Oldal: 2 / 21 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (203) összesen

Téma: Team Magic E4

Senior Member
    Hozzászólás
    431

Re: Team Magic E4

Szia!

Majd Dabason, ha jössz meglátod

Üdv!
    Géza

Senior Member
    Hozzászólás
    1.170

Meg tudnad mondani milyen alkatreszekben kulonbozik az FS es az RS verzio?

Senior Member
    Hozzászólás
    431

Idézet cvt01 eredeti hozzászólása
    Meg tudnad mondani milyen alkatreszekben kulonbozik az FS es az RS verzio?
    Hát elviekben ami felfedezhető különbségek: RS/FS
    Elöl Fix Hajtás/Golyós Difi
    2 karos kormánymű/ 1 karos
    2,5mm-es alváz / 3mm-es
    2mm-es felváz/ 2,5mm-es
    Alapból 110T Spur/116T
    Drive Ratio 2,059/ 1,888
    Caster Block 3°/ 6°
    A szivacsosnál a hátsó lengőkaroknak van alapból 1° összetartása

Aszem ennyi a különbség a 2 között. Remélem segítettem

Üdv!
    Géza

Senior Member
    Hozzászólás
    262

Itt van egy összehasonlító táblázat:
    Utoljára módosítva: SYL által : 2017-05-02 01:06
    kázé

Senior Member
    Hozzászólás
    1.170

Zoli, Geza, kosz a reszletes valaszt. Ha jol olvastam az RC-tech-en akkor a wolfshobbies.com felvasarolta az teljes legyartott FS keszletet Az amerikaiakon kivul ugyse venne mas...
    Ez az "acelbetetes" lengokar dolog mozgatja a fantaziamat. Kivancsi vagyok mi fog rajta gezanak torni (persze remelem semmi de ha megis). C-Hubra tippelek.

Senior Member
    Hozzászólás
    431

Sziasztok!

Túl vagyok az első versenyen, és gondoltam megosztom veletek a tapasztalataimat.

Még a legelső időmérő előtt egy nagy problémám adódott az autóval, ami annyira nem is probléma, de úgy ahogy van elrontotta a futamomat. A súlyhatárral kínlódtam, mivel menetkészen az autó 1156 gramm volt 3300mAh-es Li-PO-val, így 3 csík ólmot kellett gyorsan 10 perc (sajnos nem működött addig a mérleg) alatt elhelyezni a kocsiban, és nem volt idő rendesen elosztani az alvázon, így estem-keltem a pályán.

A második időmérőre nagyjából sikerült rendesen elpakolgatni a súlyokat, de a súlynövekedés miatt, meg a pálya növekvő tapadása miatt a szabadedzési beállítás már semmit nem ért, így megint csak estem-keltem

Az első döntőre úgy-ahogy kezdtem megtalálni a rendes setup-ot, csak sajnos az egyik pályaelválasztó illesztését sikerült bal első kerékkel elkapni, és ezáltal kiesett a kerék…
    Ami meglepő, hogy nem lengőkar, dió, C-Hub tört el, hanem a tengelycsonk, ahol a stift átmegy a tengelyen.

Összegzésképp az autó nagyon kezesen viselkedik, minden setupbeli állításra úgy változik, ahogy a nagykönyvben meg van írva. A törésteszten is kitűnően vizsgáztak a futómű elemek. Az áttételezés is nagyon könnyen ment, szóval teljes mértékben meg vagyok elégedve az autóval, nem csalódtam benne a tengelycsonk törés ellenére sem.
    Remélem a következő versenyre megtalálom a tökéletes setupot, és megmutathatja az autó, hogy mire is képes valójában…

Üdv!
    Géza

Szevasz Géza!

Nem tudom te hol kerested, de én az F-1 autómra egy kellemes hátsó setupot találtam a Redbull hűtőtáska alatt :-* az időmérő asztal környékén ;D

Lehet a te kocsidét eldugták a táskába ???

Üdv:
    Gergő

Senior Member
    Hozzászólás
    431

Idézet Gergely eredeti hozzászólása
    Szevasz Géza!

Nem tudom te hol kerested, de én az F-1 autómra egy kellemes hátsó setupot találtam a Redbull hűtőtáska alatt :-* az időmérő asztal környékén ;D

Lehet a te kocsidét eldugták a táskába ???

Üdv:
    Gergő
    pont ott nem kerestem.... :'( Ha megint jönnek 15én, akkor még a lányok alatt is megnézem. ;D

Senior Member
    Hozzászólás
    1.170

Nem nagyon van hely annak az olomnak sehol... en az xrayen is vert izzadtam mire 200 grammnak talaltam helyet (persze ha nem akarja az amber az osszeset a topdeckre tenni )
    Kiprobaltad elotte az extra sulyok nelkul is? Ha igen hogy ment?

Nem irtad melyik versenyen indultal de a modellzonan azt hittem nincs sulyhatar ha mas nem, menj oda csapatni Nem b@sztatni akarlak ne ertsd felre, de hogy hogy nem tudtad elore hany gramm az auto es hogy mennyi olmot kell rapakolnod?

Senior Member
    Hozzászólás
    431

Idézet cvt01 eredeti hozzászólása
    Nem nagyon van hely annak az olomnak sehol... en az xrayen is vert izzadtam mire 200 grammnak talaltam helyet (persze ha nem akarja az amber az osszeset a topdeckre tenni )
    Kiprobaltad elotte az extra sulyok nelkul is? Ha igen hogy ment?

Nem irtad melyik versenyen indultal de a modellzonan azt hittem nincs sulyhatar ha mas nem, menj oda csapatni Nem b@sztatni akarlak ne ertsd felre, de hogy hogy nem tudtad elore hany gramm az auto es hogy mennyi olmot kell rapakolnod?
    Tény, és való, hogy az én kezem is benne van a dologban a súly kapcsán, mivel itthon semmilyen mérlegem nincs, és előző este vittem le az autót egy éjjel-nappaliba, ahol csesztek nekem lemérni az autót a köjálra hivatkozva, este 10kor... ??? Na mindegy, már úton van a mérleg. ;D
    A verseny, amin indultam a magyar bajnoki volt Dabason.
    A súlyok elosztása tényleg vért kíván, mert ahogy Te is mondtad, nagyon kevés szabad hely van az alvázon.
    A szabadedzésen a gyári setuppal az autó meglepően jól viselkedett, nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz, már kezdtem neki örülni, hogy nem kell majd állítgatni...
    Na mindegy, majd nov 15én kiderül, legalábbis remélem ;D

Oldal: 2 / 21 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve