Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 45678
Eredmény: 71 - 78 (78) összesen

Téma: Skipper XL All Terrain

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    https://youtu.be/5CBwou7zJv0
    Meg volt az elso teszt..még LOS repules..de ment a video tx is.
    60% gaz korul 90 km/h lattam mikor belenéz tem
    Ez jo ezt akartam.
    Furol szepen felszallt...vegul 1340g ra lett AUW 2200 3s aakuval ..leszedtem a pan tiltet es fpv fa vazat igy kb 60g al konnyebb lett. Kb 3 perc meg belfert volna tehat 9-10 perc kurol megeszi ezt akkut...ilyen temponal...32A max gazon a fogyasztas...8x6 al...kb 17A lehet 60% on.
    Vagy 4s vagy egy 4000 es 3s bele kell hogy menjen majd.
    A C4s pid jeibol visszabkellet venni roll menten...35 re vittem le a P t..mert stab modban inogot kicsit.
    Meg mindig sok.
    Viszont mar korabbi gepeimnel is észrevettem hiaba enhedek max roll angle re 50 fokot alig engedi fordulni..egy delta szarnnyunal mekkora szoget engedhetek?
    De foleg az a gondom mintja a c4s 50 foknal is csak 35 ot engende stab módban...tapasztalt valaki ilyet?
    Persze lehet volt az 45 fok is csak 95 km/h nel nem veszi eleg szűken!
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2015-10-25 20:32
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Valaki? Mert a c4s topic eleg ritkan frissul..
    Be lehet loni a c4s t hogy kicsit furgebben engedje ezt a gepet mozogni stab modban?
    PID re javaslat?
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member eosbandi logója
    Hely
    Budapest, XXI.
    Hozzászólás
    892
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki? Mert a c4s topic eleg ritkan frissul..
    Be lehet loni a c4s t hogy kicsit furgebben engedje ezt a gepet mozogni stab modban?
    PID re javaslat?
    Szerintem nem. Ha jol emlekszem akkot stab modban a botkiteressel csak a bedontes szoget mondod meg es a c4s allitja a csuroket hogy elerje a szukseges szoget.....
    Esetleg leveszed az expot stab modban....

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Köszi.
    akkor muszály lesz kicsi manuál módban is csapatni....lassan nem is tudtam vele menni úgy 90-97km/h val utazik
    Viszont stab módban billeget kicsit jobbra balra hossztengely mentén...elég a roll P-ből még visszább venni?
    FPV forever

Hely
    Budapest, XXI.
    Hozzászólás
    892
    Megprobálhatod, de szerintem ez az a riszálás amit én is tapasztaltam. Próbáld ki stab nélkül...

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Idézet eosbandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megprobálhatod, de szerintem ez az a riszálás amit én is tapasztaltam. Próbáld ki stab nélkül...
    Stab nélkül nincs ilyen...többen is nézték a berepülést....simán a robot billegtette....50-P ről lementem 35 re ott már javult stabban. is.

A videón kb 1.00 tól kapcsolok stab-ba előtte manualban megy
    FPV forever

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.736
    Nekem levallt a rudder par fold / fu felszallas utan.
    Be kell zsanerozni...es hiaba tettem hatso futo emelot...kell egy tulnyulo karbon lap ami vedi
    FPV forever

Hely
    Budapest, XXI.
    Hozzászólás
    892
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem levallt a rudder par fold / fu felszallas utan.
    Be kell zsanerozni...es hiaba tettem hatso futo emelot...kell egy tulnyulo karbon lap ami vedi
    En levagtam belole, es tettem egy skid-et elé... így nem ér le...

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 45678

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva