Oldal: 1 / 8 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (78) összesen

Téma: Skipper XL All Terrain

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736

Skipper XL All Terrain

En egy skipper xl en vagy egy edf tornado 75 jet en gondolkodom.
    Van egy c4s em szabadon..ezek a gepek mar eleg nagy helyet kinalnak belul a robotnak.
    Az edg jet eleg kompakt es zart a turbina is..de 6s akksit igenyelne.
    https://youtu.be/xRka5b6gHrc
    A skipper XL emiatt jobban tetszik mert 3 -4s akkuval üzemeltethető....es kulon fpv kabin teheto ra

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2512730
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2015-10-05 11:04
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    ja és egy gyors kérdés hátha itt hamarabb kapok választ... c4s esetében a 3 szervós gépet hogy kötöm be. mert ezeknél úgylátom a csűrő egy servon van...egyszerűen a normál 4 servos gépkiosztást választom és csak az egyik csűrő kimenetre dugom rá a servot? tudja ezt kezelni a robot?
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Támogató Daine logója
    Hozzászólás
    1.435
    Tomi a c4s manualjaban ábrázolva részletesen le van írva!

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Idézet Daine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tomi a c4s manualjaban ábrázolva részletesen le van írva!
    En is néztem.
    De ilyen peldat nem talaltam.
    FPV forever

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Egyébként a nagy skipper xl kit mar uton van...mar kicsi megjelenese ota akartam egy ilyet...
    Itthon 3542 1250kv motorom van..egy 6mm el hosszabb mint a gyari de csak jo lesz bele..
    Fpv padot is vettem hozza
    FPV forever

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Hat ez nagyon ott van...Daine video ja...es ez is meghozra a kedvem az ilyen jet szeru gepekhez
    https://youtu.be/B5utN5vRBfY
    Bar edf el megsem mertem kezdeni...a Skipper xl ami a polaris ultra vizi jet koppintasa val kezdek.
    Vegul egy 3536 1400kv motort teszek bele az mar 8 es 8.5 proppal es 3s akkuval is igen gyors tud lenni...
    A c4s kivancsi vagyok mit kezd vele de foleg az osd miatt teszem ..na meg a stab ert
    FPV forever

Támogató Daine logója
    Hozzászólás
    1.435
    Nekem tetszik az elgondolásod es a C4S tuti elbír vele!

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a nagy skipper xl kit mar uton van...mar kicsi megjelenese ota akartam egy ilyet...
    Itthon 3542 1250kv motorom van..egy 6mm el hosszabb mint a gyari de csak jo lesz bele..
    Fpv padot is vettem hozza
    Megérkezett a nagy skipper. Hát tényleg marha nagy...öszintén szólva ettől kisebbre számítottam lehet hogy nem kalaptartós gépez

egyenlőre csak törzset tudtam kikapni a dobozból reggel...lehet ennek a gépnek tényleg nem árt majd a 4s
    Csatolt k Csatolt k
    FPV forever

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Van egy jo kis rekesz az akku ter mogott oda tennem a c4s csak ott marha nehez hozzaferni.
    Hatul a torzson van egy felso ajto a servokhoz...esetleg oda is mehetne.
    ?
    Meg nem tudom hogy a 1.2 videot
    .vagy az 5.8 as 1200mw rendszert tegyem bele.
    Kamera a fatshark 700tvl es pici 5v kameraja lesz.
    Valoszinuleg orange vevo es sanders antennat kap.
    Max 2 km sugaron belul mozognek vele...sokaig ugy sem tudna vitorlazni
    FPV forever

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Haladtam bar nem sokat a skipper xl el.
    Alakul az urhajo
    Egy gondom van csak hogy itt egy csuro servo van. Egy femfogas turnigy113m digital servot tettem oda...de eleg nehezkesen mozgatja a csuroket...vagyis inkabb lasabban a tobbihez kepest. Ennyire terhelne a ket csurolap a sevot vagy szorulnak a tolorudak? Hogy lehet ezen javitani...12g os nal nagyobb szervom nincs.
    Ennek 2kg a nyomateka
    Csatolt k Csatolt k
    FPV forever

Oldal: 1 / 8 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva