Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: Micro Guppy

Member
    Hozzászólás
    92

Micro Guppy

Elhatároztam, építek egy kicsi vitorlázót, kompozit törzzsel, könnyen hordozhatót.
    A fesztáv 1000 mm 8-as szén a farokcső szárny egy része alul, felül 1-es balsa torzió.
    Csűrős, összesen 4 Turnigy microservo, Turnigy 250 park motor. 10A -es szabályzó.
    500 mAh két cellás akksik hajtják.
    Csatolt k Csatolt k

Member
    Hozzászólás
    92
    HK- fóliával vontam, ma meg is volt a berepülés. Igen fürge, mű repülhető gép lett, habgépeket nem lehet hozzáhasonlítani.
    Bemutatja a kis asszisztensem.
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member csaron logója
    Hely
    Budapest XI. - Zsámbék
    Telefon
    +36204551506
    Hozzászólás
    648
    Szia!
    A motor tengelyét kicserélted, vagy gyárilag beépíthető tűzfalba is?
    Mi egy Apollo dlg-t szeretnénk bemotorozni, de nemigen találtunk olyan motort ami beépíthető és kis átmérőjű.
    Á.

Member
    Hozzászólás
    92
    Bocs, hogy csak most tudok írni. A motor átalakítás nélkül jó a tűzfalba, van egy adapter hozzá, két hernyócsavarral rögzíthető benne. A külső része forog, akksi stb ne legxen útban, bent forog a törzsben. Csak a tengelyátmérővel voltam egy kis bajban, egy tizeddel kisebb volt a propinál.
    Turnigy Park 250 motor, ha jól emlékszem, a HK-tól .500mA-ás két cellás akksival 15-20 perc repülés volt szinte állandó motorozás mellett. Csak a lehúzatásom nagy lett, ezen kell még állítanom.

Senior Member csaron logója
    Hely
    Budapest XI. - Zsámbék
    Telefon
    +36204551506
    Hozzászólás
    648
    Köszi!
    Lefekszenek a gyerekek és előveszrk egy csengőmocit, hogy megnézzem tüzetesebben. Egy ax1806c-t szeretnék egy apollo dlg-be illeszteni. A törzs csak 27 mm széles. 12A szabi, 6*3 prop és 650- es akku megy bele. Ma vettem meg a propot, és a hét vége felé megnézem mit tud a fékpadon. A gép másfél méteres négy szervós. Lehuzatásnak 8 fokot tervezek.
    A tieden mennyi volt?

Member
    Hozzászólás
    92
    AzerdetiGuppi törzséből rajzoltam át, azzal egyezik elég nagy volt,nem tudom mennyi. Nem vagyok laptopközelben, dxf-ből ki tudnám nézni de egy tapasztaltabb kolléga biztos tud tanácsot adni,én is kíváncsi lennék.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva