egy fogóval úgy,hogy 3helyen vékony rézdróttal összefogtuk,majd amikor a helyén volt óvatosan kivettük a rézszálakat és hagytuk "kiforogni" a rugót a helyén,beraktam a dobot,felcsavaroztam az egészet és kész volt.Mivel nekem a berántó fogantyúm is hiányzott,azt nagyon kemény fából reszeltem,tenném hozzá ez így egyben a mai napig frankón műkszik!)Remélem valami hasznosat azért találsz a leírásomban,mert ez azért így olcsóbb,mint egy új berántó :lol: .
    Tamiya TT01E
    LRP Shark
    LRP Deep Blue
    0036húsz2908593

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve