Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 56789
Eredmény: 81 - 86 (86) összesen

Téma: Carrera Go!!! Vs Digital 143

Junior Member
    Hozzászólás
    1
    Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, szeretném pár dologban segítséget kérni.
    Elöljáróban annyit, hogy eddig két Go pályánk van, nekem eddig ismeretlen volt ez a fajta játék, a kisfiamnak vettük egyszer ajándékba, akkor nagyon megtetszett nekem is. Mostanában úgy szoktam összerakni a gyerekeknek, hogy a két pályából egy nagyot építek, a halálkanyart ki szoktam hagyni, mert a turbo kezelését még nem igazán értik. A gondom az vele, hogy az összerakás után elég nehezen akar menni, a pálya tiszta, az érintkezőket megtakarítom, mégis egy sima kanyarban is elakadnak a kocsik. Ha felemelem a hátsó kereket akkor simán megy. Mitől lehet ez szerintetek?

A másik kérdésem, hogy létezik valamilyen tervező program? Olyanra gondolok hogy meg lehet adni mennyi és milyen típusú elemek vannak és abból milyen variációkat lehet kihozni?

A harmadik és leglényegesebb kérdésem, hogy mi lenne a következő lépés a feljebb lépésben? Ha szeretnék átállni digitálisra, mi kell hozzá?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv: Lőrinc

Senior Member
    Hozzászólás
    266
    Szia!

Az elektromos gondot egyszerű. Valahol olvastam ,hogy a go! csak 10 méterig lehet növelni. Az a baj nem találom a linket.
    Szép napot.
    Miért nem lettem Isten szolgálja?! Mindig csak a gondok...

Senior Member tibyy17 logója
    Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    111
    Kedves FLOW!

Olvass vissza,jó hír, hogy van egyszerű, házi, filléres megoldás nagyon hosszú pálya építésére. pár oldallal visszább már beszéltük, mert már kérdezték (1. oldal legalja, 6 oldal közepe körül) Enyje az első oldalt se olvastad végig milyen világot élünk?!

Slot car - egyéb : Ingyenes pályatervező progi a carrerától

Slot car- digital 132 vs evolution : Én a digital 132 őt ajánlom, de rengeteg lehetőséged van. Ha tényleg érdekelnek az opciók akkor olvasd el az egész slot car topikot és tudsz majd racionálisan dönteni.
    Utoljára módosítva: tibyy17 által : 2016-08-03 23:11 Oka: Amit Te megtehetsz azt inkább hagyd másra, hogy az Ő ideje menjen vele.
    KingKong 95GT, EV800, DX8, Ansmann Virus, Ansmann Virus 2.0, Ansmann Mad Monkey, GT3B, Carrera Digital 132,

Senior Member
    Hely
    Győr
    Hozzászólás
    327
    Üdv!

A héten vettem egy Race for Victory szettet, ma sikerült kipróbálni, nagyon tetszik, bár a loopingot kihagytam, kicsit gagyinak tartom de hát ízlések és pofonok...
    A Porsche nyélgázon végig megy a pályán, kicsit driftel a szűk íveken, a Corvette kicsit hosszabb tengelytávval rendelkezik, így jobban csúszkál, nekem így egy kicsit jobban bejön.

Kipróbáltam a Porsche-t mágnes nélkül: teljesen irányíthatatlan, a döntött kanyarokról lecsúszik kis sebességgel, a kerék csak pörög, alig gyorsul, a szűk íveken egész kis sebességgel is kirepül. Gondolom ez betudható az autó kis súlyának, valamint hogy a gumikkal még semmit nem csináltam.

A kérdésem az hogy valaki használja-e mágnes nélkül a Go autóit, és ha igen mit változtatott rajta?
    A neten olvastam hogy valaki (külföldön) lecsiszolt a gumikból, így jobban gyorsul az autó, valamint lereszelt a kasztni tartóiból, hogy alacsonyabb legyen a súlypont (ezen a kisebb kerekek is segítettek), így egy 8-as alakú pályán 30%-al javult a körideje az eredetihez képest, valamint mágnesek nélkül ment.

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv: pé

Senior Member
    Hely
    Budapest, Zugló
    Hozzászólás
    174
    Srácok olyan kérdésem lenne, hogy 4 sávos célegyenest szeretnék, ahol a StartLight van illetve a ControlTower egymás mellett, ez ugye négy sáv egymás mellett.

Ezt elektromosan hogyan tudom összekötni, vagy nem kell vele foglalkozni vele, össze kell kötni egymás mellé.
    Vagy inkább felejtsem el, és legyen 2 sávos alap a rajt/cél egyenes része.

Másik kérdésem:
    PitLane set, ebben egy Fuel kiálló van, ha 2 pitstop helyet szeretnék, hogy akár egyszerre két autó is ki tudjon jönni tankolni, akkor ugye egy plusz FUEL elem kell, de nem kell egy komplett PitLane set?
    DJI Phantom 1 F330, DJI Phantom 1 FC40, DJI Phantom 1.1.1, DJI S1000+

Senior Member flyingdog logója
    Hozzászólás
    705
    Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni! Carrera GO autokhoz keresnék fogaskerék készleteket! A motor tengelyén lévő fogaskerék lefogazott. Hol lehet ilyeneket beszerezni illetve van e valami fém kiváltó lehetőség? Minden segítséget köszönök! Üdv.: Geri
    Hitec Aurora 9- 2.4ghz, TIRMO, Tulix, Cirrus, Cap 21

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 56789

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve