Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 456789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (84) összesen

Téma: ALZRC 380 Devil FAST

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    34
    Sziasztok.

Végeztem!
    Berepülés ma este!

Összegzés az építéssel kapcsolatban. Úgy nézzük, ez egy Goblin 380 "klón" ami super combo és 100E alatt jutottam hozzá, akkor nagyon ott van!
    Mondhatnám hogy ennyiért itt gyenge, ott rossz, de NEM, mert ez minőségben is jó! Nekem bőven megfelel!
    Építés közben semmilyen bosszantó dolog nem jött elő, kimondottan élmény volt összerakni.
    Összesen 1db M3 csavar hiányzott a készletből, viszont van tartalék is ami szép az Alzrc-től!
    A főtengelyen kellett egy kicsit polírozni, de ennyi!
    Én azért választottam ezt a gépet, mert nagyon bejön a formája és a technikai egyszerűsége, mellesleg olcsó volt, és jó az alkatrész ellátása ami szintén nem drága.
    Van benne még bőven fejleszthetőség, 420 méretre átépíthető, és három lapátos megoldás is létezik. Később ez a 420 méret ami közel 500 T-rex-nek felel meg, bőven elég számomra.
    Képek itt:https://drive.google.com/drive/folde...UE?usp=sharing
    ALZRC Devil 380 ,AR7200 Beastx,DX6I, SLS-LiPo

Senior Member
    Hozzászólás
    209
    Gratulalok, jo valasztas! Bar minden helit ilyen jol lekoppintananak a kinaiak, ez vicc, na nekunk jol jonne! Tetszik, hogy a szervok es a motor is Alzrc! ... Van meg ilyen hozzaszolasom, amit szinten nem kell keszpenznek venni, szerintem a meretehez kepest eleg sulyos ez a heli, a nagyobb 420-as lapattal meg jobb lesz a masina.

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    34
    Üdv.

24 start volt eddig!
    Még finomítanom kell a Beastx-en, persze csak az én "mezőgazdasági" repülésemhez! Semmi 3D!
    A stop-ok még nem tökéletesek, picit visszacsap!

Pár kérdésem lenne!

1: HB Platinum 60A V4 szabin gyárilag Elf GOV van beállítva! Nincsen program box-om (meg most nem is szeretnék venni) így nem tudom GOV Store állítani. Az RPM beállításon kívül nyújt ez valami pluszt az Elf-hez képest?
    2: a gép lebegés közben minimálisan előre hátra bólogat,(persze nem én csinálom!) ezzel még nem találkoztam, mitől lehet? Mit állítsak?

Összességében nagyon jó a gép, nekem bőven elég, rengeteg benne a tartalék!
    Jelenleg: throttle curve: 73.73.73.73.73
    pitch cruve: 0.25.50.75.100
    giro: 63 (ez még finomításra szorul)

Így 2x3s SLS Cube 30-60C akkukal repülök 6 percet 1450mah töltök vissza!

Valakinek van ilyen gépe, vagy Goblin 380 megoszthatná velem a beállításait! Megköszönném!

Senior Member szaki75 logója
    Hely
    Budapest / Gödöllő
    Telefon
    +36302500797
    Hozzászólás
    1.163
    Idézet flatland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2: a gép lebegés közben minimálisan előre hátra bólogat,(persze nem én csinálom!) ezzel még nem találkoztam, mitől lehet? Mit állítsak?
    tekerd lentebb a cyclic gain-t (Dial 1)
    fly - crash - rebuild - repeat

Senior Member styler logója
    Hozzászólás
    522
    Valakinek van ilyen gépe, vagy Goblin 380 megoszthatná velem a beállításait! Megköszönném!
    Ha minél finomabb beállítást akarsz, nem tudom nem írtad, de a DR/Expo hogyan áll? D/R-t veheted 50-re, expo-t 0-ra. Nekem DR100-on volt és expo +al eléggé vad volt a Goblin 380, majd mikor levettük a DR-t 50-re és expot 0-ra, kezesbárány lett. Továbbá a pitch-el is lehet még játszani, hogy nem egészen 100-ig viszed, de meg kell találni a határt, hogy kevés se legyen neki.
    SAB Goblin 380, BeastX AR7200BX, Spektrum Dx7s, Blade MCPX BL

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    34
    36 start!
    cyclic gain megoldotta a problémát! Köszi szaki!

Styler.
    Expo-t nem használok, vagyis mindig 100- van!
    Pitch is a normál 0 25 50 75 100
    Farok még mindig picit ideges, a stopok már jók Dial 3 + javított rajta. A giro gain-t már 0,5%-ként végigtoltam,(55-72 közt) de nem hozott javulást. Lehet pici mechanikai szorulás lesz a farkon!

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    34
    36 start (lakásfelújítás volt a héten)

Volt egy kis "tuning".
    kepatmeretezes_hu_IMG_20170724_2127021 (1).jpg

A szíjakat kell, szokták valamivel kezelni, ha igen mivel?
    Csatolt k Csatolt k
    Utoljára módosítva: flatland által : 2017-07-24 23:52

Senior Member pepe82 logója
    Hely
    Lipcse
    Hozzászólás
    112
    Sziasztok
    Honnan rendeltétek a kittet?
    Eu-ból lehet rendelni?
    A Banggood-on és az Ebay-en is nézegettem, free shippinges lenne. De esélyes hogy belefut a vámba..akkor inkább nem is rendelek
    Sent from iPhone 7p using Tapatalk

Member
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    34
    Bangoodról rendeltem.
    Szinte soha nincsen EU -raktárban, ha van is pont annyival drágább mint ha vámot fizetnél a CN raktárból.
    Nagyon sokat vártam rá, mert figyelni kell mikor akciós + ha VIP 4-5 vagy, akkor van kedvezmény is,sokszor nem is kevés! (20 % cupon,stb...)
    A szinte 99% hogy megvámolják, én is fizettem vámot, ezért kell figyelni az akciót. Én super combo -ba NEM a spirit kivitelbe vettem(full fém) 87.000 ft-ért! A DHL szálítás a VIP 4 kedvezményem miatt ingyen volt! A vám 36.000 ft . Így 123.000 ft lett a vége és vámolási idővel együtt a 6. napon a kezemben volt a gép!
    Ez kb 400 Eur. Rcmarkt.de lehet érte kapni leharcolt Goblin 380 amibe a motor kivételével általában ugyanez az elektronika van(KST,Hobbywing, FBL nincs!)! A jobbak ott is 600Eur körül mennek, és akkor még mindig használt, + posta, vagy menni érte. Ennyit nem szerettem volna költeni egy 380-ra!
    Ezért választottam az Alzrc nekem bőven megfelel!

Senior Member 1stvan logója
    Hely
    Fót
    Hozzászólás
    2.357
    36 start (lakásfelújítás volt a héten)

Volt egy kis "tuning".
    kepatmeretezes_hu_IMG_20170724_2127021 (1).jpg

A szíjakat kell, szokták valamivel kezelni, ha igen mivel?
    Szilikonzsírral bekenheted, ha úgy látod, hogy kezd kikeményedni (fényesedik). De csak a vezetőgörgők felőli oldalt, a fogas oldalra ne kenj semmit!
    Blade 180 CFX - MSH mini PRÔTOS mini V-bar - Assault 100 (Hisky HCP100S) - Eflite Extra 300 32e - Easy Star - DX9, DX6 V2 - DJI Mavic Pro - Tamiya TT01E Civic92'

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 456789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva