Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1234567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (64) összesen

Téma: "Drónnal" való légifelvételek készítéséhez milyen engedélyek(?) szükségesek?

Senior Member
    Hozzászólás
    322
    F1E-1kg

Junior Member
    Hozzászólás
    17
    A Repülés szerelmesei - a múlt kutatói facebook csoportban jelenleg 59 komment született már, ahol ezzel az esettel foglalkoznak. Érdemes átolvasni.

http://propeller.hu/itthon/3200621-u...csut-kozeleben

érdekes, hogy mindenkinek jobban esik igazoltatásnál szabadkozni, hogy nincs biztosítása, mint kifizetni azt a 12500 forintot...

nem igaz, hogy nincs szabályozva a tevékenység, van egy lista, minek kell meglennie munka célú kopterezéshez.

már csak poénból is elmennék egyszer arrafelé forgatni úgy, hogy minden papírom rendben van

a biztosítás modellezéshez sem árt...

http://fpvegyesulet.hu/
    06 309 495 056 vagy sandor kukac sesztak.hu... kérlek ne írj privátot!

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.132
    Csak ott nem hiszem, hogy kapnál engedélyt ugyanis a Miniszterelnök úr mint tudjuk védett személynek minősül akinek ott van az egyik ingatlana...

Ezért mert felvették a rendőri intézkedést és közzé is tették meg jó nagy picsánrugást is kaphatnak.. nem tudom minek piszkálják a pofonfát..

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    És ha valaki hobbi "drónozik", akkor mi a helyzet?

ha nem forgalmas helyen csinálod, akkor nem vesznek elő egyelőre. alakulnak azért ott is a szabályok, de szerintem nem lesz szigorú...

biztosítás kötésből még nem lett baja senkinek, ha erre gondolsz

Junior Member
    Hely
    Szigetcsép
    Hozzászólás
    28
    Hol, milyen biztosítónál lehet ezt a kötelező biztosítást megkötni. Igaz én szigorúan hobbi alapon szeretném a kopteremet használni, nyaralásokon, túrákon és egyéb eseményeken...
    És azért őszintén megvallva néztem a tanfolyamot de lássuk be 60eFt egy oklevélért amit sehol sem kell elfogadniuk hivatalosan mert még jogszabály sincs ami szabályozzon, kicsit sokallom.
    Lehet, hogy aki Szolgáltatással foglalkozik, kereskedelmi repüléssel, egyéb pénzmozgással járó tevékenységgel, annak ez nem pénz de nekem sok. Nincs egy "úrvezetői" tanfolyam max. 10-15eFt -ért, hogy a kellemetlenségeket elkerülhesse az emberfia!!??
    Utoljára módosítva: Forgi999 által : 2016-03-16 12:49

Olyat csinalok neked ingyen is ha atruccansz Tokolre

Senior Member csabatex logója
    Hely
    Jászberény
    Hozzászólás
    1.313
    Idézet Seszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://propeller.hu/itthon/3200621-u...csut-kozeleben

érdekes, hogy mindenkinek jobban esik igazoltatásnál szabadkozni, hogy nincs biztosítása, mint kifizetni azt a 12500 forintot...

nem igaz, hogy nincs szabályozva a tevékenység, van egy lista, minek kell meglennie munka célú kopterezéshez.

már csak poénból is elmennék egyszer arrafelé forgatni úgy, hogy minden papírom rendben van

a biztosítás modellezéshez sem árt...

http://fpvegyesulet.hu/
    Ok-ok ez rendben is van.
    Tényleg szükség lehet egy kifejezetten erre a célra kidolgozott biztosításra.
    És ez mennyire véd meg engem az igazoltatni vágyó jard-tól.?

hát eltátják a szájukat, az biztos. nem nagyon látnak érvényes modellező felelősségbiztosítást és ha egyszer már sikerül megzavarni, akkor nyert ügyed van!

idén is esemény után 1 nappal próbálnak sokan biztosítást kötni. ez sajna nem megy...

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1234567 UtolsóUtolsó

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve