Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 7891011
Eredmény: 101 - 110 (110) összesen

Téma: Walkera Runner 250 & Runner 250 Advanced

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    98
    hm... érdekes elgondolás. Inkább akkor a motorokat kellene balanceolni. De amúgy az FC-t szivacsos kétoldalúval ragasztod a helyére, ami csillapítja a rezgést. Nyilván jobb minél több helyen van csillapítva, de igazából csak az FC-nek fontos. Én feleslegesnek érzem, de ez csak az én meglátásom. Végül is ha nem tudnak mozogni (nagyobb mértékben eldőlni pl) a vázhoz/egymáshoz képest a motorok a saját húzóerejük miatt, akkor rosszat nem tesz.

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Sziasztok!
    Aki még gyári FC-vel repül annak Advanced-en milyen firmware van fent, mit frissítettek rajta az 1.0-hoz képest?

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    627
    Ha ráznak a motorok az nem jó. Ki kell egyensúlyozni dinamikusan!

Idézet MC-4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Járattam a motorokat és megfogtam a karokat, amin jó kis rezonancia volt. Így is van a csavarok visznek át, de nem akkora. Elég jól meg lettek húzva a csavarok így nem hiszem, hogy moccanna valami is. Csavar fellazulás ellen az egész gép csavarjait bekentem menetrögzítő anyaggal. Száradás után is szét lehet szedni, de érződik az ellenállás. (oldható, finom menetre Loxeal 55-03)
    Azt hiszem most elég merev lett a váz, nem könnyen szakad össze.
    A neheze most jön.... a szoftveres rész. A szereljük meg rész jobban fekszik.

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Sziasztok!
    A fiokom sarkában találtam ezt a GPS-t, ha valakit érdekel akkor keressen bátran.
    14777338694121.jpg

Member
    Hozzászólás
    52
    Sziasztok! Látom nem annyira megy már ez a téma :\ Azért segítséget kérek hátha. Van egy Runner-em, amit ha rádugok pc-re nem történik semmi (Win10, XP) Más drónoknál ilyenkor a gép új hardvert talál, telepít. De itt semmi. A drónon világítanak a ledek de nem történik semmi Ötlet?

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Idézet gazsilaszloo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Látom nem annyira megy már ez a téma :\ Azért segítséget kérek hátha. Van egy Runner-em, amit ha rádugok pc-re nem történik semmi (Win10, XP) Más drónoknál ilyenkor a gép új hardvert talál, telepít. De itt semmi. A drónon világítanak a ledek de nem történik semmi Ötlet?
    Szia!
    Mit szeretnél vele csinálni?
    Firmware-t cserélni: walkera oldaláról letölt gyári program.
    Rep.paramétereket kalibrálni: multiwii 2.4
    Már nem nagyon emlékszem, de ezekkel lehet, kell operálni.
    Youtube, walkera runner- es külföldi fórumok között sok hasznos infó van.
    Üdv!

Member
    Hozzászólás
    52
    2017-06-05 (1).png
    első lépésként a gyári programmal. Driver gond megoldva, viszont a program nem tud rá kapcsolódni

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Ezzel nekem sem csinált semmit csak firmware-t tudtam cserélgetni.

Junior Member
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Telefon
    06203382257
    Hozzászólás
    24
    Üdv! Tudna valaki segíteni lvc ki iktatásában ? Runner 250 r advence 1.2 gps verzió

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    98
    Nem tudom van-e admin, vagy valahogy ki lehet-e rakni kiemeltbe, de minden különösebb szitkozódás nélkül fontos lenne megosztani pár infót.
    Fogalmam sincs, hogy valami Walkera marketing, vagy valahonnan szórják ki a megmaradt Runnereket, DE!
    !!! Ez a gép már 2015-2016ban is elavultnak számított racer/acro/freestyle vonalon. Már akkor is használhatatlan volt. Egy hibás konstrukció. Törékeny vázzal, nem standard alkatrészekkel (a későbbi javítások stb során ez fontos), a QC egy vicc. Azóta eltelt 3-4 év. Ez rengeteg.
    !!! AKI LÁT ILYET, NE VEGYEN !!! Bármilyen marketing bullshitet is nyomnak mellé. Tudom pl a helis vonalon jó márka a Walkera. A Devo távokat is sokan használják. De "drón" vonalon nem jött be nekik az élet. Sem a devo távok, sem a walkera drónok nem elterjedtek (és a legalját képviselik).
    Azért nem pörög a thread, mert aki tehette megvált tőle, vagy összetörte, vagy felakasztotta a falra (mint én), hogy még1szer ne kövesse el ezt a hibát.
    Utoljára módosítva: HorCsa által : 2019-07-23 10:34

Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 7891011

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve