Oldal: 311 / 311 ElsőElső ... 211261301307308309310311
Eredmény: 3.101 - 3.103 (3103) összesen

Téma: Segitség - Segitség : Kezdők kérdéseit bátran ide! :-)

Member
    Hozzászólás
    65
    Ok, köszönöm.
    Reely Air Attack 4WD
    Reely Rex-x 4WD
    Reely Pyro
    Reely Ice Land

Junior Member
    Hozzászólás
    1
    Hello!
    újként álltam neki a modell témának, egy Carson Specter X8N-nel. Volt már, hogy tudtam menni vele 2-3 tank üzemanyagot, de sikerült valószínű elkarburálni, most gázadásra egyből lefullad. Ha kicsit átrángatom gyertya nélkül, és kerül üzemanyag a motorba, akkor megy néha pár métert, de erőtlenül, aztán már be sem indul.
    Próbáltam az alapbeállítást megtalálni, hogy legalább az tuti legyen, de a leírás szerint a magas fordulati csavart a betekert állapottól kifele kell 4 teljeset tekerni, na én befele tudtam tekerni rajta vagy 12-t... Ekkor viszont a gázt nem lehetett húzni, mintha odacsavaroztam volna. A teljesen becsavart állapot azt a pozíciót jelentheti, ahol pont nincs rögzítve a gázkar, és ehhez képest kell 4-et kitekerni?
    Egyébként ilyen 0 fokokban van realitása járatni a gépet, vagy tegyem el nyárira? After run-t nem vettem, azt olvastam, ha fújok bele kis wd40-et, az jó. Ezt a gyertya felől érdemes? Az üzemagyagtartályban maradhat kis üzemagyag, vagy azt is öntsem le teljesen, meg a csövet is a karburátorig? Esetleg a csőbe is fújjak WD40-et?
    Olvastam ennek a témának az elején pár cikkről a motor beállításáról, stb, az rcoffroad oldalon voltak, de most már ezek nem elérhetőek. Tudja-e valaki, hogy megvannak-e ezek valahol?
    Kösz a válaszokat előre is!

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    842
    Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Oldal: 311 / 311 ElsőElső ... 211261301307308309310311

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva