Oldal: 4 / 8 ElsőElső 12345678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (78) összesen

Téma: Skipper XL All Terrain

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    bocsi kicsit off
    Van egy ilyen HK-s wattmereterm http://www.hobbyking.com/hobbyking/s..._Analyzer.html

tegnapig jó volt...pont a c4s ampermérőjét akartam beállítani mikor észrevettem hogy néha max gázon is csak 8A-t mért, de néha meg felugrott 25-re is....de össze vissza működik.
    Aztán elővettem a kis vezetékes http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dproduct=17864 szintén hks ampermérőt...az igaz felváltva mutatja a feszt és az ampert de azzal egyből szépen be tudtam állítani a c4s-t
    kicsit mérges vagyok mert nem tudom mitől szart be az amper mérő része HK010- wattméternek...van valakinek ezzel tapasztalata...nem tudom melyik topicba kaphatnék rá választ..köszi
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member eosbandi logója
    Hely
    Budapest, XXI.
    Hozzászólás
    892
    LTomi,
    Neked a 4000-es akkuval kijön a súlypont ? Az enyémnél (igaz még FPV nélkül) csak 2200-as (3S) akkuval tudom a súlypontot belőni a törzs alján lévő lépcső vonalába. Még ha az adót hátra is teszem mint ahogy neked van akkor sem lesz elég nehéz a hátulja....

Hely
    Budapest, XXI.
    Hozzászólás
    892

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Idézet eosbandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LTomi,
    Neked a 4000-es akkuval kijön a súlypont ? Az enyémnél (igaz még FPV nélkül) csak 2200-as (3S) akkuval tudom a súlypontot belőni a törzs alján lévő lépcső vonalába. Még ha az adót hátra is teszem mint ahogy neked van akkor sem lesz elég nehéz a hátulja....
    Szia...igen ezzel bajlódtam én is. Majd rájöttem hogy marha nagy tér van még a normál gyári a akkutartó (kabin alatt lévő) rész mögött, egészen a kis fa kampóig (amit amúgy letörtem véletlen igy már az sem akadály) hátra lehet tolni a 4000-es akkut(zippy compact 25C 290g)...a képen jelöltem...a kékkel jelölt rész a szárny belépő él belső felére meg lehet tenni HK-s tépőzára az megfogja...elől meg a fa FPV kabin be is ékeli az akkut nem engedi előre csúszni.
    Amikor ennyire hátra toltam úgy már 58 cm -re sikerült belőni a súlypontot...onnan már a videó adóval lehet finomhangolni.
    Csatolt k Csatolt k
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2015-10-19 13:57
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    ez megnyugtató...pont ilyesmi pédát kerestem..köszi!
    FPV forever

Hely
    Budapest, XXI.
    Hozzászólás
    892
    Ohh... en oda csocsoztam be a FY-DOS-t... de akkor lehet hogy atgondolom az elrendezest.

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Ohh... en oda csocsoztam be a FY-DOS-t... de akkor lehet hogy atgondolom az elrendezest.
    nekem ott van a c4s az orange alatt hátul a két servo előtt kicsivel (korábbi foton látszik) ..gondolom a DOS is elfér ott...meg ha abba a rekeszbe tetted bár ott marha nehéz hozzáférni, attól még felette pont elsiklik az akku..szerintem
    FPV forever

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Srac is ezt irja...a 4s akku nehezebb is
    http://www.rcgroups.com/forums/showp...postcount=2003
    FPV forever

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    https://youtu.be/eqXobA69FaA
    Ez meg...5000 3s akkut rakott bele
    FPV forever

Hely
    Budapest, XXI.
    Hozzászólás
    892
    Nos, megvolt az első berepülés...FPV nélkül... az AUW 3.7Ah 3S aksival 1280g.
    Eddig nem tetszik...
    1. Annak ellenére, hogy a CG elvileg a lépcsőnél van, nekem orrnehéznek tűnik... folyamatosan húzni kell a magasságit neki.
    2. Riszálja a farkát, szinte folyamatosan. Erre többen panaszkodnak, és nem láttam megnyugtató megoldást rá. Talán első körben megerősítem a motorgondolát tartó felépítményt némi karbonnal...

Oldal: 4 / 8 ElsőElső 12345678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva