Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 56789
Eredmény: 81 - 85 (85) összesen

Téma: ALZRC 380 Devil FAST

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    33
    Köszi István a tippet!

Még mindig 36 start! A lakásfelújítás elhúzódott.

Az új kabát viszont elkészült. Esti kikapcsolódásként! Nem egy Fusuno minőség, de nekem bejön. Még a feliratok nincsenek meg, gondolkodom mi is lenne rá való, meg tervezgetem!
    Pár dolgot is kellet venni a beállítások miatt. Kicsit sokalltam a 7000 huf-t egy program box-ért ami csak a gov.store miatt és a bec fesz állításért kell! A lézeres RPM mérő viszont kell!
    Most 72,5 % gáz egyenesen 2614 rpm így egy nyugodt gépet kapok! Tartalék van bőven!
    A gov-ot beállítottam a leírás szerint, remélem működni is fog!

https://drive.google.com/file/d/0B3k...ew?usp=sharing
    ALZRC Devil 380 ,AR7200 Beastx,DX6I, SLS-LiPo

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    33
    Sziasztok.

Senkinek nincs ilyen gépe, vagy csak nem nyilatkozik róla?
    Megírom az észrevételeimet, hátha valaki olvassa!

Startok: 47
    Pici baleset: leszállás alkalmával picit megdőlt a gép előre, már nem tudtam korrigálni, le volt kapcsolva a motor, és kb 2 fordulatot megtettek a lapátok a betonon! Meglepődtem hogy csak a festék, meg egy picit a lapát éle sérült, semmi komoly. Viszont a kereszttengely ennyitől elgörbült. Az én gyakorló repülésemnek megfelel, még meg nem jön az új.
    Az új szíjfeszítő nagyon jó, sokkal halkabb lett a gép, ami eddig sem volt hangos, de most nagyon finom hangja van.
    A HS-t felvittem 2800 most még stabilabb és a faroktartás is jobb lett, feljebb már nem megyek, mert a repidő rovására menne, meg nekem ez már elég.
    Rendeltem az új főtengelyből az új csapágyházzal együtt. Ebből 2db kerül annyiba mint a régiből egy, igaz most a csapágyházat is meg kellett venni, de így van legalább tartalék, később meg olcsóbb lesz a tengely.
    Elterveztem ha törik a lapát akkor egyből 420 váltok, mert 600 ft a különbség a 380 és a 420 mm lapátok közt. Meg így kapok egy nagyobb gépet is! Persze elsőre itt is lesz némi plusz költség.
    Még mindig azt mondom hogy ez egy nagyon jó gép, nagyon megfizethető, jó minőségű, olcsó alkatrészekkel (Banggood) és rengeteg benne a lehetőség.
    Persze ez csak az én véleményem.

Jelentkezem!

Member
    Hozzászólás
    90
    Örülök, hogy bejött a gép. Nekem is van ilyenem, csak sajnos egy ideje polcon van, mert meghalt rajta a farokszervó. Már tényleg illene újat vennem, rá. Nyár eleje óta áll. Amúgy én is szeretem a gépet, amit tetszik hogy sokkal gyorsabban lehet vele száguldani mint A Trex 550L-mel. Én inkább speed pilóta vagyok mint 3D.

Jól olvasom neked van szíjfeszítő is rajta ? Megéri ?
    ALZRC Devil 380 , Align T-Rex 150X, Align T-Rex 550L , Spektrum DX6

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    33
    Igen van! Szerintem jóval csendesebb a gép tőle. 3D figuráknál( én nem nyomom ) nem ver bele a farokcsőbe a szíj, mellesleg feszít is!

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    33
    Sziasztok.

Startok száma: 94.
    CRASH!
    Igen, ez is meg volt! Úgy 12 m magasból a bal oldalára csapódott. Ki jött a gép egyetlen negatívuma, farok nehéz, nem kicsit. Persze eddig is tudtam és foglalkoztam is vele, ki is egyensúlyoztam, de végül nem raktam bele az órába a súlyt. Kellet volna! Amúgy az én gyári konfigommal és a 1800mah SLS Cube akkuval 114g kell az elejébe a tökéletes egyensúlyért. Igen, próbáltam az akkut előrébb rakni, de az is kevés. Az összes akkumat meg nem szeretném lecserélni, nagyobbakra, meg valószínű akkor is kellene bele súly, mert ugye a nagyobb akku nem csak az orrészt terheli! Nagyon szerencsétlen volt a manőver! Egy viszonylag gyors fordulót, túl fordítottam, és szembe került velem a gép, ami erősen süllyedt! Elkezdem emelni, de nem igen jött, ekkor jött a beidegződés, farokkal felém. Na ezt nem kellett volna! Mivel amúgy is erősen farok nehéz, jött le mint a kő! Arra volt időm, hogy a motort lekapcsoljam, és kicsit elfordítsam, ne farokkal csapódjon be! Ez legalább bejött, a farok sértetlen maradt.
    Check list:
    - fő rotor lapátok 4.000 ft
    - kereszttengely 1.500 ft
    - lapát befogók 5.400 ft ( na ez egy kicsit szíven ütött bár az összes csapágy az árban, de akkor is )
    - rotor holder arm 2.700 ft ( nem tudom magyarul a nevét )
    - főtengely 800 ft
    - servo karok 2db 600 ft
    - servo gear set 2x 3.200 ft
    Összesen: 18.000 ft ( nem kevés nekem! )

Kicsit csalódott vagyok hogy a "rotor holder arm" így leforgácsolta a befogókat, mert ennékül ne fájt volna ennyire a törés.
    Aki ilyen gépet használ, annak nem ajánlom az ALZRC tervezte ÚJ főtengelyt, mert nem pontos! Igaz olcsó 1 db áráért 2 db kapunk ( nem véletlen ) és a csapágyház kiszerelése nélkül cserélhető. Viszont az alsó furat pontatlan, és kóvályog a farok kihajtás szíjtárcsája, nem nagyon kb 1-2mm-t. Még nem tudom milyen rezonancia várható, de én inkább a SAB féle tengelyt veszem legközelebb. Sajnos vettem két csomagot 4 db belőle.
    Viszont a Banngood vásárolt ZOP Power 6s 1800mah akku nagyon jól teljesít, cuponnal 8000 huf-ért! Közepesen erős sport repüléssel 5:30 repültem vele. Ajánlom ár/értékben nagyon jó!
    Szerencsére a Banngood minden van és 700 ft PK általában 8-10 nap alatt itt van.

Addig van időm kitalálni hogyan javítom meg a kabint.
    Ebben kérnék segítséget, hogy az üvegszálas kabint ki hogyan javítja, még nem csináltam ilyet. Vannak lyukak és repedések is!
    Előre is köszönöm.

Képek:
    https://drive.google.com/drive/folde...kx5ZEhaTlJicUE
    Utoljára módosítva: flatland által : 2017-10-16 22:02

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 56789

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •