Oldal: 59 / 67 ElsőElső ... 949555657585960616263 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 581 - 590 (666) összesen

Téma: Mini Talon

Member
    Hozzászólás
    49
    koszia a valaszokat, sunnysky motorokat hasznalok a verseny dronomhoz is. 40a es turnigy esc-m van akkor motort veszek hozza es manualba berepulom a talont gyakorlok vele, elso talonom

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3 eszközömről

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    2.263
    Ha van watt/amper/volt-mérőd, akkor azért ajánlanám, hogy tedd rá a kiszemelt konfigot, és hajtsd meg a motort maximális fordulaton, és nézd meg mennyi ampert eszik...nálam egyik leírás sem jött be, a konfigurátor programok, és a gyári táblázat is fölé lövi be a fogyasztást...ergo nálam mindegyik motor még terhelhető volt...

A másik: tedd rá teljesen repkész állapotban a mérlegre, és mérd le...majd tárázz, és orral lefelé is hajtsd meg a motort, hogy mennyi a tolóerő...nekem eddig bejött az 1600g/2100g tölóerő...
    Utoljára módosítva: smith_hun által : 2017-09-14 01:22
    DJI Phantom FC40 Hybrid
    X-UAV mini Talon + DragonLink v3.
    FRSKY Taranis X9D Plus + 8dbi antenna + DragonLink v3.

DJI Phantom beállítási leírás

Member
    Hozzászólás
    49
    Idézet smith_hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha van watt/amper/volt-mérőd, akkor azért ajánlanám, hogy tedd rá a kiszemelt konfigot, és hajtsd meg a motort maximális fordulaton, és nézd meg mennyi ampert eszik...nálam egyik leírás sem jött be, a konfigurátor programok, és a gyári táblázat is fölé lövi be a fogyasztást...ergo nálam mindegyik motor még terhelhető volt...

A másik: tedd rá teljesen repkész állapotban a mérlegre, és mérd le...majd tárázz, és orral lefelé is hajtsd meg a motort, hogy mennyi a tolóerő...nekem eddig bejött az 1600g/2100g tölóerő...
    koszi, kiprobalom 3s aksi nem a legjobb de mivel bix3 es csupaval repkedtem eddig, van 3 db 5000 es aksim nem akarom kidobni oket mert mind full jo.

Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    2.263
    Ezzel nincs is semmi gond, csak a végletekig ne ragaszkodj hozzá...elsőre mondjuk repüld be a gépet minden robot és fpv nélkül fapadosan, hogy kiderüljön elég dinamikus marad-e...

Egy gyors fejszámolással rögtön tudjuk, hogy 3 cella esetén laza 5200-al kisebb lesz a propeller fordulatszáma max töltésen full gázon...

Mostanában 6-7e huf körül van a multistar 4s 5200mAh akku a hk-en...

Szerk:
    Időközben ránéztem az ecalc-ra...
    3S akkuval Sunnysky x2216 1250kv motorral 1670g körül van a tolóerőd APC Electric 9070 propellerrel 30A fogyasztás mellett
    4S akkuval ugyanezzel a konfiggal 2590g körül van a tolóerő, és 47A a fogyasztás

Van különbség...a bixler-hez szerintem nem érdemes hasonlítani, az egy kezesbárány a Minihez képest...
    Utoljára módosítva: smith_hun által : 2017-09-14 11:09
    DJI Phantom FC40 Hybrid

Member
    Hozzászólás
    49
    hobbyking en nezegetem, eu raktarbol szeretnek motort venni. de nem tudom eldonteni melyik jo.
    https://hobbyking.com/en_us/power-sy...e/22-27mm.html

Member
    Hozzászólás
    49
    sunnysky ott nincs

Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    2.263
    ebay, banggood, aliexpress rogyásig van vele...banggood gyorsan szállít 200-500HUF körül (7-12nap), plusz ratyi pénzért köthetsz is biztosítást rá...
    DJI Phantom FC40 Hybrid

Senior Member
    Hely
    Gárdony
    Hozzászólás
    195
    eredeti SunnySky forrás, gyors postával: https://www.fpvmodel.com/

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.042
    Nem tudom mi mennyire eredeti, de a banggood-os motorokkal sem volt gondom még.. Nem hiszem, hogy van különbség... Mindekét helyről rendelt motor teljesen egyforma volt... sok a mítosz ..

Senior Member
    Hely
    Gárdony
    Hozzászólás
    195
    Idézet Vírus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi mennyire eredeti, de a banggood-os motorokkal sem volt gondom még.. Nem hiszem, hogy van különbség... Mindekét helyről rendelt motor teljesen egyforma volt... sok a mítosz ..
    BG: 4db x2212-980 érkezett egyszerre, egy rendes szilikon kábelekkel, a másik három bakelit borításúakkal :-) és elmaszatolt emblémával , ebből a háromból kettő esetén első próbára kiderült , hogy durván csapágyas, a harmadik az csak finoman rázott, küldtek másik négyet, azok már eredetiek, lett öt használható
    utána nem sokkal szerepelt is a felirat, hogy ők eredetit árulnak (vajon miért kellett ez a felirat? csak nem mert very good copy dealerből hivatalos ss dealerek lettek?)
    X2814 2db-ból egy kapásból csapágyasan érkezett
    ebay-en fisherhobbytól rendeltem szintén 4db x2212-980-at , logo színhibás ,sajnos későn tűnt fel,csak mikor egy már megpusztult belőlük, szerencsére következményi kár nem volt (X8 quad)

egy pár a sok mítoszból

a jellemző utángyártott ismérvek megtalálhatóak az rcgroups-on - több topicban is,
    valamint a ss is készített egy oldalt :
    http://www.rcsunnysky.com/index.php?...tml&lang=en-us

Oldal: 59 / 67 ElsőElső ... 949555657585960616263 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve