Oldal: 42 / 90 ElsőElső ... 3238394041424344454652 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 411 - 420 (897) összesen

Téma: Mini Talon

Senior Member
    Hely
    Hatvan mellett
    Hozzászólás
    632
    Idézet ppeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Vadabb repülésnél (bukfenc, orsó, nagy sebesség) gondot okoz, hogy a szárny főtartó elötti része rugalmasan hajlik, ezért én kétoldalas szőnyeg ragasztó szalaggal (ami bontható) össze ragasztottam a törzzsel.
    Üdv ppeter
    Nem tudom milyen lehet az a ragasztó, esetleg széles cellux jó lehet? Jó fajta elég jól ragad.

Senior Member ppeter logója
    Hely
    Budapest VI.ker.
    Hozzászólás
    1.362
    Szia!
    Kiállításokon ilyen szalaggal ragasztják le a padlószőnyegeket. Képlékeny ragacs van rádolgozva üvegszálas hálóra.
    Amikor vége a rendezvénynek, akkor a szőnyeg felszedhető, és a szalag az üveghálónak köszönhetően egyben felszedhető.
    Én 20 mm széles csíkból szoktam vágni a szükséges hosszt. Amikor már nem kell, akkor leszedhető, és nem roncsolja a habot mint a cellux.
    Üdv ppeter
    Üdv ppeter
    Csak a leszállás legyen jó...

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.135
    Jól mér nagyjából.

Senior Member
    Hely
    Hatvan mellett
    Hozzászólás
    632
    Idézet ppeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Kiállításokon ilyen szalaggal ragasztják le a padlószőnyegeket. Képlékeny ragacs van rádolgozva üvegszálas hálóra.
    Amikor vége a rendezvénynek, akkor a szőnyeg felszedhető, és a szalag az üveghálónak köszönhetően egyben felszedhető.
    Én 20 mm széles csíkból szoktam vágni a szükséges hosszt. Amikor már nem kell, akkor leszedhető, és nem roncsolja a habot mint a cellux.
    Üdv ppeter
    Ja értem... akkor ilyenem nem lesz

Idézet feket663 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól mér nagyjából.
    Ezek szerint nagyon jól sikerült a konfig!

Lassan elkészülök. Még a szervókat kell beforrasztani meg a vevőt, és kezdődhet az FC beállítása. Már nagyon izgatott vagyok.

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.135
    Idézet Balázs 1.3 JTD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja értem... akkor ilyenem nem lesz

Ezek szerint nagyon jól sikerült a konfig!

Lassan elkészülök. Még a szervókat kell beforrasztani meg a vevőt, és kezdődhet az FC beállítása. Már nagyon izgatott vagyok.

Lehet a szárnyfelületek széles celluxxal való leragasztása segíti a hatékonyabb repülést... A szárnymerevségnek, és a sérülés ellenállóságnak is jót tett.

Senior Member
    Hely
    Hatvan mellett
    Hozzászólás
    632
    Igen azt feltétlen megcsinálom. Belépőket alap, de ezek után lehet még hátrébb is rakok fel.

Senior Member
    Hely
    Hatvan mellett
    Hozzászólás
    632
    Hali, mivel az iNav kompatibilis vezérlőkkel elég sok bajom volt úgy alakult, hogy APM 2.6 kerül a gépbe. Kérdés: a két csűrőt lehet külön csatornákkal vezérelni vagy csak Y-kábellel lehetséges? A V-tail paraméter 1-esre állításán kívül kell még valami egyedi dolgot beállítani egy átlag repülőhöz képest? APM-et még csak quadcopteren használtam.

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.863
    A V-Tail paramétert óvatosan állítsd, mert nyilván az, hogy aktiválod, az egy dolog...de ott van még a V-Tail beállításnál, hogy a magasságik merre mozogjanak...nálam a 3-as paramétert kellett választani...azt hiszem down-down beállítással, de a változtatás után le is tudod ellenőrizni, akkor nem nyúlsz mellé...

Az AIL dupla csatornára válaszd az RC5_function kimenetre az AIL funkciót, és ellenőrizd le...Elvileg ennyi...viszont fontos, hogy a távon is csak 4 csatornán menjenek az utasítások, és ne 5 csatornán külön csűrővel...ha ez utóbbi lenne, akkor az RC5-re az "aileron with input" opció kell...nálam az első módszer van használatban, nem Y-kábelezem, így marad egy tarcsi, ha az egyik meghalna, legfeljebb lassabb lesz a csűrés...anno amikor volt APM board-om, akkor volt aileron with input beállításom is...

Most mindkét gépemen csak AILERON funkció van simán beállítva...

Member
    Hely
    Szabadkígyós
    Hozzászólás
    96
    Sziasztok!

Bocsánat ha szólok...Jelenleg a Mini Talon 35 font a Banggoodon!!
    Naná hogy vettem!!!
    Sokan használjátok, így majd kérdeznék...
    Szép estét!!

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.124
    hát ez nagyon vicces... EU-ban is van és ott 15e alatt van szállítással...

Oldal: 42 / 90 ElsőElső ... 3238394041424344454652 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva