Oldal: 21 / 21 ElsőElső ... 111718192021
Eredmény: 201 - 203 (203) összesen

Téma: Team Magic E4

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    841
    Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    841
    Team Magic E4JS2 immáron 3 megnyert , on-road versenysorozat 2017-2018: KCSD Winter Academy, KCSD Albaring Kupa, KCSD RAMPAGE, Senior 21.5T kategóriában.
    Ez összesen 21 verseny jelent, amiből 20 első hely és egy 2. hely is becsúszott

Ö róla szól a fáma: http://www.sgmodell.hu/elektromos-au...uto-alvaz.html

Összefoglaló Kindl‎ András-tól
    Sziasztok egy kis visszatekintés az elmúlt 2 év on-road versenyszezonjára. 2017-ben megkeresett Syl Csaba az SG Modellsport üzletből , hogy az általuk forgalmazott TEAM MAGIC E4JS II versenyzéshez hozott belépő kategóriájú (Clubracer) alvázat teszteljem versenykörülmények között. Az autót kitben kaptam , karbon/üvegszál kompozit alváz, felváz, tornyok a többi alkatrész müanyag. Az összerakással semmi gond nem volt minden méretpontos a műanyagok jó minőségűek a csavarok jól tartanak. Az autóval a KCSD három versenysorozatában indultam KCSD RAMPAGE Vértesszőlősön a KCSD WINTER ACADEMY-n Száron, majd 2018 nyarán az KCSD Albaring Kupán Szenior 21.5T kategóriában. Az autót a gyári beállításokkal használtam, ezen egyszer sem kellett változtatni. Az autó mind szőnyegen mind aszfalton stabilan működött, jól vezethető volt. 3 versenysorozaton indultam összesen 21 versenyen amelyből 20 at megnyertem egyszer második lettem, így mindhárom sorozatot magas fölénnyel nyertem. Nagyon örülök az eredményeknek ilyen jó verseny éveim még nem voltak. Köszönhető ez az autó megbízhatóságának és könnyen vezethetőségének is. Az autót nem kellett állítgatni vagy alkatrészt cserélni kopás vagy anyagfáradás miatt, 1db alkatrész törés volt amikor telibe kaptam egy pályaterelő elmet akkor lettem második a többi még mind eredeti alkatrész. Nagyon örülök, hogy ezzel az autóval versenyezhetek szerintem ár érték arányban a legjobb vétel. Kinek ajánlom? Elsősorban kezdő versenyzőknek mert az autó nyugodt nem kell állandóan állitani , másodsorban azoknak akik nem tudnak vagy nem akarnak sok pénzt áldozni erre a hobbira mégis szeretnének egy versenyképes autót. Nagyon megkedveltem az autót és továbbra is ezzel szeretném folytatni a versenyzést. Köszönöm az autót és a támogatást az SG Modellsportnak, és köszönöm a KCSD-nek Necronak az RC Portaknak, hogy mindig, minden körülmények között megrendezték a versenyeket. Hajrá KCSD !

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Senior Member szilagyil logója
    Hely
    Hajdúszoboszló
    Telefon
    +36-70-94989hetvenkilenc
    Hozzászólás
    1.967
    Igencsak szép és meggyőző teljesítmény mind az autótól, mind pedig a pilótától, gratula mindkettőnek!
    Axial SCX10 Jeep XJ
    Sakura D3 RWD
    VRX SCT
    2.4GHz

Oldal: 21 / 21 ElsőElső ... 111718192021

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve