Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Avios Yakovlev Yak-52 HobbyKing Scheme (PNF)

Senior Member GYŐBÁ logója
    Hely
    Budapest
    Telefon
    +36 20 39644 82
    Hozzászólás
    774

Avios Yakovlev Yak-52 HobbyKing Scheme (PNF)

Szevasztok !
    Örömmel jelentem, ma délelőtt berepült legújabb szerzeményem, AVIOS Yak 52.
    Szerethető repülése és a jól látható markáns színével barátságos játszótársnak tűnik.
    Orrkerekes - mindhárom futó elektromos behúzható - bőséges motor-légcsavar dinamikával.

győzőbá
    RCrepVFR-videok

Utoljára módosítva: GYŐBÁ által : 2016-06-28 15:46
    A videok törlődnek, az emlékek nem...
    MMSZ tgsz. 0331

Senior Member GYŐBÁ logója
    Hely
    Budapest
    Telefon
    +36 20 39644 82
    Hozzászólás
    774
    Ez év áprilisban vásároltam HK-n . Azóta 6 alkalommal 2-3 x 4-6 perces repülése volt eddig mátyásföldön.
    Szétszerelés nélkül is befér átlag autó hátsó űléstérbe. Szerelése a dobozból az első repülésig csak csavarozás. Három cellás 2200mA Lipo-val repülve pl. az RCM műrepülő programot szépen repüli. Én így használom. A leírás négy cellával ajánlja. Finomítani kellett a kabin mágnesek beragasztási síkját hogy csattanjon a zárás. Az orrkerék magasságát szerelési alátéttel érdemes megemelni, hogy a "remek" pályáinkon jobban kezelhető legyen.
    Nagyon jó indulatú, kezes és baráti repülő. Látványos áthúzásokkal, kis és nagy sebességgel egyaránt remekűl vezethető. üdv gyözöbá
    A videok törlődnek, az emlékek nem...
    MMSZ tgsz. 0331

Member
    Hozzászólás
    35
    Üdv!

Meglepődve olvasom, hogy 3S 2200 akkuval repülöd a gépet. Nekem hónapok óta dekkol egy vadi új a gyerek szobàjban, nem szàlltam fel vele, mert nem tudtam 4S akkut szervàlni hozzà. Érdekelne minden tapasztalat!
    TRex600CF, Agusta A109 (TRex500 ESP), TRex450 Sport, Trex250 SE, Bell 206 (Esky Belt CP V2), Walkera #60B, Roban MD500E (Trex 250SE), Bell206 (v977), v977

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva