Oldal: 2 / 9 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (90) összesen

Téma: ALZRC 380 Devil FAST

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.391
    Üdv!
    Egyet értek az előttem szólókkal.
    maradék 30-ból pedig sztem kb, az elektronika fele kijön ami ha így nézzük nem rossz
    Nem tudom, de 30 az elektronika felére tehát 30+30=60.... ez kb egy fbl vezérlő ára és akkor marad belőle talán egy kicsi, vagy esetleg még hozzá is kell tenni.
    Normális elektronikával tényleg nem sokkal olcsóbb akár honnan nézed. Persze ezen lehet spórolni, csak ez már túl sokszor bizonyosodott be, hogy nem érdemes.
    Plusz ebbe a klónban full carbon a canopy
    Nem, a farok cső a karbon íja is, kabin az:"Streamline fiberglass painting canopy Combo."
    Meg a képek is megtévesztőek lehetnek, mivel ott szerepel egy motor is: (The KIT is not including Motor)
    Utoljára módosítva: Tomek88 által : 2015-10-26 19:44
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Member
    Hozzászólás
    90
    Nálam is az a helyzet hogy, tartok a használt és klón cuccoktól, ugye olcsó húsnak híg a leve.

De ha már egyben minősegben akkor már jó lehet csak repüljön. Azért csak nem kérnek el 70 ezret egy szedett vedett szarért
    Nem szeretnék annyira low elektronikát, csak nem a csúcskategóriát akarom bele. Goblin topikban volt erröl szó onnan szemezgettem.

Igaz kicsit túlzás volt hogy 60-ból kijön az elektronika .

Ha már 40-50 ezerrel olcsóbban összerakom már boldog lennék. Tudom a modellezés nem olcsó(sajnos), a többi hobbim mellett nehéz űzni mindent egyszerre.
    Láttam egy masik kitet is amihez jár egy ALZRC 1000kv BL motor, és egy Hobbywing platinum V4 60A esc és így 310 dolcsi.
    Próba cseresznye

Senior Member styler logója
    Hozzászólás
    521
    Idézet bence1885 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak nem kérnek el 70 ezret egy szedett vedett szarért
    Ebben azért nem vagyok olyan biztos. Miután régebben a Walkera 4F200-amat megvettem 92 ezer Ftért és utána kaptam egy olyan gépet, amit nem részleteznék, de pl. mikor fejre állítottam egyből dobta a farkát, meg repülés közben egyszer csak úgy döntött, hogy leáll és pottyan és hasonlók A boltban a szervízes gyerek megjavította, első bolti próbánál a kirakat üvegnek vágódott és lehúzott gáznál is hol felpörgött, hol leállt a gép
    Tudom, itt az elektronika is Walkera volt, de az anyag is kicsit gáz volt.

Látszólag szép a heli, nem azt mondom, de ahogy írták is, mivel nem nagy a különbség az eredeti meg e-között árban, én biztos nem kockáztatnék.
    SAB Goblin 380, BeastX AR7200BX, Spektrum Dx7s, Blade MCPX BL

Senior Member medzs logója
    Hely
    Sárszentmihály
    Hozzászólás
    645
    Szerinten is felejtos... Arrol nem is beszelve, hogy eleg nehez eladni barmit is normalis aron. Egy klont meg plane. Ha olcso kell akkor en is haaznalt goblint vennek....
    Goblin570 & Align470L & topmodelcz Sweet & Futaba & SLS & GensAce

Ha nem bírod a kritikát szexelj többet!

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    Igazi Goblinról nem láttam ilyen közeli képeket, de ha a valódi minőség ennek a 75% ami ezeken a képeken látszik, akkor nem nyúlhat mellé vele az ember.
    http://bbs.5imx.com/bbs/forum.php?mo...age%3D1&page=1

(Hf-en találtam a linket)
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member
    Hely
    Győr, és Budapest
    Hozzászólás
    257
    Bakter... ha két hete nem vettem volna meg a 450L-t, akkor most beruháznék egy ilyenre.

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    Első batchből nem szabad gépet venni, azokkal gyakrabban van gond, aztán ezeket később a 2. batchben javítják.

Pl compass warp, gaui x3, kds chase... ezekkel mind voltak gondok,amiket később javítottak.
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member szaki75 logója
    Hely
    Budapest / Gödöllő
    Telefon
    +36302500797
    Hozzászólás
    1.239
    nekem nincs Goblin-om, úgyhogy tetszik a cucc. de nem az én méretem az akksik miatt.
    érdekes, hogy ők is kenik az 1irányút... ahogy én is, az Align manual-ok szerint:

de a Logo manuálja mondjuk nem írja... ezzel szemben én kenem azt is.
    fly - crash - rebuild - repeat

Member
    Hozzászólás
    90
    Nyálcsorgató képek az tény, ha minősége toppon vam akkor már megéri. Ha nem úgy nézem hogy goblin klón csak egy sima 6ch gép ennyiért, szíj hatás meg egyéb nyalánkságok.

Itt lehet venni most 430 dolcsi a super combo tehát minden benne van.
    http://www.cnhobbies.com/item/1030.html

Mondjuk érdekelne hogy azok a szervók mennyire tartósak.
    Én ciklikusnak KST215MG farokra meg KST BLS505x, ezt többen hajtják ezzel az eredeti goblint is.

Azt sztem tudjuk hogy a Hobbywing szabályzó, ez az ALZRC motor és szervó zsákbamacska nekem.

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva