Oldal: 311 / 311 ElsőElső ... 211261301307308309310311
Eredmény: 3.101 - 3.108 (3108) összesen

Téma: Segitség - Segitség : Kezdők kérdéseit bátran ide! :-)

Member
    Hozzászólás
    65
    Ok, köszönöm.
    Reely Air Attack 4WD
    Reely Rex-x 4WD
    Reely Pyro
    Reely Ice Land

Junior Member
    Hozzászólás
    1
    Hello!
    újként álltam neki a modell témának, egy Carson Specter X8N-nel. Volt már, hogy tudtam menni vele 2-3 tank üzemanyagot, de sikerült valószínű elkarburálni, most gázadásra egyből lefullad. Ha kicsit átrángatom gyertya nélkül, és kerül üzemanyag a motorba, akkor megy néha pár métert, de erőtlenül, aztán már be sem indul.
    Próbáltam az alapbeállítást megtalálni, hogy legalább az tuti legyen, de a leírás szerint a magas fordulati csavart a betekert állapottól kifele kell 4 teljeset tekerni, na én befele tudtam tekerni rajta vagy 12-t... Ekkor viszont a gázt nem lehetett húzni, mintha odacsavaroztam volna. A teljesen becsavart állapot azt a pozíciót jelentheti, ahol pont nincs rögzítve a gázkar, és ehhez képest kell 4-et kitekerni?
    Egyébként ilyen 0 fokokban van realitása járatni a gépet, vagy tegyem el nyárira? After run-t nem vettem, azt olvastam, ha fújok bele kis wd40-et, az jó. Ezt a gyertya felől érdemes? Az üzemagyagtartályban maradhat kis üzemagyag, vagy azt is öntsem le teljesen, meg a csövet is a karburátorig? Esetleg a csőbe is fújjak WD40-et?
    Olvastam ennek a témának az elején pár cikkről a motor beállításáról, stb, az rcoffroad oldalon voltak, de most már ezek nem elérhetőek. Tudja-e valaki, hogy megvannak-e ezek valahol?
    Kösz a válaszokat előre is!

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    857
    Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Junior Member
    Hozzászólás
    4
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy házilag egy kerekes homlokrakodót meglehet építeni?
    Ha igen akkor lehet a neten találni műszaki rajzót vagy valami hasonlót a méretezés miatt?
    És végöl valakinek lenn esetleg pár "Atyai" jó tanácsa egy projekhez?
    Előre is köszönöm a válaszokat!

Hmm.. Szegény topikom, milyen kis elhagyatott lett..

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.799
    Idézet Kalap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm.. Szegény topikom, milyen kis elhagyatott lett..
    Ha'mer itthagytad
    off: Amugy mi is elkoltoztunk innen....nemhogy jonnel
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage, SPEEDWAY
    Bővebb információkért keresd fel a KCSD Discord csatornáját,
    ahol mindent megtalász ami KCSD - és meg többet is!
    Kattints az alábbi linkre:
    https://discord.gg/FvvzV4Y

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.928
    Off: sajnos majdnem minden Topik...
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.799
    Sziasztok,

Elkezdtunk felepiteni egy uj vilagot!
    Termesztesen itt a forumozasra gondolok, mint uj vilag, hiszen lassan, de biztosan az internetes forumoknak vege...
    De itt a DISCORD, ami UJSZERU, MODERN, a mai izlesvilagba bosegesen belefer es tukepp sokkat tobbet ad, mint egy forum
    Termesztesen ugyanezt (is) tudja, de ezek kivul kinal szobeli csevejt, ossznepi csevejt, vagy privat csevejt is akar, ahogy uzeneteket is....
    A Discord felrakhato BARMILYEN mai smartmobilra, legyen az APPLE vagy Androidos, barmilyen operacios rendszerre szamitogepen, legyen az Windows, MAC, Linux, OS2, vagy akar nehany smart TV-re is (holnaputan mar a hutore is )
    Raadasul mindenhol ugyanaz!

A Discord lehet INGYENES is es FIZETOS is, attol fog mit akarsz benne csinalni
    Ez mar a felepitett kozossegen mulik, hiszen ha van kozosseg, akkor tenyleg akarmit lehet benne csinalni
    Nemcsak videofelvetelek megosztani, hanem ELO adasokat is pofon egyszeruen lehet benne kesziteni, sot akar jatekot STREAM-elni is a kedveloknek

Igy tehat joval messzebb jar ez a fogalom a mai forumozastol, az adok-veszektol es a benne levo igen fontos SZAKMAI temakig bezarolag mindent lehet
    Ami a legfontosabb, hogy mindezt TEMATIKUSAN lehet csinalni!

Nos elsosorban egy kicsit a hozzaertobbeknek, ill azoknak szeretnek szolni, akik vallaljak a moderatori szerepkoroket, hiszen ide majd tobb moderator is kelleni fog, a temakorok szerint
    Ugyanugy vannak/lesznek repcsis, hajos, autos dolgok mint eddig, de sokkal tobb is
    ugyanugy lesznek/vannak adok veszek ill szakmai temak is
    Termesztesen barki johet korbenezni,de ahogy irtam is, elosorban moderatorok jelentkezest varom, akik vagy mar valamilyen kapcsolatban vannak a Discorddal ES A MODELLEZESEL, vagy pedig csak a modellezessel viszont nem okoz nekik problemat egy kis tanulas
    A szabadido is fontos es mikrofon meglete a szamgephez, vagy ugye egy mobil is elegendo

Itt tudsz belepni: https://discord.gg/VQYvsGv
    De mindenkepp toltsd le az appot hozza mobilon is, szamgepen is!
    Weben nem az igazi

No hajra! Alkossunk valami ujat
    Udv: Necro
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage, SPEEDWAY
    Bővebb információkért keresd fel a KCSD Discord csatornáját,
    ahol mindent megtalász ami KCSD - és meg többet is!
    Kattints az alábbi linkre:
    https://discord.gg/FvvzV4Y

Oldal: 311 / 311 ElsőElső ... 211261301307308309310311

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve