Oldal: 1 / 4 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (40) összesen

Téma: Szerintetek is baj van a fejemmel?

Senior Member Antesz logója
    Hely
    Dömsöd
    Hozzászólás
    494

Szerintetek is baj van a fejemmel?

Van aki tudja már rólam, hogy sűrűn piszmogok halott projectekkel, most is ilyesmi történt.
    Szeretnék összerakni egy AN2-t, de az sajna anyagi vonzata miatt várat még magára. Ingyenes nekem való rajzot nem tudtam lőni, a másikra pedíg még nincs "lőszer". Nade nem is ez a lényeg... unaloműzésképp, és építgetési vágyból megpróbáltam összerakni egy Morback-ot az rcgroups-ról, viszont, ilyen-olyan okokból nem volt repképes aki ismer a Face-n láthatta... ezen felbuzdulva, és további vágyaimnak élve kimentem a kamrába és túrni kezdtem, mim van régebbről. Megtaláltam egy UAV-t amit kezdő koromban kaptam Pulsarxp-től, viszont nem tudtam vele dűlőre jutni..... http://rcpilot.hu/gall/repulo/3384/2...arxp_gepe.html
    http://rcpilot.hu/gall/repulo/3384/2...sar_crash.html

Isten bizony nem egyszer próbálkoztam vele, de sosem sikerült jól összerakni, repülésre bírni.

Naszóval előkaptam őt, és nekiláttam a nagy munkának ezt közzé is tettem a face-n, ám Lasieee barátunk rosszallón letorkolt.

Kb ilyesmi volt az elképzelésem, és nem azért mert annyira új gép kellett, hanem mert erre volt ingerem, meg kb ennyi kimaradt alkatrészem volt.

....és ez sült ki belőle:

Azt nem tudom még, hogy repképes lett-e, mert nem olyan az idő.

Idézek Lacitól, remélem nem haragszik meg érte
    Nagy László Nem tudom mi lesz ebből, de inkább lenne 1-2 JÓL megépített és beállítótt géped, semmint hogy foltozod ezt a .... izét
    Nagy László Te ha ezt elküldöd a Bálintnak tuti ad egy komplett gépet, lehet h jól fog repülni, deeee ... borzasztó amit művelsz

Tehát a kérdés: Szerintetek is hülyeség amit művelek?

u.i.: Bálint ha véletlen olvasod, remélem nem haragszol az újratervezés miatt
    Mindenki jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának!
    0630-526-74-43

Támogató ZolKa logója
    Hely
    8692
    Hozzászólás
    866
    Az ember sokszor más, mint aminek látszik. De ritkán jobb

Senior Member
    Hozzászólás
    445
    Hobbyról van szó, aminek az a lényege, hogy a művelése közben jól érezd magad. Ez valószínűleg adott. Ártani sem ártasz vele senkinek, úgyhogy minden rendben van.
    Tehát továbbra is csináld úgy, ahogy neked a legjobb, ahogy szereted, ahogy élvezed.

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688
    Idézet Antesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idézek Lacitól, remélem nem haragszik meg érte
    Nagy László Nem tudom mi lesz ebből, de inkább lenne 1-2 JÓL megépített és beállítótt géped, semmint hogy foltozod ezt a .... izét
    Nagy László Te ha ezt elküldöd a Bálintnak tuti ad egy komplett gépet, lehet h jól fog repülni, deeee ... borzasztó amit művelsz
    Nem haragszom, csak a hangulat jelek maradtak le ... ... asszem így írtam ...

1x KELL JÓL ÖSSZERAKNI egy JÓ gépet, SERVICE -lni, időnként átnézni, ésszel repülni vele és akkor minden okés lesz...

Antesz,
    megértem az anyagi korlátokat, de leragadtál a "mókolásnál" , és ahelyett hogy lenne 1 korrekt géped, küzdesz a (sokszor) életképtelen projektekkel.
    Viszont a SlowBoat projekted tetszik, azt a vonalat erősítsd, és ezt a mókolást hanyagold!
    Utoljára módosítva: laszieee által : 2016-01-22 16:03

Támogató ZolKa logója
    Hely
    8692
    Hozzászólás
    866
    Nem egy szépség ez a repülő, de attól még repülhet jól. Kicsit "mókolt" az biztos.

Régi mondás, hogy a pinceajtó is tud repülni, csak elég nagy motort kell rá tenni. Meg persze jól legyen beállítva.

És ez nagyon fontos.
    Attól, hogy ilyen hibrid(öszvér) még lehet jól összerakni és karbantartani.
    Hibátlan elektronikával és nem összeekecselt mechanikai és elektromos csatlakozásokkal lehet még biztonságos is.
    Persze pilóta is kell hozzá.

Mindenesetre a függüleges és vízszintes kormánylapokat nyugodtan vághatod fele ekkorára is, de még akár harmadára is.
    Ez a hátsó rész még egy 3D lapgépnek is becsületére válna.
    Végtére is ez inkább egy tréner féle. Hogy nyugodtan repüljön, egész kicsi kitérések kellenek. Ekkora lapokkal nehéz lenne beállítani.
    Pici mozdulatoktól is ideges lesz.

Ha neked bejön ez a "halott projekt dolog, és örömödet leled benne, szerintem nem ártasz vele senkinek.

Különböző az ízlésünk, az igényeink, és a pénztárcánk tartalma is.

(Az anyagi korlátok említéséről dohányos emberek esetében más a véleményem. Ha tévedek, elnézést kérek.)
    Az ember sokszor más, mint aminek látszik. De ritkán jobb

Senior Member boglarto logója
    Hely
    Zánka
    Telefon
    70/6298559
    Hozzászólás
    324
    Hááááááát,nem vagy semmi az biztos!
    Topmodel Bliss
    HAI-2
    JCP Easy Wing Night Fly Edition
    Wing-wing Z-84
    Mpx Easystar

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.336
    Ezt talán az OFF topic-ban kellet volna nyitnod ....vagy ott sem !

Hely
    Dömsöd
    Hozzászólás
    494
    Meg szeretném köszönni a véleményeteket, és megígérem Uram, hogy máris írok az adminnak hogy segítsen törölni, addíg is egy kis videó a végeredményről: https://www.youtube.com/watch?v=n9PHShlQ6b4

Maradok tisztelettel: Anti
    Utoljára módosítva: Antesz által : 2016-01-22 19:53
    0630-526-74-43

Senior Member laszieee logója
    Hely
    Bp, 11.ker
    Telefon
    30/233-82-hatöt
    Hozzászólás
    3.688
    Ne töröltesd Antesz!! Teljesen korrekt lett a repülési végeredmény. Picit farnehéznek tűnik, avagy csak túl sok a magassági rátartás. Láccik a fordulókon ahogy húzza a seggét, ill ahogy "beesik" emiatt... De repül, és nem is rosszul. Nem szép ugyan (persze ez relatív), de van sok szép gép ami meg szarul repül...
    Amugy az UAV alapok JÓK, és félig meddig alap volt a sikerre... JÓ repülést, és ÉLVEZD!

Ui.: azért mondanám hogy farnehéz, mert az UAV -nak hosszabb az orra, és 3s 2200-es akkuval van kb súlyponton egy 50gr motor mellett.

Hely
    Dömsöd
    Hozzászólás
    494
    Köszi Laci.
    Már írtam a modinak, nem akarok én senkivel haragba kerülni
    Ami a "gépet" illeti további kisérletezés, és állítgatás következik, de ma ennyit bírt a hidegben a feleségem, csak azt akartam megtudni, hogy repképes-e...
    0630-526-74-43

Oldal: 1 / 4 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve