Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 34567
Eredmény: 61 - 70 (70) összesen

Téma: "Gőzös" találkozó Gyomaendrőd

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    855
    Hali!
    Természetesen hozd el akármelyik nap is jössz, lesz konkurencia is mert addigra az enyém is úszóképes lesz.

Member
    Hozzászólás
    99
    Szervusz János!
    Irhatnál valamit a tervezett programról.
    Üdv. feco 1

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    855
    Üdv Feribá!
    Nem feledkeztem meg, de nagy programra ne számíts. 21-én szombaton szabadedzés egész nap akit érdekel. 22-én vasárnap 10 órától verseny. Mindenkinek 2 futam áll rendelkezésre és az eredménynél a jobb pontszám számít. A futam 30 perc, ez idő alatt elért pontok számítanak. Tankolás /víz, gáz/ megengedett de az óra nem áll meg így nem célszerű ezt a megoldást választani. A futamtól függően ebéd délben /babgulyás/ amit díjmentesen biztostok a versenyzőknek és a hozzátartozóknak.
    A versenyzőknek 1000 Ft a nevezési díj. Aki csak elhoz egy gépet vagy egy hajómodellt és nem versenyez annak nem kell nevezést fizetni.
    Aki eddig nem jelentkezett az is nevezhet 22-én 10 óráig.
    Még várom a jelentkezőket.! Akár itt vagy a 20 8073258 telefonon.
    Utoljára módosítva: blaskojanos által : 2018-04-12 22:16

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    855
    4. Alkalommal kerül megrendezésre a "gőzös" találkozó. Akik még nem voltak ezen a rendezvényen azok számára szeretnék leírni a a rendezvényről egy pár szót. A rendezvény célja, lehetőség biztosítása a kezdő "gőzösök" számára. Mindig visszatérő téma, hogy ez egy zárt közösség és ide nem lehet bekerülni,-- ez nem igaz, élő példa rá a Kiss Gergő aki az első találkozón mint néző szerepelt és azóta a leglelkesebb modellező a társaságban. Ezért kérek mindenkit akinek a környezetében olyan modellező van aki gőzüzemű berendezést készít / legyen az stabil gép vagy hajómodell, vagy egyéb gép/ szóljon neki erről a lehetőségről. Itt a régen építő és a teljesen kezdő modellezőket szeretném összehozni. A részletek az előző hozzászólásban.
    Utoljára módosítva: blaskojanos által : 2018-04-14 13:24

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    855
    Első nap a találkozóról. Ragyogó idő és baráti hangulat.Kép 137.jpgKép 148.jpgKép 139.jpgKép 136.jpgEgyenlőre ennyi a többi majd a honlapomon.
    Utoljára módosítva: blaskojanos által : 2018-04-22 08:56

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    855
    Lezajlott a találkozó, ragyogó napsütés és jó hangulat. Aki nem jött el az sajnálhatja, jövőre ugyan itt.
    Már szólok előre, hogy a 2m feletti hajósoknak az első napon rendezzük a találkozót. Addig lehet építeni és beszervezni olyan modellezőtársakat akik ilyen méretű modellt építenek.
    Utoljára módosítva: blaskojanos által : 2018-04-22 18:55

Senior Member kissgergő logója
    Hozzászólás
    139
    Köszönjük, ismét nagyon jól éreztük magunkat!

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    855
    Én köszönöm, hogy megtiszteltetek. Már tervezem a jövő évet. A második nap képei majd később.

Member
    Hozzászólás
    73
    Köszönöm a meghívást, nagyon jól éreztük magunkat! Gőzösöm jövöre sem lesz valószínűleg, de szívesen megyek legközelebb is!
    Because I can...

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    855
    Mint lejjebb olvashatod jövőre az első napra a 2m feletti hajóknak rendezem a találkozót. Lehet propagálni és építeni.
    És köszönöm mindenkinek aki eljött.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 34567

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve