Oldal: 1 / 9 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (90) összesen

Téma: ALZRC 380 Devil FAST

Member
    Hozzászólás
    90

ALZRC 380 Devil FAST

Sziasztok !

Most találtam BG-n ezt a Goblin 380 copyt. Egyenlőre előrendelés van. Régóta tetszenek a goblinok mind technikailag mind dizajnra.

Mit gondoltok róla érdemes lehet vele foglalkozni ?

http://banggood.com/ALZRC-Devil-380-...p-1006773.html

Member
    Hozzászólás
    90
    Itt található több és infó, videó
    http://www.rckolik.com/urun-alzrc-de...t-t9859.0.html

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    Hmm. Goblin klón.

Képeken jól néz ki. Klónok esetén építés során szoktak akadni problémák, amik megoldásához kicsivel több kreativitás kell, mint az eredetinél. Persze árban még így is sokkal jobb. Esetleg pár alkatrész cseréjét is bele lehet kalkulálni.

Az más kérdés, hogy az eredeti goblin árában benne van a fejlesztés is, ebben meg max a reverse engineering. De ez legyen az SAB gondja.

Ha veszel, én kíváncsi vagyok rá.

Üdv
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member BokaPeter logója
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólás
    324
    Szia!

ALZRC ? Kétségtelenül jól néz ki. Mindig is mutatósak voltak a gépeik. Tudtommal eddig csak Align T-REX klonokat gyártott.
    http://www.rc711.com/shop/alzrc-heli...c-165_273.html Eddig 3 alkatrészem volt ALZRC. Egy damper, az nagyon jó, jobb minőségű mint az align. Egy fogaskerék ami rendben van, és egy szett pici (már nem tudom a méretét) csapágy t-rex 450-hez a faroklapát befogó külső csapágya ami botrágyosan rossz, kotyogós volt. Ez kétségtelenül jó minőségűnek néz ki. Viszont nem olcsó,szóval én lehet inkább eredeti Goblint vennék. Ha viszont mégis ezt vennéd írd le a tapasztalatodat milyen a gép, mert ha tényleg precíz és jó minőségű esetleg én is gondolkodnék rajta.
    Align T-rex 450 DFC...MPX 330 SC...Durafly Hyper biplane...DEVO 8 táv

Senior Member HUBA220 logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    266
    Motor és elektronika nélkül nekem sem tűnik extra olcsónak.
    T-Rex 450L Dominator 3s - BeastX - Futaba T6J

Member
    Hozzászólás
    90
    Komolyan gondolkodóba estem Az eredeti itt euban megvan 110-ert persze csak a kit elektronika nélkül, mondjuk durván ez a copy meg ban 80-ert a többi, maradék 30-ból pedig sztem kb, az elektronika fele kijön ami ha így nézzük nem rossz. Plusz ebbe a klónban full carbon a canopy ami a SAB goblinnal még drágább(zöld verzió), valamint a klónnál mágneses a canopy rögzítése. Persze ezek elhanyagolhatók, de jó ha van

November vége fele, karácsony környékére a fa alá belerül egy ilyen, addig talán lesz néhány külföldi( magyarra nem is merek gondolni ) review. Addig is figyelem a gépet.

Senior Member 1stvan logója
    Hely
    Fót
    Hozzászólás
    2.357
    Mivel volt 380-am beledumálok :-)

Jól megnéztem a képeket és az árat.
    A képek alapján nem próbálkoztak a kínaiak, az utolsó mikronig lemásolták a Goblin gépét. Minden csavar és elem ugyanott van és ugyanúgy. Szóval ami kérdéses az az alkatrészek minősége. De mivel a műanyag alkatrészeket teljesen kihagyták és a goblinnál tuningként árult cuccokat is rárakták, szerintem nincs nagy különbség. Csapágyakból lehet, hogy érdemes hozzá minőségit venni, azon tudnak spórolni a kínai klónoknál.

Az ára szerintem azt bizonyítja, hogy nem ócskák az alkatrészek. 400 USD egy Goblin 380, 270 USD a klón. cca 37000 Ft a differencia.
    Az kb a brand és a tervezés ára ahogy Balázs mondja.

Amiért jó ez a klón, az az alkatrész alternatíva. Bár kevés alkatrész kell a 380-hoz, de annak elég komoly ára van. Ha az Alzrc alkatrészei is kb 10-15%-kal alacsonyabbak a géphez hasonlóan, akkor a rendes Goblin tulajok is örülhetnek, mert nem kell mindent aranyáron beszerezni.

Hátrány lehet, hogy az Alzrc-s gépek ritkán kerülnek európán belül boltokba. Szóval a vámmal is számolni kell esetenként. Úgy viszont nem lesz messze árban a klón, egy Németből megrendelt eredetihez...

Szóval szerintem ez inkább lesz egy alkatrész alternatíva, mint jó vétel Mo-n.
    Utoljára módosítva: 1stvan által : 2015-10-26 16:50
    Blade 180 CFX - MSH mini PRÔTOS mini V-bar - Assault 100 (Hisky HCP100S) - Eflite Extra 300 32e - Easy Star - DX9, DX6 V2 - DJI Mavic Pro - Tamiya TT01E Civic92'

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Idézet 1stvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hátrány lehet, hogy az Alzrc-s gépek ritkán kerülnek európán belül boltokba. Szóval a vámmal is számolni kell esetenként. Úgy viszont nem lesz messze árban a klón, egy Németből megrendelt eredetihez...
    Szóval szerintem ez inkább lesz egy alkatrész alternatíva, mint jó vétel Mo-n.
    Ráadásul elektronikástul osztrákoktól/németektől használtan pár startos Goblin 380 gépekhez tök olcsón hozzá lehet jutni (550-650 EUR). Csak egy másik alternatíva, nagyon sok eladót láttam.
    Személy szerint én is inkább eredetit vásárolnék. De majd a bátrak akik vesznek úgy is elmondják milyen lett a klón. Akkor jobban lehet majd variálni.
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member styler logója
    Hozzászólás
    521

ALZRC 380 Devil FAST

Alkatrészek terén tényleg mélyen a zsebbe kell nyúlni. Goblin 380hoz vettem utanpotlas alkatreszt ma es 80 ezret otthagytam. Pedig csak a kopo alkatreszeket vettem(csapagyak,damper,szijak). Meg persze a magneses quick release canopy mountot es az aluminium cooling motor bakot.

Szoval nem olcso a gep, de szerintem az eredetivel jaro feelinget nem adja vissza semmi mas. Masik tipus, amit pont a napokban adtam el(dikret nem irom le a marka nevet), ami egy nagyon jo marka, de nem er a Goblin nyomaba, ami a manualt, anyagminoseget stb.. illeti. A klonnal pedig inkabb ettol valsz meg valamilyen szinten. A "luxustol" amit a Goblin nyujt.

Ez az en velemenyem.

Latszolag amugy tenyleg 100%ban lemasoltak

-------------
    Goblin 380
    Ar7200BX
    Spektrum Dx7s
    Utoljára módosítva: styler által : 2015-10-26 18:19
    SAB Goblin 380, BeastX AR7200BX, Spektrum Dx7s, Blade MCPX BL

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Hadat üzentek Goblinéknak :-)

De szerintem nincs miért aggódjon a Goblinak mert akik a Goblin márkát választják azok a minöséget választják.
    Tehát a Goblin tábora ebböl biztosan nem fog rendelni.Valüszinü eladnak majd jópár darabot,de én azért ezt az árat sokallom,nem is picit.

Ha összeállít valaki egy jó konfigot egy Goblin 380 mondjuk legyen 1000euro környéke..alatta nem igazán jön ez össze és akkor még kompromisszumokat kötöttünk vásárlás során.
    Persze telelehet szórni "gagyi" elektronikával is és akkor egy relatív olcsó gépet kihozni belöle.De ez álltalában a heliknél nem szokott megtérülni :-)

Itt a kit árának a külonbsége 100 euro környéke,és akkor az úgy ahogy 1stván is irta hogy a vám alol mentességet élvezett.
    Szóval europában életképtelen szerintem ez az ár,

A mondandóm lényege pedig az lenne hogy ha beletesszük a jó elektrónikát,akkor a végére mit spórolunk? 100eurót? és akkor minden tutti,semmit nem kellett cserélni a kittben a Goblin eredeti alkatrészére.Ha mégis kell néhány csapágy ez az.. akkor ez a 100 euró hamar el fog fogyni.

Inkább egy pár startos használt,ahogy elöttem is irták..az uj ár 60-70%-ért.
    Bár én a használtban mindig látom a lelki szemeimmel a csavarfejig megket rögzítözött meneteket..amik igen jó kis délutáni programok tudnak lenni,,ha éppen van szabadidök. (Tisztelet a kivételnek,mert azért van böven)
    Nálam az utánzat és a használt nagyon érzékeny kérdesek :-)
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Oldal: 1 / 9 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva