Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen

Téma: Radiolink AT9

Junior Member
    Hely
    Tárnok
    Hozzászólás
    16
    Külföldi fórum:
    -recientley i purchased with a friend one radiolink at10 in bangood, the radio is ok but the screen is terrible, is imposible view the screen in day light, i speeak with radiolink and your solution is upgrade the firmware with white color but the problem dont resolv... i have asked the posibility of buy a compatible screen of more quality but dont have response.. here the video:
    https://youtu.be/aN4a5nWgsPU
    -for the rest, the trasmiter is good, but the screen is very very poor quality...

Most akkor nem mindegy honnan veszed?

Junior Member
    Hely
    Tárnok
    Hozzászólás
    16
    Persze ezek lehetnek a kivételek, ezért is lenne jó ha olyan is írna akinek van első kézből infó.
    Igen láttam a nagy ex cucilista testvérnél hajtják őket, de rossz voltam oroszból. Tetszik mindkettő (AT9; AT10), az ára vonzóbb egy átlag hazánkfiának.
    Multirotoroshoz lenne majd egyszer, de még azt is körbe kell járnom, hogy milyen, melyik, hogyan.

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.220
    Idézet Tapti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Multirotoroshoz lenne majd egyszer, de még azt is körbe kell járnom, hogy milyen, melyik, hogyan.
    ahhoz jó lehet mert a kis 6 csatornás vevője támogatja a multi vezérlőket mondjuk a hatótávról diszkréten hallgatnak a rövidke antennával. FPV cuccal nem biztos hogy üzem biztos.
    nagyobb vevő meg csak s-bus t tud ahogy nézem az nem igazán jó hozzá...
    minden ami repül...

Junior Member
    Hely
    Tárnok
    Hozzászólás
    16
    Ha már oroszok és ha már hatótáv: https://www.youtube.com/watch?v=3rZFNaJkO10
    Sima rádió nincs erősítés, qudrocopter, FPV

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet Tomcs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ahhoz jó lehet mert a kis 6 csatornás vevője támogatja a multi vezérlőket mondjuk a hatótávról diszkréten hallgatnak a rövidke antennával. FPV cuccal nem biztos hogy üzem biztos.
    nagyobb vevő meg csak s-bus t tud ahogy nézem az nem igazán jó hozzá...
    Az R9D és az R10D sem csak sbust tud. A vevőn tudod bellítani, hogy milyen üzemmódban működjön. Milyen multi vezérlővel akarod használni? Az R6D vel is mennek de a kis méretkülönbséget leszámítva minek azt venni? Jó, mondjuk az R6D annyival olcsóbb, hogy a ugyanazért az árért kettőt vehetsz belőle. Ja, nem

Member
    Hozzászólás
    28
    Sziasztok!

Én tulajdonosa vagyok egy at9 nek bár még felét sem használom ki a tudásának de már a szimulátorozás összhozása is gondot okoz illetve a frissités, a gép nem ismeri fel.
    Ha valakinek van tanácsa a szimulátorozás összehozására vagy leírása hozzá azt megköszönném, illetve mit javasoltok a hatótáv növelésére?

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Az elso hozzaszolasomban ott van minden ami a frissiteshez kell. A szimulatorral konkretan mi nem megy?

Member
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólás
    79
    Tudnátok segíteni? A BG-n kb. egyféle változat van a távból, ott nem gond a választás.
    Néztem az angol ebayt, ott meglepően olcsón, 30e alatt már lehet kapni. Amit nem értek, hogy ott már számos változat található:
    RadioLink AT-9 2.4G 9CH Transmitter w/ R9D 9CH Receiver for RC Airplane UK D8G9
    RadioLink AT-9 2.4G 9CH Transmitter w/R9D 9CH Receiver for RC Helicopter UK 29SB
    RadioLink AT-9 2.4G 9CH Remote Control w/ R9D 9CH Receiver f RC Helicopter SM05

Itt az eltérés a vevőkben lehet? Nekem quadcopterhez kellene, vajon melyik a jó?

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Linkek segitenenk de R9D bol nem tudok tobb fajtarol.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve