Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (40) összesen

Téma: Zolifox airfeld

Member
    Hozzászólás
    50

Zolifox airfeld

Szia Tamás2!!!

Nem tudom te kivagy lehet hogy ismerjük egymást de megkérlek ne szolj bele a más dolgába!!!
    Lehet hogy téged eltartanak ám legyen tedd ezt de én nem ez az ember vagyok!!
    Nem is veled kezdtem el beszélgetni de te mint kis okoska beledumálsz mindenbe már többször is!!!
    Nem kértem!!!
    Köszi!!!
    Ha a véleményedre kiváncsi leszek te eszel az első akinek szolok oké!!!
    Én akartam,megtanultam,és pilota lettem!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    134

Zolifox airfeld

Idézet airwolf34 eredeti hozzászólása
    Szia Tamás2!!!

Nem tudom te kivagy lehet hogy ismerjük egymást de megkérlek ne szolj bele a más dolgába!!!
    Lehet hogy téged eltartanak ám legyen tedd ezt de én nem ez az ember vagyok!!
    Nem is veled kezdtem el beszélgetni de te mint kis okoska beledumálsz mindenbe már többször is!!!
    Nem kértem!!!
    Köszi!!!
    Ha a véleményedre kiváncsi leszek te eszel az első akinek szolok oké!!!
    A nevem _Tamás2!

Ha valakivel privát akarsz beszélni, hogy ne szóljon bele más, küldj neki privát üzenetet :!: Ha segítséget szeretnél hogyan kell ezt csinálni, nagyon szívesen segítek :!: Ez egy nyilvános fórum, itt az szól bele és abba, amibe és amikor akar :!: Remélem nem fog nagyon zavarni, de ezután is bele fogok szólni :!:

Azért látom a seggnyalás, vicceskedés az megy neked :!:

Szólni meg nem kell, ha kedvem szottyan úgyis megmondom a véleményem, ha szeretnéd, ha nem :!:

Üdv :!:

Member
    Hozzászólás
    50

Zolifox airfeld

Hello kislány mert nem hiszem hogy kellene téged máshogy becéznem!!!!
    Vagy vonal Tamás2 a neved ???
    Na figyu nagyfiú vagy inkább kisfiú!!
    Nem akarok én itt veszekedni mert veled nincs semmi értelme és nem azért mert seggnyaló lennék!!! Nem vagyok az max te nyalhatod ott bárki seggét ugyérzem. Ha netán a moderátorok megorolnak rám most ez az én hibám de ugyérzem nem én voltam kettönk közül a bunkó baxi!!!
    Azt meg hogy én neked pü küldjek felejtsd el nem vagy te nekem még egy porszem sem.
    Még a neved után a 2-es is a második helyre tesz téged igy tehát javaslom kisgyerek hogy huzd is meg magad ott!!!

üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    134

Zolifox airfeld

Idézet airwolf34 eredeti hozzászólása
    Hello kislány mert nem hiszem hogy kellene téged máshogy becéznem!!!!
    Vagy vonal Tamás2 a neved ???
    Na figyu nagyfiú vagy inkább kisfiú!!
    Nem akarok én itt veszekedni mert veled nincs semmi értelme és nem azért mert seggnyaló lennék!!! Nem vagyok az max te nyalhatod ott bárki seggét ugyérzem. Ha netán a moderátorok megorolnak rám most ez az én hibám de ugyérzem nem én voltam kettönk közül a bunkó baxi!!!
    Azt meg hogy én neked pü küldjek felejtsd el nem vagy te nekem még egy porszem sem.
    Még a neved után a 2-es is a második helyre tesz téged igy tehát javaslom kisgyerek hogy huzd is meg magad ott!!!

üdv
    Jaj de idegesek lettünk :!: :lol: A düh beszél belőled, a harag rossz tanácsadó :!:

Kezdjük az elején:

1. Te könyörögsz, hogy csak ránézhessél a repülőtérre, nem én, akkor ki-kinek nyal segget :?: :lol:
    2. Mindenki tudja, hogy ez: _, azt jelenti, aláhúzás :!: Te nem :!: :cry:
    3. Én szinte mindig bunkó vagyok, így nem kell rád megorolni :!:
    4. Nekem nehogy küldj privát üzenetet, te vagy az utolsó személy, akitől kapni akarok és várok :!: Annak küldj, akivel privát karsz beszélgetni, és nem akarod, hogy beleszóljon más :!: Ha a zolifoxxal akarsz privizni, mint írtad, küldj neki, ne ide írj :!: Így már érthetőbb :?:
    5. Köszönöm, hogy ennyire számítok neked, akkor ezek szerint ha porszem sem vagyok neked, egy atomnak azért még jó vagyok, ugye :?:
    6. A 2-es azt jelentheti a nevem végén:
    a. az 1-es már foglalt
    b. az 1-est kitiltották
    Jelen esetben a b. eset volt, de airwolf34-gyel te sem dicsekedhetsz, második helyen meghúzni magam még mindig jobb, mint egy 34. futottak még kategória, ugye légifarkas34 :?: De ezt csak azért írtam, mert te próbálsz primitív összefüggést keresni a nevek vége mögött lévő számok között :!: :lol:

Ha van még valamilyen hozzáfűznivalód a dolgohoz, várom a válaszod :!: Privátban nem :!:

Senior Member
    Hozzászólás
    451

Zolifox airfeld

Féktávolságon belül elémugrott :!:

Senior Member
    Hozzászólás
    134

Zolifox airfeld

Idézet zolifox eredeti hozzászólása

Féktávolságon belül elémugrott :!:
    És annak rendje-módja szerint szörnyethalt...

De senki sem siratja...

Senior Member
    Hozzászólás
    451

Zolifox airfeld

Melyik volt a kissebb? a "kisember :?: " vagy a kerék :?:

Senior Member
    Hozzászólás
    134

Zolifox airfeld

Idézet zolifox eredeti hozzászólása
    Melyik volt a kissebb? a "kisember :?: " vagy a kerék :?:
    Mindkét kép aránytalan, nem lehet tudni :!:

Member
    Hozzászólás
    50

Zolifox airfeld

Szeva kislány!!!

Elég gyenge lett e kis szöszeneted de tanulságos szerintem minden olyan embernek aki kinézett volna oda airfildre ezidáig!!! Gondolom érted mire célzok!! NEM? Elmagyarázom!!!
    Nos : Szerintem nem kellene ennyire lejáratnod a te nevedben azt a csapatot mert én a Zolit, Rudit,Bölcsészt és még sorolhatnám akiket ismerek nem hiszem hogy most felnéznek rád!! De ez nem is érdekes csak tudod nem hiszem hogy szükség van ilyen emberekre mint te ott!!!!
    De ez nem is az én dolgom hogy eldöntsem majd kiutálnak ők téged!!
    Ja és még valami te kis okos!!! Én csak kinéztem volna de te ugye bár be is nyaltál csontig mert te kint vagy!!!
    De nehogy azt hidd hogy ez eltántoritott abban hogy kimenjek!!!
    Üdv a reptéren _Tamás2!!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    2.570

Zolifox airfeld

Jé, ez a klubbélet mégis! Már egy pillanatra eltántorottam, vissza kellett néznem, hogy a légiháborús dühöngőbe mit is keresek. De mégis sínen vagyok, csak ti nem :lol: !

Zolifox!

Egész idáig azt hittem, hogy a Robika egy böszöm nagy rendőrségi Extrával bünteti a gyorsanrepülőket, erre belinkelsz egy képet, hogy mostanra az OffRoad szerelmese lett. De most sem adta 50 ccm alá és a méretek is kompenzatórikusak újfent :twisted: !
    Gratula a képhez, tuti befutó lennél vele egy forumbeli fotópályázaton :wink: !

Többieknek meg: Csak így tovább, pontmint egy Uniós ország modellezői! Nagyon meggyőzőek tudtok lenni. Erre írta Jómunkásember oly találóan, hogy: "Magyarisztán vazze!"

_Tamás2!
    Csak annyit a témátokhoz, hogy a neved előtt egy szóköz van, hogy legalább te légy vele tisztában, ha már használod, a többiek tudatos tudatlansága meg kit érdekel, nem? És mégegy gondolat ami jól menne a beköszönő szövegedként az ilyen tartalmas vitáid után:
    "Absque pugna, non est victoria!"

U.I.: Nyugi, az én telefonom is így köszön bekapcsoláskor :wink: 8) !

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva