Oldal: 2 / 10 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (93) összesen

Téma: Carrera Go!!! Vs Digital 143

Senior Member Raveace logója
    Telefon
    06705159257
    Hozzászólás
    525
    Szia!

Köszönöm, én is valami ilyesmire gondoltam, de sajna teljesen új nekem ez az ág. Ez a topic hozta meg a kedvem, hogy a "kisfiamnak" vegyek egy pályát, amit esetleg bővítenék használt elemekkel. Elég az analóg egyenlőre (3,5 éves a legény), bár nem tudom, hogy mennyire tetszene neki......Minden esetre nekem tetszik!!!

Üdv!
    Xray T4 '17
    Xray T3 '11
    1:5 FG Sportsline 2WD
    06 70 515 9257

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet Raveace eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Köszönöm, én is valami ilyesmire gondoltam, de sajna teljesen új nekem ez az ág. Ez a topic hozta meg a kedvem, hogy a "kisfiamnak" vegyek egy pályát, amit esetleg bővítenék használt elemekkel. Elég az analóg egyenlőre (3,5 éves a legény), bár nem tudom, hogy mennyire tetszene neki......Minden esetre nekem tetszik!!!

Üdv!

Nálam a kissebbik kb annyi volt mint a te fiad akkor amikor megvettem az első szettet és tetszett neki, pár nap alatt bele jött.

Senior Member Raveace logója
    Telefon
    06705159257
    Hozzászólás
    525
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam a kissebbik kb annyi volt mint a te fiad akkor amikor megvettem az első szettet és tetszett neki, pár nap alatt bele jött.
    Szia!

Köszönöm a segítséget, azt hiszem, belevágunk. Kicsit még utána olvasgatok, de az elhatározás megszületett.....

Üdv: Attila
    Xray T4 '17
    Xray T3 '11
    1:5 FG Sportsline 2WD
    06 70 515 9257

Senior Member tibyy17 logója
    Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    113
    Ha valaki esetleg gondolkozik egy digitális szetten, annak halkan megjegyzem, hogy jófogáson van egy digital 143 szett 4 autóval 3 távirányítóval 20db ezresért.

http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_s...73.htm?first=1

Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    113
    És ingyenes pályatervező progik, nem csak carrerához.
    http://www.professormotor.com/category-s/828.htm

Senior Member Drazsé logója
    Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    730
    Üdv.
    Én nekem egy ősrégi Carrera GO Formula Competitionom van. Sajnos már egyáltalán nem működik, mert gyerekkorunkban széthasználtuk annyira szerettünk slotcarozni. Még az autós napokon is volt mindig Slotcar pálya, és rendszerint lenyomtunk tesómmal mindenkit, annyira kigyúrtuk magunkat otthon
    Most bennem is feltámadt hogy újra slotcarozni kéne, múltkor a gardróbban lomizáskor elővettem picit a pályát. A pályaelemek hibátlanok, a kontrollerek már javítva lettek, de a kocsik mentek szét igazából. Analóg a cucc, szénkefék még vannak valahol asszem.

Emlékszem, amivel mindig bajunk volt régen, azok a kiegészítő elemek a pályákhoz: A korlát mindig lejött, az emelőoszlopokról folyton leesett a híd, vagy a megemelt pályarész Ezek el is törtek mind De nagyon imádtuk, és a dobozában belül voltak képek a pro szettekről, mindig olyanra vágytam gyerekként, sok loop-al, függőleges pályarésszel
    Szerintem spórolok rá és veszek egy rendesebb, talán már digitális készletet kezdésnek
    HotBodies Lightning Stadium Super Sport

"Amíg a Föld kerek, mindig lesznek ricerek."

Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    113
    Szia Drazsé!

Én Evolotion-t javaslok vagy ha épp találsz olcsón akkor Digital 132-őt.. A nagyobb kocsik sokkal több élményt nyújtanak mint kissebb társaik és ezt a vezethetőségre is értem. És a szeretett Evolution autókat elég könnyen D132-re lehet alakítani ha szükség van rá. Ráadásul általában egy Evolution szett a Go!!! árában beszerezhető a használt piacon. Én 16eFt ért jutotam hozzá a DTM evo szettemhez, igaz a digitalizáció azért ennek sokkal többszörösébe került, de megérte. Főleg akkor voltam boldog, hogy 1:32 es analóg szettem volt mikor eldöntöttem, hogy digitalizálom, hiszen a digi cuccok szinte azonos árban vannak a 1:43 hoz és az 1:32 höz is. Ezért aki komolyan gondolkozik a rossz a időben slotozásról otthon annak min 1:32 es méretet javasolok.
    Off topik: hétvégen szép volt az idő, úgyhogy hajszoltam a kissebb madaraimat egy kis soft 3D ereéig. Sőt Barátnőmet rávettem, hogy kipróbálja a porosodó MCPX-emet, és nagyon bejött neki. Azt mondta a slotcar nagyon jó, de csak akkor jó ha nem lehet a szabadban modellezni. hát nem aranyos?
    Utoljára módosítva: tibyy17 által : 2015-11-03 13:11

Hello!
    Nekem csak teszkós van de azzal is jót lehet játszani Kicsi, csúnya de játéknak jó
    megnéztem hogy miket tud a digitális és hát elég jópofa. Csak hát az ára nem annyira szimpi. Még nem is a full készlet, bár az is elég borsos de hogy néhány pályaelem is tízezertől indul az nem mókás.
    Viszont az jó lenne ha lenne ilyen nyilvános klub vagy hely ahol lehet menni, otthon zsebrevágod az autód aztán elmész kicsit versenyezni A másik zsebben elfér pár alkatrész meg szerszám
    A baj csak az itt hogy túl sok a jól kinéző autó és nehéz lenne csak egyet választni

Üdv,
    Gergő
    XRAY T4 '15

Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    113
    Hello Gergő!

Igen a digitális árak valóban nagyon el vannak rugaszkodva. Nagyon jó meglátás amit írtál, és igazából én is gondoltam, sőt sokan mások is ilyenre, csak itthon sokan semmibe sem veszik a slot cart. Külföldön, meg simán össze állnak 20-30 an össze dobnak kis pénzt helyiség bérléshez, meg építenek egy óriási pályát. Hiszen analóg pályát viszonylag olcsón lehet építeni nem gyári alapokból és a digitális autók előnye, hogy analóg pályán is működnek.
    Küldök linket a home-made slot pályáról hátha valaki kedvet kap hozzá. Én is hasonló cipőben lennék, mert én sem tudnék egyetlen kocsit választani.

https://www.youtube.com/watch?v=1-Wca7xpWFc

https://www.youtube.com/watch?v=N5uuMk4kn2c
    Utoljára módosítva: tibyy17 által : 2015-11-05 18:16

Hello!
    Igen láttam videókat saját készítésű fa pàlyákról. Van előnye meg hátránya is. Rengeteg idő kell hozzá , szerszám stb. Viszont olcsó és nagyon nagy pályát is viszonylag olcsón lehet gyártani. Viszont nem lehet variálni a pályaelemeket hacsaknem moduláris az egész és nemtom pl váltót ( ami az igazán drága) hogy teszel bele.

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva