Oldal: 3 / 12 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (111) összesen

Téma: Walkera Runner 250 & Runner 250 Advanced

Junior Member
    Telefon
    06708862561
    Hozzászólás
    8
    Sajnos nem garis! Bedugom az aksit a motorokat megforgatja, de a hátsó lámpák nem világítanak! A ledek a vezérlőn sem világítanak, de ha rá dugom a laptopra akkor meg világít! Olyan mintha nem kapna áramot! A gép elején a két lámpa is világít!
    Utoljára módosítva: Racer250 által : 2016-01-04 18:07

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    99
    Idézet Racer250 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem garis! Bedugom az aksit a motorokat megforgatja, de a hátsó lámpák nem világítanak! A ledek a vezérlőn sem világítanak, de ha rá dugom a laptopra akkor meg világít! Olyan mintha nem kapna áramot! A gép elején a két lámpa is világít!
    Igen. Elöl van a fesz.szabályzó. Ha valahol megtört a nyák, akkor nem jut tovább. Még esetleg a két szalag kábelt nézd meg. Vagy nem tudom mennyire vagy barkácsoló, a lábkiosztás szerint végig követheted az alaplapon az 5V csatlakozást, kiméred multimeterrel van-e kontakt és ha nincs átkötheted vezetékkel. Én az ESC csatlakozást így javítottam ideiglenesen amíg meg nem jött az új lap.
    Én a banggoodról rendeltem alaplapot ott 6k forint környékén van. De ha már rendelsz ajánlok egy másik akku tartó lapot (Battery fixed plate), meg ami az alaplap felett fut közvetlenül (Runner 250-Z-03) ezek egyenként olyan 2k HUF. Ha ezeket pluszban rácsavarozod az eredetiekkel együtt, azzal már elég erős lesz, hogy legközelebb ne törjön az alaplap.
    Utoljára módosítva: HorCsa által : 2016-01-04 21:19

Member polarx logója
    Hely
    BP: IV. (Újpest)
    Hozzászólás
    49
    Nekem is ugyanez volt nemrég, alaplap csere segített.
    HorCsa által leírtakat is érdemes megtenni.

MC-4: a cd csak egy user manul a devo távokhoz. De elég részletesnek tűnik, csak sajna angol.

Junior Member
    Telefon
    06708862561
    Hozzászólás
    8
    Nagyon szépen köszönöm nektek! Néztem rá 3D nyomtatott cuccokat hogy megerősítsem! https://pinshape.com/3d-printed-obje...-news-van-traySzerinted az segítene? Akkor rendelem amiket mondtál!
    Utoljára módosítva: Racer250 által : 2016-01-05 19:23

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    99
    Sokan rendelnek hozzá 3D nyomtatott cuccokat. Nem tudom mennyire jók, de a külföldiek meg vannak velük elégedve. Ha jól láttam kétféle 3D nyomtatott erősítés létezik. Ami nem tetszik bennük: az áruk, sehol nincs írva a súlyuk. Mint ahogy látszik a hozzászólásaimból, én inkább szeretnék racer/freestyle irányba elmozdulni és ahhoz nem jó egy tank. Mutattak már ilyen 3D nyomtatottat összetörve, a nyák épségben maradt (szóval a célját elérte, a gépet megmentette), de a műanyag cucc az eltört. Nem tudom melyik lenne a megbízható emberke aki tényleg minőségit nyomtat belőle.
    Az első egy német srác volt aki ezt az egészet kitalálta és megtervezte, a másik meg most egy Amerikai srác hirdeti magát, ő rárak (rajt)számot meg nicknevet is ez utóbbinak a teljes pack ára $60-65. Szerintem ezt úgy érdemes ha te tudsz nyomtatni 3D dolgokat. A tervrajza emlékeim szerint fent van az egyik Runner FB csoportban.
    Én a megduplázott lapokkal már estem elég nagyokat. Legutóbb raktam is fel crash videót, abban 1-2 után én is azt hittem, hogy nem fog felszállni. Nem tudom, hogy szerencsém volt-e, de annyi biztos olcsó megoldás volt, a váz sokkal merevebb lett és a v4-es alaplap még egyben van. De tuti, hogy így is ketté lehet törni. Most akksi és mobius kamera nélkül teljes FPV menetfelszerelésben 420g a gép.
    Nem tudom sima runnered vagy advanceded van. Az alsó lap (battery plate) az biztos különbözik, a nyáklapban nem vagyok biztos.
    Utoljára módosítva: HorCsa által : 2016-01-05 22:58

Junior Member
    Telefon
    06708862561
    Hozzászólás
    8
    Sima runner 250! Akkor megrendelem azokat a cuccokat amiket mondtál! Alaplapból csak egyfajta van vagy van többféle?

Member polarx logója
    Hely
    Hozzászólás
    49
    Két fajta van, az első oldalon linkeltem róluk fotót.
    Ahol rendeltem (BG), ott a könnyítettnek volt kirakva a képe, de szerencsére a tömöret küldték.

Junior Member
    Telefon
    06708862561
    Hozzászólás
    8
    Rendben nagyon szépen köszönöm!

Senior Member
    Hozzászólás
    107
    Sziasztok!
    Én gearbest-ről rendelek, de nézem a bg-t is ahol olcsóbb az a nyerő.
    3D nyomtatás.... az alkatrész anyagát, kitöltöttségét lehet változtatni. Szerintem a legóanyag elég tartós, a kitöltés meg megint csak kisérlet... minél tömörebb annál nehezebb.
    Tervezek 3mm szénlapból cncvel lapokat gyártani, de nem túl sok a szabadidőm.... sajna.

Member polarx logója
    Hely
    Hozzászólás
    49
    Én úgy vettem észre, hogy a BG olcsó, de néha az ebay még olcsóbb.

Oldal: 3 / 12 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve