Oldal: 2 / 12 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (111) összesen

Téma: Walkera Runner 250 & Runner 250 Advanced

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    99
    FB csoportban kértek segítséget egy nagyobb esés után, ezért utána jártam kicsit és meglett az FC és az RX710 szalag kábelek lábkiosztása (sima Runner):
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Szia!
    Ez jól jöhet még... Ha lesz még jelvesztésem akkor fontolóra veszem a vevő cserét. (Rx701)

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    99
    Nekem valószínű még a nyár előtt ráköltözik egy Naze32 a gyári FC helyett. Megpróbálom súlyban (OSD ki, gyári FPV kamera csere, lábak levágása) és egyéb dolgokban is kicsit valóban racer szintre hozni. Próbálgatom a "szabvány" 5040,5045 propokat is a gyáriak helyett.

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Én kicsit kevésmek találom a repidejét, helipal-on láttam egy szerkezetet 30 perc feletti repidővel. Igaz 550-es váz meg 6s akkumulátor... apródonként össze szedem hozzá az alkatrészeket kicsit olcsóbbra is kijön. Addig meg Runner 250

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Itt meg is tudod nézni, hogy mennyi az annyi.
    http://www.ecalc.ch/xcoptercalc.php?ecalc&lang=en

Junior Member
    Telefon
    06708862561
    Hozzászólás
    8
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem hozzátok! Mai nap sajnos azt történt velem hogy, repültek a géppel éppen fordultam vele és elszakadt a tépözár ami az aksit tarja, és a gép lezuhant ugy hogy az aksi esés közbe kiesett a gépből! A gép nem reagál a távra!Garanciába megcsinálják ezt nekem?Előre is köszönöm válaszotokat! Üdv.: Zsolti

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Szia!
    Ez így gari szagúnak tűnik, milyen gép, hol vetted?

Junior Member
    Telefon
    06708862561
    Hozzászólás
    8
    Helikopter világ! Walkera runner 250!

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Szerencséd van lehet gari... ha nem akkor magadmak kell reparálni.

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    99
    Repidő: Ez egy racer lenne, még ha nem is sikerült teljesen jól. Eleve gyárilag 10-12 percet írnak, ez a gyári töltővel lehetetlenség (nekem olyan 5-6 percek voltak). Utána meg ahogy gyakorolsz egyre agresszívabban nyomod neki, sőt a súlycsökkentés érdekében még talán kisebb akksira is váltasz.
    Én HK-n rendeltem egy DC-4S töltőt, ezzel is (bár azóta egyre jobban nyomom neki) max 8 perces repidejeim vannak 2200 és 1850-es 3S akksikkal 10V LVC firmwareval (feszültség csipogóra szállok le).
    Nem kifejezetten a hosszú nyugodt videózós repülésre találták ki. Persze bármit lehet belőle csinálni, csak barkácsolni kell. 4S akksikat még elbírja az elektronika (a kamerája kérdéses mert az a direkt akku feszültséget kapja, vagy kell egy 12V BEC). De 4S-t is inkább azért használják, hogy nagyobbat "rúgjon" erősebb legyen, jobban lehessen vele manőverezni.
    A lényeg, hogy nem arra készült, hogy 30 perces nagy magasságú nyugodt videókat készíts. Eleve ez a 250-es kategória sem erről szól.

Racer250: de bekapcsol ha rádugod az akksit? Világítanak a ledek a vezérlőn, és a vevőn? A motorokat kicsit megmozgatja és csippan? A hátsó lámpák villognak?
    Nem tudom hogy működik a gari. A "gyári" Walkera supportról nem hallottam semmi jót. Az meg hogy leesett, összetört megint nem a garancia kategória szerintem. De így hogy Mo-ról vetted hátha.
    Ha mégsem lenne garis, írd le mit csinál és mit nem. Megpróbáljuk kisakkozni mit kell cserélned (valószínű alaplapot).
    Utoljára módosítva: HorCsa által : 2016-01-03 21:11

Oldal: 2 / 12 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve