Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (90) összesen

Téma: ALZRC 380 Devil FAST

Member
    Hozzászólás
    90

Senior Member 1stvan logója
    Hely
    Fót
    Hozzászólás
    2.357
    Ezt szeretem a kínaiakban. Nem aprózzák el. Ha már klón, legyen kövér:
    http://www.alzrc.com/en/ProductView.asp?/1362.html
    Blade 180 CFX - MSH mini PRÔTOS mini V-bar - Assault 100 (Hisky HCP100S) - Eflite Extra 300 32e - Easy Star - DX9, DX6 V2 - DJI Mavic Pro - Tamiya TT01E Civic92'

Member
    Hozzászólás
    90
    Sziasztok ! Elég régóta kissé félretettem a hobbyt, leginkább a repképtelen helijeim miatt, de most minden javításra kerül majd. Aztán irány az égbolt

Helyzet az hogy következő hónapban, tutira lesz berendelve nekem egy ilyen Goblin klón. Most már azért sok sok tapasztalat van a gépről, követtem végig a gép sorsát, és elég sok elégedett vásárló van már, csak annyit mondok hogy ALZRC ediggi legtöbb eladott helikoptere. Az első verziókban voltak alkatrészek melyek, javításra szorultak figyeltek a visszajelzésekre és valóban áttervezték azokat az alkatrészek, ez nagy piros pont.
    Persze vannak néha esetek mikor pl egy fél milit pl nagyobb egy furat valahol vagy ilyesmi, de úgy vettem észre, hogy nem jellemző, valóban inkább dicsérik a gépet.
    Úgy hogy belevágok egy ilyennek az építésébe.
    Szurkoljatok !

Várom már hogy kezemben foghassam.

Senior Member BokaPeter logója
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólás
    324
    Hajrá, várom a végeredményt, és a véleményedet

Idézet bence1885 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok ! Elég régóta kissé félretettem a hobbyt, leginkább a repképtelen helijeim miatt, de most minden javításra kerül majd. Aztán irány az égbolt

Helyzet az hogy következő hónapban, tutira lesz berendelve nekem egy ilyen Goblin klón. Most már azért sok sok tapasztalat van a gépről, követtem végig a gép sorsát, és elég sok elégedett vásárló van már, csak annyit mondok hogy ALZRC ediggi legtöbb eladott helikoptere. Az első verziókban voltak alkatrészek melyek, javításra szorultak figyeltek a visszajelzésekre és valóban áttervezték azokat az alkatrészek, ez nagy piros pont.
    Persze vannak néha esetek mikor pl egy fél milit pl nagyobb egy furat valahol vagy ilyesmi, de úgy vettem észre, hogy nem jellemző, valóban inkább dicsérik a gépet.
    Úgy hogy belevágok egy ilyennek az építésébe.
    Szurkoljatok !

Várom már hogy kezemben foghassam.
    Align T-rex 450 DFC...MPX 330 SC...Durafly Hyper biplane...DEVO 8 táv

Member
    Hozzászólás
    90
    Hali !

Ma, vagy holnap megkapom kitet vegre. Termeszetesen dobok fel rola sok sok kepet majd, lesz egy jo kis unboxing

Elektronikan meg gondolkodok hogy mi legyen benne, igazabol az FBL rendszerrol nem igazan tudok donteni. Annyi fele van, mindegyikben van valami jo, meg rossz is.

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.718
    Idézet bence1885 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali !

Ma, vagy holnap megkapom kitet vegre. Termeszetesen dobok fel rola sok sok kepet majd, lesz egy jo kis unboxing

Elektronikan meg gondolkodok hogy mi legyen benne, igazabol az FBL rendszerrol nem igazan tudok donteni. Annyi fele van, mindegyikben van valami jo, meg rossz is.
    Tegyél rá egy beastx et, egyszerű mint a faék és jó is
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Member
    Hozzászólás
    90
    Ja ja az lenne a legegyszerubb, eleg elterjedt itthon es beallutasa is pofon egyszeru de arra gondoltam hogy jo lenne egy olyan amiben van mentofunkcio, azert ram ferne meg nezegettem Spirit FBL is, Brain. Majd lesz valami..

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.718
    Beastx pluszhoz is tudsz rakni 99€ az ara a frissitesnek... es van attitude control...
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member
    Hely
    Győr, és Budapest
    Hozzászólás
    257
    Azért a spirit és a brain jóval a beastx folott van teljesítményben, mentésben is.

A brain hasonlo aron van, egyertelmuen azt venném a beast helyett, ha van tobb pénz akkor spirit.

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.387
    Teljesen mindegy mit vesz, a jobb darabokkal mellényúlni nem nagyon fog......kár lenne elkezdeni itt a márkaháborút.
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve