Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (93) összesen

Téma: Carrera Go!!! Vs Digital 143

Senior Member tibyy17 logója
    Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    113
    Azért úgy veszem észre, hogy a digitális irányba kacsingatsz Igen az sajnos húzósabb, de meg van a maga varázsa.

Otthonra nemhiszem hogy kellene , de ha lenne hol biztos lemennék egyszer-kétszer.
    Ha meg verseny is lenne akkor lehet háromszor is
    Azt nézegetem hogy vajon a különböző gyártók autói mennyire kompatibilisek vajon
    (Köszi a linket én is a német ebayben bízok )

Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    113
    Általában az analóg kocsik kompatibilisek, több kevesebb kivétellel, pl.: a gyári ledes Analog Carrera Evolution kocsijaim nem mentek analóg scaletrix pályán mert volt bennük egy világítás vezérlő chip ami valamiért nem szerette a scaletrixet. De az analóg scaletrix kocsik mentek az evolution pályán. Digi kocsikkal nem tudom, hogy mennek-e bármilyen analóg pályán a saját márkájun biztos. Viszont a digitális kocsik digitális pályán csak a saját márkájukon működnek.

Senior Member capriv6 logója
    Hozzászólás
    465
    Sziasztok

Én nagyon örülök ennek a topic-nak.. köszönöm..
    Lenne egy kérdésem..
    A régi vágású 1:40-es pálya és tartozékai kösszerakhatóak azzal amit most lehet kapni carrera go 1:43 elemeivel??
    Valahogy nem találok róla infot...
    Várom válaszotokat köszönöm..

Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    113
    Szia! Nekem sajnos nem volt Go!!! pályám csak azt találtam róla hogy a pálya 11.4cm szélés és a sínek 6cm-re vannak egymástól a vájat mélysége 5mm, ha ezt össze tudod faragni az 1:40 el akkor a Go!!! trafófóról és vezérlőkkel müködnie kell a Go!!! autóknak az egész pályán. Csak fontos, hogy mindekettő trafót véletlenül se kösd rá egyszerre a pályára. De biztos van itt olyan akinek Go!!! pályája van és össze toldotta egy régebbi pályával a hosszúság bövítése miatt.
    KingKong 95GT, EV800, DX8, Ansmann Virus, Ansmann Virus 2.0, Ansmann Mad Monkey, GT3B, Carrera Digital 132,

Senior Member
    Hely
    Bad Aussee Ausztria
    Hozzászólás
    198
    Üdv mindenkinek, ma kicsomagoltuk a karácsonyra vásárolt pálya szettet.Fiam-is nagyon örült neki, de sajna az egyik autó nem jó. A motorral lehet valami néha elindul, de akkor is csak lassan megy.Egy 6,8 1:43 hoz, Racing Set pályáról van szó.Ha lenne esetleg valakinek eladó autója, az keressen meg így sajnos nem tudunk játszani csak felváltva
    Remélem nem rossz helyre írtam.

Senior Member
    Hely
    Bad Aussee Ausztria
    Hozzászólás
    198
    Szia capriv! Fpv-ben nyomod itt is?

Hely
    Győr
    Telefon
    20/9805-230
    Hozzászólás
    113
    Szia kopterzuzó! Az áramszedők hozzá érnek a sinekhez? Illetve a vezető csap amin az áramszedők vannak rendesen hozzá van csatlakozva a motor táp kábele az áramszedőkhöz? Ha tényleg a motor halt meg nem nagy művelet kicserélni és szinte bárhonnan kaphatsz carrera 1:43 motort.
    KingKong 95GT, EV800, DX8, Ansmann Virus, Ansmann Virus 2.0, Ansmann Mad Monkey, GT3B, Carrera Digital 132,

Senior Member
    Hely
    Bad Aussee Ausztria
    Hozzászólás
    198
    Szia, igen szépen érintkezik, seprűszerűen szétnyitottam.Ami zavar hogy ment egy darabig aztán kb 20 kör után megállt.Szétszedtem, a forrasztások jónak tűnnek.

Hol lehet motort beszerezni?

Senior Member
    Hely
    Bad Aussee Ausztria
    Hozzászólás
    198
    Hát Ebay-en találtam, de postával majd 30€, azért már egy autót is kaphatok!

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva