Oldal: 2 / 8 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (78) összesen

Téma: Skipper XL All Terrain

Támogató Daine logója
    Hozzászólás
    1.435
    Hi,
    Tomi faxa repülő és szerintem te vagy az első aki felvértezi fpv-el!

Bakesz a Bixlerre dipol antenna van csak hátra van hajtva.

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Idézet Daine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi,
    Tomi faxa repülő és szerintem te vagy az első aki felvértezi fpv-el!

Bakesz a Bixlerre dipol antenna van csak hátra van hajtva.
    Köszi...a Bixler is super lett..látszik hogy igazi konnyen startolo speed geped lesz
    hat legalabbis itthon.en fpv zem..bar a youtube on meg normal repules sincs feltoltve maganszemelytol.
    Mikor osszeraktam akkor lattam higy ezt sajna nem lesz egyszeru szallitani...jo lett volna legalabb aze gyik szarnyat leszedhetore csinalni...de arra most nem nagyon van ido
    Mindenestre ebben tényleg elférnek a dolgok..kenyelmesen.
    Es ha tényleg felszall furol is ahogy az rc groupson tesztelgetik akkor nagyon elégedett leszek....
    A tolorudat kicsit olajozzam be a muanyag csoben amiben csuszik? Az segithet..elegge szenved az a servo hogy 2 kart kell mozgatnia.
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.321
    Valamit mindenképp csinálj vele, mert ha már az asztalon szenved, repülés közben terhelés alatt használhatatlan lesz!

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Idézet csomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamit mindenképp csinálj vele, mert ha már az asztalon szenved, repülés közben terhelés alatt használhatatlan lesz!
    hat igen..már csak azt kéne tudnom hogy mit
    Tegnap este még kézzel atmozgattam a servot...és a tolorudakat. talán egy picit jobban feltoltott akksival ujra próbáltam bár nem hinném hogy az ESC ennek hatására 5v nál pár tizeddel többet adott volna a servonak.
    Mindenestre az átmozgatás után 2 x próbáltam és akkor már sokkal jobban teljesített.
    Nekem nem volt még ilyen gépem ahol a csűrőt 1 servo mozgatná...de józan paraszti ésszel jól gondolom hogy sokka nagyobb erőt kell kifejtenie... ezért picit lassabban éri el a teljes kitéreés egy fél mp-el mint a magassági servo.
    A tolorudak ugye V alakban érkeznek és emiatt feszülnek legalábbis nekem ez az érzésem...kicsit konstrukciós hibának érzem mert ha párhuzamosan futnának kevesebb erőt kéne kifejteni szerintem.
    Az eredeti kis skippernél érdekes módon felül a szárnyak tövénél de két servo van...a gép pontosan igy néz ki csak kisebb.

Na most van itthon még pár fémfogas turnigy mg90 valami ilyesmi analóg servom...esetleg azok erősebbek..lehet a digitális szenved így? ráadásul alap állásban is skót indulót zenél (tipikus servo nyöszörgés) ez a szervó ahogy a V alaku rudak terhelik.

van esetleg a 12g-os servo kategóriában valami bivaly erős ...vagy préseljek be egy nagyobb futaba servot?
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    hmm sejtem mi lesz a gáz. a tolorudakat befogo csavaros rögzítők nem mozognak jól..és valószínűleg szorulnak....elég lett volna sima L hajlítás a végén, csak ezek elég vastag rudak..

és ugye gyárilag ilyen kapcsolóval jött , hát ezzel raktam fel....csak most jutott eszembe hogy ennek szabadon kell mozognia és mikor beltekertam műanyag servo karba akkor az ott szorult kissé, szoval lehet hajszálnyit ki kell tágítani a servo karon a lyukat és úgy rátenni a linkage aljára a csavart hogy az már ne szorítsa a műanyag karhoz

http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...0pcs_set_.html

Asszem ott hibaztam hogy nem furtam elore igy
    https://youtu.be/EXxAHQkniTg
    Majd kiderul
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2015-10-12 11:50
    FPV forever

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.335
    Ez nem hiba...... hiszen ez alap
    A Z vagy L végű rúd is forog szervokar furatában. Szóval ennek is lazán kell forogni.........alátét és csavar rögzítés ........és ,hogy ne lazuljon le ...egy csepp pill . ragasztó a kilógó menet végére .
    Bocs !

Tapatalk-kal küldve az én S168-el

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Idézet móki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem hiba...... hiszen ez alap
    A Z vagy L végű rúd is forog szervokar furatában. Szóval ennek is lazán kell forogni.........alátét és csavar rögzítés ........és ,hogy ne lazuljon le ...egy csepp pill . ragasztó a kilógó menet végére .
    Bocs !

Tapatalk-kal küldve az én S168-el
    Köszönöm..jogos...ki is próbálom otthon, tegnap csak betekertem őket és szerintem ezért szorult, köszi
    FPV forever

Senior Member
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    204
    Szép ! Nem lett nagyon faroknehéz a GPS+VTX-szel? hová esik a CG ? vagy vmi bazinagy aksit raktál bele?
    Bixler2, DIY Slowflyers, Q450 Quad, JANCHE Speedster, 1:10 buggy, 9XR, OpenLRSng, FrSky, DIY NAZE32
    HG0NCL

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Idézet jkornel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép ! Nem lett nagyon faroknehéz a GPS+VTX-szel? hová esik a CG ? vagy vmi bazinagy aksit raktál bele?
    Hat meg a motor nincs benne
    Az lesz 100g....elore gyarilag 3000es akkut mondanak...
    Es a vtx is lehet elol lesz .
    A CG 59 cm re van az orrtol gyarilag.
    FPV forever

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736

Skipper XL All Terrain

Mar tokeletes a a servokapocs szorult
    Bekerült a gépben az 1400 kv 3536-5 Turnigy moci..eleg bika a 8x4 proppal is es max 22A vesz fel ..11.4v al.
    Legalabbis a hk wattmeter ennyit mért...

4500-as 3s nano tech akkuval ami azért önmagában 365g...már 35%- gázon szépen húzza magát előre a padlón.
    8x6 proppal kb 1700g toloerő várható , ugyhogy remélhetőleg sikerül egy fűves felszállást is produkálni.
    Bár az fpv cucc még nem került bele az kb 150g lesz pluszba.
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2015-10-13 11:10
    FPV forever

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva