Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen

Téma: Érthetelen

Senior Member
    Hozzászólás
    134

Érthetelen

Idézet Peter N eredeti hozzászólása
    szeretném bemutatni nektek az új zolifox és_Tamás2 rajongói oldalt
    Jó az oldalatok de én itt fejezem ki a véleményem az egész beteges vitáról. A két tag (nem tudom hogy jogos vagy jogtalan sértödés okán)
    ugy néz ki hogy le akarja járatni a forumot és egésszen jól haladnak.
    Karsó Tamást akit nem ismerek személyesen de nagyra becsülök mert törekszik átadni egy élet tapasztalatát a fiataloknak addig pöckölték hogy nem igen ir a forumban. Sajnos ha igy haladnak a dolgok akkor egyre több idös/fiatal tapasztalt modellezö eltünik a forumból mert nem hajlandók válalni a sértegetéseket. A végerdmény az lessz hogy kezdö vagy kezdeni akaró modellezök nem fognak megfelelö választ kapni a kérdéseikre és ez negativ hatással lessz az egész Magyar modellezö életere.
    Példálozol itt mindenféle elriaszott kezdő modellezőkről. Tudsz legalább egyet mutatni :?: "Sértegetés" csak a Légiháborúban van (de itt nem csak mi sértegetünk, tegyük hozzá :lol: :!: :!: :!: ), ahol meg más topicban hülyeségeket kérdeznek, természetesen hülyeséget válaszolunk, de ez nem kérdés :!:

Nem tudom, hogy pontosan mikor alakult az oldal, talán 2003.02.10.-én, de ha jól gondolom, azelőtt is volt modellezés. Ezután csak a gagyi és a felelőtlenség jött, mert mindenki azt hitte, hogy az oldal olvasása után profi modellező lett, és ezáltal jött a rengeteg balhé és baleset, ami lejáratta a modellezőket. Most akkor mi van negatív hatással mire?

Senior Member
    Hozzászólás
    2.570

Érthetelen

Sziasztok!

Nem kívánok állást foglalni , sem pro, sem kontra, csak elmondom a véleményemet az úrak indíttatásáról.
    Elsőre, csak parasztok mindenkivel. Második nekifutásra műbalhé, kb mint a Csák Norisz-"műsor". kicsit távolabbról Forum ellenesek. Igazából azt a társadalmat támadják csak (szerintem) akik itt a forumon növik ki magukat qrvajó pilótává és a terepen székből nézik azt a nagyon kis réteget, aki tud is és mer is repülni. Azokat az arcokat akarják úgymond eltávolítani a forum mellől, akik a hozzászólásaik tartalmi és mennyiségi tartalmának közönbös átnemgondolásával vállnak hetek.hónapok alatt Kapitánnyá és osztják az észt szüntelen, mindenhol, mindenkinek. Szerintem, szerintük egy igazi modellező nem is nagyon szólogat a hülyébbnél, hülyébb témákhoz, mert az valóban felesleges is.
    Nos ez csak az én meglátásom, lehet, h vakon vagyok, vagy csak a saját véleményemet szeretném manifesztálni az ő "poénjaikba".

Senior Member
    Hozzászólás
    134

Érthetelen

Freshynél ott a két pont :!:

Érthetelen

Idézet Freshy eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Nem kívánok állást foglalni , sem pro, sem kontra, csak elmondom a véleményemet az úrak indíttatásáról.
    Elsőre, csak parasztok mindenkivel. Második nekifutásra műbalhé, kb mint a Csák Norisz-"műsor". kicsit távolabbról Forum ellenesek. Igazából azt a társadalmat támadják csak (szerintem) akik itt a forumon növik ki magukat qrvajó pilótává és a terepen székből nézik azt a nagyon kis réteget, aki tud is és mer is repülni. Azokat az arcokat akarják úgymond eltávolítani a forum mellől, akik a hozzászólásaik tartalmi és mennyiségi tartalmának közönbös átnemgondolásával vállnak hetek.hónapok alatt Kapitánnyá és osztják az észt szüntelen, mindenhol, mindenkinek. Szerintem, szerintük egy igazi modellező nem is nagyon szólogat a hülyébbnél, hülyébb témákhoz, mert az valóban felesleges is.
    Nos ez csak az én meglátásom, lehet, h vakon vagyok, vagy csak a saját véleményemet szeretném manifesztálni az ő "poénjaikba".
    Én is hasonlónak gondolom a motivációt. De szerintem baromi rossz/lassú/inproduktív ez az út.

Ezt nem így kell csinálni.!
    Egyáltalán nem kell semmit csinálni!
    Akinek nem tetszik a fórum, az húzzon el.
    Látni kell azt, hogy a modellezők többsége nem ül internet előtt, és nem ebből a fórumból táplálkozik.
    Nem is ismerik a fórumot általában.
    Vagy mittomén. nem is érdekel.
    &quot;E örööö, e bódottáá. E áá ö örö i bódottáá.&quot;<br />http://www.repulomodellezes.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    134

Érthetelen

Idézet jomunkasember eredeti hozzászólása
    Én is hasonlónak gondolom a motivációt. De szerintem baromi rossz/lassú/inproduktív ez az út.

Ezt nem így kell csinálni.!
    Egyáltalán nem kell semmit csinálni!
    Akinek nem tetszik a fórum, az húzzon el.
    Látni kell azt, hogy a modellezők többsége nem ül internet előtt, és nem ebből a fórumból táplálkozik.
    Nem is ismerik a fórumot általában.
    Vagy mittomén. nem is érdekel.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve