Oldal: 11 / 23 ElsőElső ... 78910111213141521 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (227) összesen

Téma: Styroman Edge 540 Balsa

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06-2O-585-O9-81
    Hozzászólás
    522
    Viszont az elejenek (a "villa" két vegenek) valamennyire hegyesnek kell lennie nem?
    Jó hogy így elmondtátok, hogy is kene működnie

Tapatalk-kal küldve az én LG-H440n-el

Senior Member rakoczi logója
    Hozzászólás
    1.070
    Igen az hegyes.
    ami felszáll, egyszer lejön........de miért mindig darabokba?

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.314
    Aenima, lehet, hogy félreérthetően irtam, de az fel sem merült bennem, hogy oldalt, vagy a v-nek élesnek kell lennie. Részemről arra a fél milliméterre gondoltam, amit ti hegyesnek irtok. tehát a hosszanti oldal és a v találkozása a szerszám éle. Ha úgy jobban tetszik, legyen. A szerszám két hegye elszaggatja a rostszálakat, a kampóssal meg ki lehet őket kapirgálni, hogy ne feszitse szét az anyagot a zsanér laprésze.

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Pontosan ahogyan irod. Es ennek megfeleloen valpbam felre ertettem azelozo kommented :/ sorry

Senior Member Bazsa20 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06 30 2985 215
    Hozzászólás
    667
    Sziasztok.

Az enyém is épülgetááám.

Érdeklődnék hogy az orrbucit milyen festékkel lehet festeni?Az akril jó?

Senior Member rakoczi logója
    Hozzászólás
    1.070
    Én az enyémet sima műanyagra használatos festék. Csak kell hozzá alapozó.
    ami felszáll, egyszer lejön........de miért mindig darabokba?

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Sziasztok, kellen egy kis segítség. A kliépő2 felragasztásánál felmerült bennem pár kérdés amit a leírás sem választolt meg megnyugtató módon.
    Szóval. A torzió és a kilépő1 alkatrészek a helyükön vannak de a torzió1 kicsit kilóg a bordág végeinek síkjából. Ennek az élével találkozik a kilépő2. Ezt szintbe kell csiszolnom, vagy erre kell ráültetni a kilépő2 nevű alkatrészt. Mert ha ez utóbbi akkor meg az lóg ki felfelé a síkból. Hogy ne legyen annyira zavaros amit hablatyolok itt egy kép.

Senior Member Brumi76 logója
    Telefon
    06/203715284
    Hozzászólás
    346
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, kellen egy kis segítség. A kliépő2 felragasztásánál felmerült bennem pár kérdés amit a leírás sem választolt meg megnyugtató módon.
    Szóval. A torzió és a kilépő1 alkatrészek a helyükön vannak de a torzió1 kicsit kilóg a bordág végeinek síkjából. Ennek az élével találkozik a kilépő2. Ezt szintbe kell csiszolnom, vagy erre kell ráültetni a kilépő2 nevű alkatrészt. Mert ha ez utóbbi akkor meg az lóg ki felfelé a síkból. Hogy ne legyen annyira zavaros amit hablatyolok itt egy kép.

Szia.

Lecsiszolod síkba és erre ragasztod a kilépő 2-t
    Styro extra 300, Csupa, HK 450, Tarot 450, Trex 500, Opus F3A

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Brumi76, köszönöm. Ezt tűnt a logikusnak de gondoltam kikérem a hozzáértők válaszát.

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    A pontos és precíz építésemről csak annyit, hogy nem voltam elég figyelmes, ezért a belépő1 felragasztésa kimaradt. Hála a balza rugalmasságának a művelet megoldható a palánkolás után is bár kicsit macerásabb. Az elemet beilleztettem a helyére, majd belülről kapta meg a ragasztót a helyzere való tekintettel kicsit többet mint az szükséges lenne. Ezután egy fogpiszkáló és egy nagyjából méretre vágott műanyag lappal elegyengettem a ragasztót, majd a felesleget letöröltem. Mindkét félszárny esetében ugyanannál a bordánál kellett egy kicsit tágítanom - kb fél mm - a bordák számára kialakított kivágásból ezért reménykedem, hogy eddig pontosan építettem. Az eredmény nem tudom mennyire kivehető.

Oldal: 11 / 23 ElsőElső ... 78910111213141521 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva